2024. Szeptember 22. - 11:30:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984340 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2013. Március 15. - 19:36:21
Válasz #40785
Nem elérhető

Maszat


Komolyan mondom, nem tudom,h most csak az elfogultság beszél belőlem, vagy tényleg ennyire gyönyörű az e30as BMW. Tekerjétek 1:40hez a videót, ott van a 2 kocsi egymás mellett. Hát őszintén, nem szebb az e30? Hogy tudtak 25 évvel ezelőtt ennyire gyönyörű autót tervezni?  <3!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 15. - 20:35:27
Válasz #40786
Nem elérhető

Gabe


2013-ban képes az Orbánisztán nevű banánköztársaságban megállni az élet,

A számból vetted ki a szót.   :D
Vigyázz, mert még megköveznek érte. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 16. - 02:09:39
Válasz #40787
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem megdöbbentő, hogy előre beharangozott havazástól 2013-ban képes az Orbánisztán nevű banánköztársaságban megállni az élet, hogy emberek ezrei, köztük ismerőseim is az autópályákon, vagy idegen falvakban, városokban ragadnak.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 16. - 12:41:36
Válasz #40788
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Dikk, tényleg van hó kint  ;D

Maszat, te egy barlangban laksz?  ;D

Tudtam,h szar idő lesz, tegnap bevásároltam mindent. Kutyát a barátnőm vitte le. Tv-t kikapcsoltattam, mert 5 hónap alatt 1x sem kapcsoltam be  ;D  Most kaptam sms-t a belügyminisztériumtól,h ne hagyjam el a járművel, ha kifogy a benzin, üljek át másikba  ;D  Nézem facebookon a képeket,h az emberek lapátolják ki a kocsijukat, meg az m1-es autópályán már a 2. estéjüket készülnek tölteni az autók. De ha kinézek az ablakon a bokámig ér a hó. Sőt, láttam,h a kutyámnak is addig ér. Az ablakból  ;D  Durva  ;D
;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Március 16. - 12:51:00
Válasz #40789
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az előző egy igen tartalmas hozzászólásom lett  ;D. Abból van elegem, hogy már a meteorológia is lassan aktuálpolitikai töltetet kap  :). Tehát a ká anyját a jelenlévő pártnak, hogy esett ennyi hó, pedig pár nappal ezelőtt figyelmeztették az embereket, hogy havazás lesz, ha lehet ne induljanak el. Nem, nem a Fideszt védem, nem vagyok narancs, se másmilyen. Attól okádok, hogy egy ellenzéki pártnak lassan abból áll programjának 100%-a, hogy a hatalmon lévő pártot dobálja sárral, mintha ettől jobb lenne.....ők sem különbek. Aláírom a politika egy háború, bár teljesen mindegy ki van hatalmon, mert nem a politikusok irányítanak igazából, ezt felejtsük már el végre, maximum a hatalmon lévő párt az adott időszak előretolt bábja. De mi lenne, ha a többi párt végre azzal foglalkozna, hogy ők mit csinálnának a közjó érdekében ( szép szavak, tudom  ;D ), legalább energiájuk 50%-át erre fordíthatnák, és a maradék 50-et a másik párt fikázására, lejáratására. Ez kb. olyan, mintha úgy reklámoznék egy kiegészítőt, hogy a saját termékemet nem dicsérném, nem írnék róla pozitívumokat, hanem a marketingem 100%-a a konkurencia termékeinek ócsárolása lenne.  
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Március 16. - 15:25:31
Válasz #40790
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A politika azt jelenti, hogy a szar eseményeket mindig rákenjük a kormányzó pártra(bármelyik szemét is az a sok közül) és politikusaira. Ez így megy már kb. 12 éve Magyarországon is...és legalább 50 éve a nyugati világban.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 16. - 19:15:20
Válasz #40791
Nem elérhető

doncicco


A politika azt jelenti, hogy a szar eseményeket mindig rákenjük a kormányzó pártra(bármelyik szemét is az a sok közül) és politikusaira. Ez így megy már kb. 12 éve Magyarországon is...és legalább 50 éve a nyugati világban.  :D

23 ;)

2013. Március 17. - 09:03:40
Válasz #40792
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A politika azt jelenti, hogy a szar eseményeket mindig rákenjük a kormányzó pártra(bármelyik szemét is az a sok közül) és politikusaira. Ez így megy már kb. 12 éve Magyarországon is...és legalább 50 éve a nyugati világban.  :D

23 ;)

Az első 11 évben, - az úgynevezett rendszerváltás után - az ország kifosztásával(és a javak privatizálásával, kimentésével) voltak elfoglalva elég erőteljesen, szóval nem volt idejük egymás és az emberek basztatására. De lehet, hogy csak én láttam így. Ezért írtam csak az utóbbi 12 évet, amikor már elfogyott az állami cucc és nem volt mit a saját nevükre(és barátaik nevére) iratni, ezért elkezdtek körülnézni, hogy honnan tudnának valamit elvenni még, amiért nem kell adni semmit, ebben a politikusok és barátaik nagyon nagyon kreatívak. Úgy gondolták, hogy egy ilyen és ennyire kiűrített országban kellenek mostmár az adóbevételek és az adóbehajtás, amit aztán a barátok közt ismét szét lehet osztani, tehát csapoljuk meg a vállalkozókat és a kisembereket full gázzal. Ezen felül hiteleztessünk, hitelezzünk a semmire és ha bebukik a hitel, kezdjük el üldözni az embereket a három-négyszeres vagy akár tízszeres nagyságrendben hajtsuk be a hitelt amit adtunk, intézzük el, hogy adók módjára is behajthatóvá váljon minden hitel, ami annyit jelent, hogy egy embert egész életén keresztül üldözhessünk.
Csapoljuk meg az embereket és vállalkozásokat a bankokon és kommunikáción keresztül is, azt nem tudják kikerülni. Fizessenek mindig és mindenkor, társasági adót, iparűzési adót, személyi jövedelem adót, szociális hozzájárulást, képzési hozzájárulást, gépjárműadót, súlyadót, ingatlanadót ha cégek, és "Vezessük be a 45%-os áfát". Az oktatást tegyük fizetőssé(nehogy a szülők által befizetett adókból tanulhassanak a gyerekek.) Osszunk hiteleket a gyerekeknek, nehogy eladósodás nélkül kezdjenek az élethez, ha befejezik az iskoláikat. Tanítsuk meg az embereknek és fiataloknak, hogy a hitel mennnyire jó mindenre és mindent meg lehet oldani belőle.
Ha bárki bármit akar intézni hivatalosan Magyarországon azért is minden esetben fizessen. Ha tankol az autójába az ember, minden liter után fizessen legalább 200 ft-ot. Ha az autópályára lép, fizessen egy megfelelő díjat érte. Ha bejön a városba kocsival fizessen óránként 4-600 ft-ot ha leparkol.
Tiltsuk be a szerencsejátékokat, nyerőgépeket mert nemzetbiztonsági kockázata van.(????)
Adóztassuk meg a svájci bankszámlákat.(és mi lesz az uruguváji, liechtensteini, giblaltári bankszámlákkal, ahol a haverok pénze van?)
stb...stb, mi politikusok kurva kreativ gyerekek vagyunk, miközben semmilyen értékes dolgot vagy terméket nem állítunk elő egész életünkben.

Mindennek a megkoronázásaképpen, hintsük meg ezt azzal a koncepcióval, hogy aki nem szereti az általunk létrehozott programokat és ötleteket, az hazaáruló, nem nemzeti, nem magyar, a magyarok ellensége, nem polgári stb., hogy az emberek egymást köpködjék az utcán és addig is, mi kis politikusok, csendben a háttérben tovább fosztogathatunk és garázdákodhatunk és haszontalankodhatunk ebben az országban, teljesen törvényesen, hiszen mi mondjuk meg, hogy mi a törvény és mi mindig jogszerűek vagyunk.

Hogy mennyire utálom a politikusokat.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 17. - 09:05:41
Válasz #40793
Nem elérhető

Gabor24


Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nekem megdöbbentő, hogy előre beharangozott havazástól 2013-ban képes az Orbánisztán nevű banánköztársaságban megállni az élet, hogy emberek ezrei, köztük ismerőseim is az autópályákon, vagy idegen falvakban, városokban ragadnak.

Nem értek rá nagyjaink ilyenekkel foglalkozni, mert a kitüntetéseket kellett átadni-átvenni, többek között a katasztrófavédelem fejének.  Łł=
Gab

2013. Március 17. - 12:16:24
Válasz #40794
Nem elérhető

doncicco


A politika azt jelenti, hogy a szar eseményeket mindig rákenjük a kormányzó pártra(bármelyik szemét is az a sok közül) és politikusaira. Ez így megy már kb. 12 éve Magyarországon is...és legalább 50 éve a nyugati világban.  :D

23 ;)

Az első 11 évben, - az úgynevezett rendszerváltás után - az ország kifosztásával(és a javak privatizálásával, kimentésével) voltak elfoglalva elég erőteljesen, szóval nem volt idejük egymás és az emberek basztatására. De lehet, hogy csak én láttam így. Ezért írtam csak az utóbbi 12 évet, amikor már elfogyott az állami cucc és nem volt mit a saját nevükre(és barátaik nevére) iratni, ezért elkezdtek körülnézni, hogy honnan tudnának valamit elvenni még, amiért nem kell adni semmit, ebben a politikusok és barátaik nagyon nagyon kreatívak. Úgy gondolták, hogy egy ilyen és ennyire kiűrített országban kellenek mostmár az adóbevételek és az adóbehajtás, amit aztán a barátok közt ismét szét lehet osztani, tehát csapoljuk meg a vállalkozókat és a kisembereket full gázzal. Ezen felül hiteleztessünk, hitelezzünk a semmire és ha bebukik a hitel, kezdjük el üldözni az embereket a három-négyszeres vagy akár tízszeres nagyságrendben hajtsuk be a hitelt amit adtunk, intézzük el, hogy adók módjára is behajthatóvá váljon minden hitel, ami annyit jelent, hogy egy embert egész életén keresztül üldözhessünk.
Csapoljuk meg az embereket és vállalkozásokat a bankokon és kommunikáción keresztül is, azt nem tudják kikerülni. Fizessenek mindig és mindenkor, társasági adót, iparűzési adót, személyi jövedelem adót, szociális hozzájárulást, képzési hozzájárulást, gépjárműadót, súlyadót, ingatlanadót ha cégek, és "Vezessük be a 45%-os áfát". Az oktatást tegyük fizetőssé(nehogy a szülők által befizetett adókból tanulhassanak a gyerekek.) Osszunk hiteleket a gyerekeknek, nehogy eladósodás nélkül kezdjenek az élethez, ha befejezik az iskoláikat. Tanítsuk meg az embereknek és fiataloknak, hogy a hitel mennnyire jó mindenre és mindent meg lehet oldani belőle.
Ha bárki bármit akar intézni hivatalosan Magyarországon azért is minden esetben fizessen. Ha tankol az autójába az ember, minden liter után fizessen legalább 200 ft-ot. Ha az autópályára lép, fizessen egy megfelelő díjat érte. Ha bejön a városba kocsival fizessen óránként 4-600 ft-ot ha leparkol.
Tiltsuk be a szerencsejátékokat, nyerőgépeket mert nemzetbiztonsági kockázata van.(????)
Adóztassuk meg a svájci bankszámlákat.(és mi lesz az uruguváji, liechtensteini, giblaltári bankszámlákkal, ahol a haverok pénze van?)
stb...stb, mi politikusok kurva kreativ gyerekek vagyunk, miközben semmilyen értékes dolgot vagy terméket nem állítunk elő egész életünkben.

Mindennek a megkoronázásaképpen, hintsük meg ezt azzal a koncepcióval, hogy aki nem szereti az általunk létrehozott programokat és ötleteket, az hazaáruló, nem nemzeti, nem magyar, a magyarok ellensége, nem polgári stb., hogy az emberek egymást köpködjék az utcán és addig is, mi kis politikusok, csendben a háttérben tovább fosztogathatunk és garázdákodhatunk és haszontalankodhatunk ebben az országban, teljesen törvényesen, hiszen mi mondjuk meg, hogy mi a törvény és mi mindig jogszerűek vagyunk.

Hogy mennyire utálom a politikusokat.

Helyesebb lenne talán rávilágítani a valódi szereplőkre akik a hitelt osszák a kormányoknak és a mindenkori kormányt igyekeznek kézben tartani az adóbeszedés jogának biztosítása miatt.

A többi a közhelyek sokasága és a közömbösség kialakításának mesteri formája, tanítják bizonyos helyeken.A "politikusok mind egyformák", "egyik kutya másik eb.." stb pont az abszolut érdektelenség kialakításának szlogenjei.Ne is gondolkodjon az egyén, mindent szépen megoldunk helyette...menjen be rendszeresen a plázákba, adja oda, ha lehet ingyen a nemzeti javait és lehetőleg eszébe se jusson gondolkodni nemzete ügyein :D

2013. Március 17. - 12:48:31
Válasz #40795
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....

Helyesebb lenne talán rávilágítani a valódi szereplőkre akik a hitelt osszák a kormányoknak és a mindenkori kormányt igyekeznek kézben tartani az adóbeszedés jogának biztosítása miatt.

A többi a közhelyek sokasága és a közömbösség kialakításának mesteri formája, tanítják bizonyos helyeken.A "politikusok mind egyformák", "egyik kutya másik eb.." stb pont az abszolut érdektelenség kialakításának szlogenjei.Ne is gondolkodjon az egyén, mindent szépen megoldunk helyette...menjen be rendszeresen a plázákba, adja oda, ha lehet ingyen a nemzeti javait és lehetőleg eszébe se jusson gondolkodni nemzete ügyein :D

Igen, elèg hosszú tèma lenne ez.

Úgy látom, hogy nem sok embernek van kedve ehhez a tèmához így vasàrnap reggel.

Maszat meg alszik... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 17. - 12:53:41
Válasz #40796
Nem elérhető

Maszat


épp mást csinálok  ;D  amúgy utálom a témát. nem azért mert nem érdekelne, hanem mert felkúr agyilag  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 17. - 12:56:04
Válasz #40797
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
épp mást csinálok  ;D  amúgy utálom a témát. nem azért mert nem érdekelne, hanem mert felkúr agyilag  ;D

Engem is kurvára fel tud idegesíteni, ezèrt èn is utálom a politikai tèmákat, de nèha nem tudom visszafogni magam... ;D
Gondolom, sokan így vagyunk ezzel...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 17. - 13:15:29
Válasz #40798
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom miért, de nálam nagyon érzékeny téma. Nem tudok vitatkozni, se beszélgetni a témáról. Nagyon kényes a dolog  ;D Én tudom kire fogok szavazni, és mi a véleményem, de mindenki másét leszarom.  ;D  A választások alatt én még facebookra se fogok menni, mert irritál az egész. Itthon nem lehet majd téma a politika, és senkivel nem osztom meg a véleményem, és nem is hallgatom meg senkiét. teljesen kizárom ezt a szart, mert ösztönből undorodom attól a képmutatástól ami az egészet körülveszi. fúj  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 17. - 14:34:11
Válasz #40799
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A politikai hatalom megszilárdításának, megtartásának, és ezáltal a társadalom, az egyénen keresztül való irányítása, illetve manipulálása.

Már 30 évvel ezelőtt látta az úriember Noam Chomsky ( nyelvész, filozófus, szociológus ) - és a tízparancsolat

    1.) Az emberek agyát és figyelmét le kell foglalni másod- és harmadrangú problémákkal. Ennek érdekében figyelmüket el kell vonni a valós és súlyos szociális gondokról, mégpedig olyan hírekkel, amelyek társadalmi jelentősége kicsi ugyan, de érzelmileg erősen megérintik őket. Támaszkodjunk a bulvársajtóra, amely hű szolgánk lesz.

    2.) A nép úgy kell tekintsen politikai vezetőire, mint a nemzet megmentőire. Ennek érdekében (elsősorban a média segítségével) hamis riasztások és nemlétező fenyegetések tömkelegét kell rájuk zúdítani, amelyek miatt aggódni, később szorongani kezd. Ha a szorongás elérte a kritikus szintet, lépj közbe és oldd meg a (máskülönben nemlétező, illetve általad gerjesztett) problémákat. Hálásak lesznek, s önmaguk fogják kérni szabadságjogaik csorbítását.

    3.) A nemzetnek mindig készen kell lennie arra, hogy valami rosszabb következik. Ennek sulykolása érdekében használd fel a „fehér” propagandát (vagyis nyíltan a kormány irányítása alatt álló médiumokat), a „szürkét” (azokat a sajtótermékeket, amelyek csak részben állnak kormánybefolyás alatt), s a „feketét” (amelyekről senki sem gondolná, hogy valójában a hatalom szolgálatában állnak). Ezek karöltve azon kell munkálkodjanak, hogy egy olyan kormány képét vetítsék a lakosság szeme elé, amely minden erejével azon munkálkodik, hogy a jövő egét beárnyékoló sötét fellegek legalább egy részét elhessentsék a nemzet feje felől. A kemény, megszorító intézkedéseket fokozatosan kell bevezetni, mert így az emberek hozzászoknak a rosszhoz, sőt: örülnek, hogy még mindig nem a legrosszabb következett be.

    4.) A nemzetet meg kell győzni, hogy minden rossz, ami aktuálisan történik, az kizárólag azért van, hogy a szebb jövőt biztosítsuk számára. Vagy ha nem a számára, akkor a gyermekei számára. Az emberek reménytelenül idealisták és hiszékenyek, akik ezt az érvet („majd a következő generációknak sokkal jobb lesz, nekünk ezért kell áldozatokat hoznunk”) évszázadokon keresztül hajlandó benyelni és elfogadni.

    5.) Az embereket le kell szoktatni a gondolkodásról, s arról, hogy a történésekben felfedezzék az ok-okozati kapcsolatokat. Ennek érdekében a politikai vezetők egyszerűen kell megfogalmazzák az üzeneteiket, már-már infantilis módon, minimális szókinccsel, rövid mondatokban. A hallgatóság ily módon megszokja a felületességet, naív lesz és hajlamos az információs beetetések elfogadására.

    6.) Minden adandó alkalommal az emberek érzelmeire kell hatni, nem a racionális gondolkodásukra. Bátorítani kell mindenféle emocionális megnyilvánulást, mert az érzelmeket sokkal könnyebb manipulálni, mint a rációt.

    7.) Az embereket a lehető legnagyobb tudatlanságban és műveletlenségben kell tartani, mert így nem lesznek motiváltak magasabb ideálok és összetettebb tervek megvalósításában. Butítsd le az oktatásügyet, tedd korrupttá és hozd a működésképtelenség küszöbére. Egy ilyen iskolarendszer a közvélemény manipulálásának ideális eszköze.     

    8.) A népet el kell zárni az objektív, korrekt és teljes tájékozódás/tájékoztatás minden forrásától. Ennek érdekében pénzügyileg támogatni kell azokat a médiumokat, amelyek butítják és félretájékoztatják az embereket, s gazdaságilag el kell lehetetleníteni azokat, amelyek ennek ellenkezőjét próbálják elérni. 

    9.) A nyájszellem erősítése prioritás! Az egyénben fel kell ébreszteni a szégyen- és tehetetlenség-érzetet, s választható (pontosabban választandó!) alternatívaként ezzel szembe kell állítani az igazodási, csatlakozási kényszert. Az egyéniségeket nélkülöző nyájat mindig könnyebb irányítani, ellenőrizni és befolyásolni.   

    10.) Mindent meg kell tenni az egyének megismerése érdekében. Ezt elérendő belső (és titkos) nyilvántartásokat kell felfektetni az egyén különféle (ízlésbeli, politikai, ideológiai, viselkedési) preferenciáiról, opcióiról, egyszóval teljes pszichológiájáról. Törekedni kell arra, hogy jobban megismerjük az egyént, mint ahogy ő ismeri önmagát. Fel kell használni a társadalomtudományok (szociológia, lélektan, csoportképzés pszichológiája, stb.) legújabb vívmányait céljaink elérése érdekében, de ezeket a lépéseket a legnagyobb titokban kell tartani. Megfoghatatlan, érzelmi töltetű, nagy és közös célokat kell kitűzni, amelyek alkalmasak arra, hogy lelkesítsék a tömegeket. Ha nyilvánosságra kerülnek, ezeket a törekvéseinket határozottan (ha kell: erőszakosan) tagadni és cáfolni kell.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).