2024. Szeptember 23. - 01:24:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3984621 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2012. December 10. - 14:16:52
Válasz #40515
Nem elérhető

doncicco



2012. December 10. - 17:04:18
Válasz #40516
Nem elérhető

Maszat


Mibe halt meg?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 10. - 17:11:18
Válasz #40517
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mibe halt meg?
Ha jól tudom hasnyálmirigy rákban, de, ha rosszak lennének az információim, akkor majd valaki kijavít.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. December 10. - 17:33:34
Válasz #40518
Nem elérhető

ninja14


Mibe halt meg?
Ha jól tudom hasnyálmirigy rákban, de, ha rosszak lennének az információim, akkor majd valaki kijavít.
a sok idióta meg már mondja, h igen mert elvitte a sok kox  :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 10. - 18:30:02
Válasz #40519
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Elhunyt Szabó Attila. A Koko Gym, majd a Johnny Fitness versenyzője volt.

Nyugodjon békében :-\.



R.I.P.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. December 22. - 16:09:12
Válasz #40520
Nem elérhető

Gabe


Megmondom Őszintén azért védem ennyire, mert utálom a birka embereket. De tényleg. Idegesít a butaság, a tájékozatlanság. Téged miért nem  tud megvezetni? Engem miért nem? Mert tudjuk,h hülyeséget beszél. Meggazdagodott azokból az emberekből, akiket igazából nem is szívlelek. Ha ezért Én utálnám, akkor csupán irigy lennék. Én pedig az irigy embereket is utálom  ;D

Meggazdagodni a hülyékből a legjobb dolog a világon. 1 idő után még azt is el tudod magaddal hitetni,h jó dolgot csinálsz. Tök jó  ;D

Na jó, az biztos jobb érzés, ha olyan dologból gazdagodsz meg, aminek tényleg van értéke, de ez a világ már rég nem erről szól. Rég nem az értékekről. Nézzetek meg akármit. Autókat, régen bazmeg 5 évig tesztelték az 1es golfot mire piacra dobták. Az örökké valóságnak csinálták, érték volt. DE NEM ÉRTE MEG! Sokkal jobb biznisz szart eladni. Norbi csupán ezt csinálja. Ne utáljuk ezért :)  ;D ;D
Ez igaz.
Csak sajnos, mikor ez gőggel, beképzeltséggel is társul és el is hiszi magáról, hogy ő szarta a spanyol viaszt, akkor ez átmegy nálam ellenszenvbe.
Pedig irigy nem vagyok.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 22. - 16:20:36
Válasz #40521
Nem elérhető

Maszat


Valóban 1 kicsit gőgös, és igazából szimpatikusnak sem mondanám. De az,h az emberek mennyire utálják, és sokan már csak azért is. Mert sikeres, mert gazdag, és hülye dolgokat hoznak fel példának,h miért utálják, az engem sokkal jobban idegesít. Te ezt így leírtad, és megérti az ember, mert logikus. De olvasom facebookon,h miket írogatnak róla, milyen indokokkal utálják, és borsózik a hátam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 22. - 16:25:58
Válasz #40522
Nem elérhető

Gabe


Jóvan baz'meg, néha talán még mi is egyet tudunk érteni. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 22. - 18:59:28
Válasz #40523
Nem elérhető

Rebel



2013. Január 02. - 01:10:44
Válasz #40524
Nem elérhető

Maszat


Online felhasználók
   27 vendég, 1 tag
Aktív felhasználók az elmúlt 30 percben:
Maszat


tipikus... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 06. - 11:18:11
Válasz #40525
Nem elérhető

Shaarawy


Szerintetek ez nagy hülyeség, vagy van benne vmi?   O0
http://www.nike.com/us/en_us/c/training/nike-plus-kinect-training
Állítólag X-box által lehet accountot csinálni, aztán lehet személyre szabott edzést csinálni. Most 10k ez a cd meg az account, plusz egy x-box, ami 60-70k körül van.
 [:-o]
"A győztesek soha nem adják fel. Akik feladják, sohasem győznek."
"Tiszteld a csapattársad, de ne félj tőle."

2013. Január 14. - 13:12:16
Válasz #40526
Nem elérhető

warren


http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Január 18. - 11:38:19
Válasz #40527
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


SQUAT OR DIE! :)


2013. Január 22. - 18:19:03
Válasz #40528
Nem elérhető

Maszat


A lényeg, hogy politikusaink kötik a milliárdos szerződéseket.
Itt sikkad el 1 milliárd, ott 500millió. Ha nem látnék dolgokat, én is azt hinném, hogy ez csak merő rosszindulat.
De az iparban minden csak brutális kenőpénzekkel működik és még ekkor is benne van a pakliban, hogy totál átbasznak.

Mint amikor az ország egyetlen nyereséges állami cégét, a máv-cargót privatizálták...kiderült,h több millió eurót különítettek el az osztrákok csak a kenőpénzekre. Mondanám,h hányinger, de ha ott lennék, Én is fel-le bólogatnék az oldalirány helyett. Ez az igazság.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Január 22. - 21:33:38
Válasz #40529
Nem elérhető

zotja


felpörgött a fórum,régen olvastam ennyit itt :D