2024. Szeptember 24. - 01:24:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985034 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2011. December 24. - 19:59:33
Válasz #40170
Nem elérhető

Jordan


Mai 3.-ra készülök  :D :D :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 24. - 20:02:22
Válasz #40171
Nem elérhető

dingo


Mai 3.-ra készülök  :D :D :D
nyomjad a beiglit hahaha  :-/] hat en ma is melozok karacsony a szertet unnepe meg ilyenek 3 reszeg oroszt kellet kibasznom hogy csak ugy nyekkentek  ***))))
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 24. - 20:13:06
Válasz #40172
Nem elérhető

Jordan


Mai 3.-ra készülök  :D :D :D
nyomjad a beiglit hahaha  :-/] hat en ma is melozok karacsony a szertet unnepe meg ilyenek 3 reszeg oroszt kellet kibasznom hogy csak ugy nyekkentek  ***))))

Átérzem.....  :-\  Sok év óta az első szabad szentestém  Łł=
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 24. - 20:23:22
Válasz #40173
Nem elérhető

dingo


Mai 3.-ra készülök  :D :D :D
nyomjad a beiglit hahaha  :-/] hat en ma is melozok karacsony a szertet unnepe meg ilyenek 3 reszeg oroszt kellet kibasznom hogy csak ugy nyekkentek  ***))))

Átérzem.....  :-\  Sok év óta az első szabad szentestém  Łł=
hat erezd jol magad, hasznald ki, hat en vegig melozom dehat ez van nem banom majd egyszer eljon az en idom hahahaha talan en is megprobalok egy nap 5kg felkapni mint te  @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 24. - 20:39:48
Válasz #40174
Nem elérhető

Jordan


Mai 3.-ra készülök  :D :D :D
nyomjad a beiglit hahaha  :-/] hat en ma is melozok karacsony a szertet unnepe meg ilyenek 3 reszeg oroszt kellet kibasznom hogy csak ugy nyekkentek  ***))))

Átérzem.....  :-\  Sok év óta az első szabad szentestém  Łł=
hat erezd jol magad, hasznald ki, hat en vegig melozom dehat ez van nem banom majd egyszer eljon az en idom hahahaha talan en is megprobalok egy nap 5kg felkapni mint te  @:-)


 :D :D :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 24. - 21:26:04
Válasz #40175
Nem elérhető

Pretorian


Kellemes karácsonyt mindenkinek!
"It is important to have fun in life, of course. But when you're out there partying, horsing around, someone out there at the same time is working hard. Someone is getting smarter and someone is winning. Just remember that."

2011. December 26. - 15:16:42
Válasz #40176
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 26. - 20:03:19
Válasz #40177
Nem elérhető

ninja14


Pfaaa me voltam egy alkalomra egy wallnes es terembe, mert ahova járok ünnepek miatt be volt zárva és beszarás discó fények voltak felszerelve a terembe és villogtatták rendesen..na gondoltam ez is mi a faxnak kell ****:))) ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 06. - 23:54:06
Válasz #40178
Nem elérhető

dingo


            http://youtu.be/ZfJnlSLwGr0          amikor vissza nyal a gyik !!!!!!!!!!!!!         
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 07. - 10:31:42
Válasz #40179
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Pfaaa me voltam egy alkalomra egy wallnes es terembe, mert ahova járok ünnepek miatt be volt zárva és beszarás discó fények voltak felszerelve a terembe és villogtatták rendesen..na gondoltam ez is mi a faxnak kell ****:))) ****:)))
Na oszt' megy még januárba is a body dikszáó  ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 14. - 18:20:12
Válasz #40180
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2012. Január 15. - 08:44:00
Válasz #40181
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 17. - 09:50:15
Válasz #40182
Nem elérhető

Maszat


 ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 17. - 11:12:09
Válasz #40183
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


;D



ez kell a deréknak! nagyot néztek a többiek




Ez más jellegű video teljesen profikról, tavaly mi is szinte csak ilyen edzéseket csináltunk, nem is jártunk terembe, állat volt, crossfit

2012. Január 17. - 15:31:55
Válasz #40184
Nem elérhető

dred