2024. Szeptember 25. - 01:14:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985551 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2011. Szeptember 02. - 08:27:06
Válasz #39810
Nem elérhető

Maszat


hű de rég jártam itt,van mit átnyálaznom ;D ;D

Gondolom benyaltad magad 1 másik fórumra  ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 02. - 11:03:21
Válasz #39811
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
hű de rég jártam itt,van mit átnyálaznom ;D ;D

Gondolom benyaltad magad 1 másik fórumra  ;D ;D
De most őszintén, felmentem én is egy másik fórumra körülnézni, az sem érdekesebb, persze annyival jobbak, hogy foglalkoznak vele, de engem qrvára nem hoz lázba, hogy ki lesz a Mr. Olimpián a "tökömtuggya" hanyadik helyezett, meg az sem, hogy Piripócspusztán megrendezik a Night of the Gyúróst, mert nem érdekes. Mivel lehet feldobni egy fórumot? Jó kérdés, régen volt itt sok jó arc, versenyzők, így már magába érdekesebb volt, mint ha minden versenyről tudósítanék. Mindenki megosztotta a tapasztalatait, nem csak a kokszról ( egyáltalán mi a faszt lehet még arról írni, már 34534632464-szor ki lett vesézve a téma, max. ha valaki tényleg tudományosan közelítene a dologhoz ), volt mindenről szó, edzésről, táplálkozásról, kiegészítőkről, politikai viták voltak, chat topic ment, ha nem néztem meg egy napig 3-4 oldalt kellett végigolvasnom. De egy szónak is száz a vége a többi fórum sem jobb, megy mindegyiken a seggnyalás  :---- nagyjából ennyi. Steve Namat nem csinálta anno rosszul ezt a dolgot, nem véletlenül volt a legnépszerűbb fórum Magyarországon........persze most visszavághatnátok, hogy akkor meg itt ment a seggnyalás.......szerintem azokat kiutáltuk mindig, még idejében  ;D ;D.

Félreértés ne essék, most is vannak jó arcok fent, csak nagyon megfogyatkoztunk.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Szeptember 02. - 11:13:31
Válasz #39812
Nem elérhető

hopika


Például a terem ahová én járok mindig tele van...
Csikó Pistinek:
Nem jobb a másik fórum sem-minden fórum majd' egyforma.Egyszerűen más...szerintem.
Én szeretem ezt a fórumot a mai napig-nekem abból lett csak cseppet elegem,hogy másról sem szólt már,csak a kokszról.
Miért nem népszerű ez a sport?Pont ezért,mert minden kis csicska,taknyos hülyegyerek másképp nem tudja elképzelni és csinálni az edzést-csak cuccal...
Ez egy baromság:soha nem fognak sehová eljutni (tisztelet a kivételnek),mert nagyon kevesen vannak,akik elfogadják és megértik,hogy ez a sport nem a cuccról szól,hanem a tudatos táplálkozásról,önfegyelemről,kiegészítők tudatos használatáról és az edzés élvezetéről.
Nem akarok vitát-ez az én saját véleményem.
Szép napot/hétvégét!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Szeptember 02. - 11:37:30
Válasz #39813
Nem elérhető

Gabe


Szerintem erről nem is lehet vitázni, mivel ez így van.
Én sem nagyon voltam fent már jó ideje, de úgy gondolom, hogy azért látszik pár emberen, hogy próbálja tartani a kommunikációt, ezért úgy gondolom én is, hogy talán még lehet belőle valami. Csak el kell indulni valamerre (nem a kox felé)
Csikó Steve, God, Hopika, Jordan, Maszat, Tóth Atti, a koxosok, bár őket csak a koxtopic érdekli, meg néha lovemetenderBalu, bár egy-két nyakas kellene neki, hogy aktiválja magát, mint mederátor. Pl. De Darknight versenyelőzetesei, beszámolói, vagy új tápkieges bejegyzései is hiányoznak, pedig ő is benéz azért ide is.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Szeptember 02. - 11:54:11
Válasz #39814
Nem elérhető

Maszat


Kössz Gabe, h nem soroltál a koxosok közé, ez meghatott  ;D

1 versenyző mindig feltudja dobni a fórumot, és Steve munkásságát nem lehet kétségbe vonni, de megmondom őszintén én személy szerint örültem,h amikor idejöttem nem volt itt versenyző. Én sehol máshol nem fórumoztam sokáig, mert elegem lett a sok user csöpögős, nyálcsorgató, durván seggnyaló commentjeiből. Ha van versenyző, olyan szinten m1 a seggnyalás,h undorom van amikor olvasom. Rátaláltam anno erre a fórumra a koxtopic miatt  ;D Ezért találtam ki ezt a hülye Maszat nevet is, h jó lesz ezzel cuccos kérdéseket feltenni, ugyse hív így senki  ;D  Aztán pár hét után kikukkantottam a többi topicba, és azt láttam,h ez a fórum teljesen más. Nincs seggnyalás, van jópár régi tag, akik szívják egymás vérét, poénkodnak, Darknight nyomta be a híreket, volt 1-2 napló is, a chatbe dőlt a faszság állandóan. Velem is volt,h nem jöttem fel 2-3napot, volt vagy 15 oldal amit átolvastam és könnyesre röhögtem magam.

Én csipázom ezt a fórumot, ölnék bele több időt is 1 komolyabban vezetett edzőnaplóval, de jelenleg annyira zűrös az életem,h akármennyire szeretném, nincs rá lehetőségem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 02. - 12:30:33
Válasz #39815
Nem elérhető

t.d.


Szerintem erről nem is lehet vitázni, mivel ez így van.
Én sem nagyon voltam fent már jó ideje, de úgy gondolom, hogy azért látszik pár emberen, hogy próbálja tartani a kommunikációt, ezért úgy gondolom én is, hogy talán még lehet belőle valami. Csak el kell indulni valamerre (nem a kox felé)
Csikó Steve, God, Hopika, Jordan, Maszat, Tóth Atti, a koxosok, bár őket csak a koxtopic érdekli, meg néha lovemetenderBalu, bár egy-két nyakas kellene neki, hogy aktiválja magát, mint mederátor. Pl. De Darknight versenyelőzetesei, beszámolói, vagy új tápkieges bejegyzései is hiányoznak, pedig ő is benéz azért ide is.

Engem csak a kox érdekel ;D Na és? Magánügy. De Gabe, most őszintén miről lehetne még beszélni, táplálkozás, edzés terén azt hiszem már minden ki lett vesézve. Én legalábbis elég sok fórumot olvasok; angol, német nyelven. Magyar írások közül pl. legkomplettebb a 12 hét online training Kozaróczy Tibortól. De mindegyik írásból a tanulság az, hogy felépítesz egy programot (étkezési vagy edzés), és magadra kell szabni, alakítani. Magyarul mindenki más. Lehetne beszélni ketogén, warrior meg minden fajta diétáról, előnyök, hátrányok stb. De már lerágott csont. Edzésmódszerekkel ugyanez, ott sincs 1 módszer, ami önmagában jó lenne. Amiről lehetne írni, az a termékbeszámolók. Tesztofokozók, NO fokozók stb., de ezek is mindenkinél máshogy működnek. Edzés naplók jók voltak, de én pl soha nem reagáltam rájuk, ellenben majdnem mindegyiket olvastam, és olvasnám most is.
Kox témára visszatérve, én sokat olvastam és olvasok róluk, eleve mert érdekel. Magyar fórumokon nem sok értelmes van erről a témáról, de külföldi fórumokon sok érdekességet lehet találni. legalábbis, ha érdekel, de a felhasználók 90 %-t nem. Csak az, hogy így meg így toljad, azt kész! Hogy miért, az már nem érdekel senkit.
A fórum meg jó így ahogy van! én ugyanúgy fogok rendelni extremefit-től és más webshopoktól is, akármennyire halott egy fórum, régen sem az ingyen kieg miatt olvastam őket. Most már inkább csak megszokásból, meg kis bizniszből.

100% not natural!

2011. Szeptember 02. - 14:53:49
Válasz #39816
Nem elérhető

Gabe


Szerintem erről nem is lehet vitázni, mivel ez így van.
Én sem nagyon voltam fent már jó ideje, de úgy gondolom, hogy azért látszik pár emberen, hogy próbálja tartani a kommunikációt, ezért úgy gondolom én is, hogy talán még lehet belőle valami. Csak el kell indulni valamerre (nem a kox felé)
Csikó Steve, God, Hopika, Jordan, Maszat, Tóth Atti, a koxosok, bár őket csak a koxtopic érdekli, meg néha lovemetenderBalu, bár egy-két nyakas kellene neki, hogy aktiválja magát, mint mederátor. Pl. De Darknight versenyelőzetesei, beszámolói, vagy új tápkieges bejegyzései is hiányoznak, pedig ő is benéz azért ide is.

Engem csak a kox érdekel ;D Na és? Magánügy. De Gabe, most őszintén miről lehetne még beszélni, táplálkozás, edzés terén azt hiszem már minden ki lett vesézve. Én legalábbis elég sok fórumot olvasok; angol, német nyelven. Magyar írások közül pl. legkomplettebb a 12 hét online training Kozaróczy Tibortól. De mindegyik írásból a tanulság az, hogy felépítesz egy programot (étkezési vagy edzés), és magadra kell szabni, alakítani. Magyarul mindenki más. Lehetne beszélni ketogén, warrior meg minden fajta diétáról, előnyök, hátrányok stb. De már lerágott csont. Edzésmódszerekkel ugyanez, ott sincs 1 módszer, ami önmagában jó lenne. Amiről lehetne írni, az a termékbeszámolók. Tesztofokozók, NO fokozók stb., de ezek is mindenkinél máshogy működnek. Edzés naplók jók voltak, de én pl soha nem reagáltam rájuk, ellenben majdnem mindegyiket olvastam, és olvasnám most is.
Kox témára visszatérve, én sokat olvastam és olvasok róluk, eleve mert érdekel. Magyar fórumokon nem sok értelmes van erről a témáról, de külföldi fórumokon sok érdekességet lehet találni. legalábbis, ha érdekel, de a felhasználók 90 %-t nem. Csak az, hogy így meg így toljad, azt kész! Hogy miért, az már nem érdekel senkit.
A fórum meg jó így ahogy van! én ugyanúgy fogok rendelni extremefit-től és más webshopoktól is, akármennyire halott egy fórum, régen sem az ingyen kieg miatt olvastam őket. Most már inkább csak megszokásból, meg kis bizniszből.
Én nem diszkriminatívan írtam a koxosokról, engem nem zavar, ha valaki oda írogat.
De szerintem ha a többi témáról így vélekedsz, a koxra is írhatod ugyanezt, mert arra is igaz. Szerintem a kaja témában mindig lehet újat mutatni egymásnak.
Itt az edzésnaplók, tápkiegek tesztelése (nem ingyenteszt), esetleg új, vagy rég elfeledett gyakorlatok kipróbálása, tapasztalatok megosztása tudná feldobni a helyet. Steve seggét is nyalta itt 1-2 ember, de azért ez távol állt a más fórumok seggnyalásaitól. Meg persze ő is sokkal lazább volt, nem képzelte magát valami félistennek, még így sem, hogy kijutott a Mr. Olympiára, míg sok Mr. Bivalybasznád Open nyerteshez már hozzászólni sem lehet más fórumokon.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Szeptember 02. - 15:03:58
Válasz #39817
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Például a terem ahová én járok mindig tele van...
Csikó Pistinek:
Nem jobb a másik fórum sem-minden fórum majd' egyforma.Egyszerűen más...szerintem.
Én szeretem ezt a fórumot a mai napig-nekem abból lett csak cseppet elegem,hogy másról sem szólt már,csak a kokszról.
Miért nem népszerű ez a sport?Pont ezért,mert minden kis csicska,taknyos hülyegyerek másképp nem tudja elképzelni és csinálni az edzést-csak cuccal...
Ez egy baromság:soha nem fognak sehová eljutni (tisztelet a kivételnek),mert nagyon kevesen vannak,akik elfogadják és megértik,hogy ez a sport nem a cuccról szól,hanem a tudatos táplálkozásról,önfegyelemről,kiegészítők tudatos használatáról és az edzés élvezetéről.
Nem akarok vitát-ez az én saját véleményem.
Szép napot/hétvégét!
Osztom, cuccal csak úgy nézel ki jó, ha többnyire rajta vagy, magyarul nagyon sok pénz, ami nem térül meg........1 kúra nem kúra.
Tehát inkább nem kell.........rengeteg kidobott pénz, vagy 1 évben 6-8 hónapig rajta vagy 2 részletben  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Szeptember 02. - 15:14:23
Válasz #39818
Nem elérhető

Maszat


Például a terem ahová én járok mindig tele van...
Csikó Pistinek:
Nem jobb a másik fórum sem-minden fórum majd' egyforma.Egyszerűen más...szerintem.
Én szeretem ezt a fórumot a mai napig-nekem abból lett csak cseppet elegem,hogy másról sem szólt már,csak a kokszról.
Miért nem népszerű ez a sport?Pont ezért,mert minden kis csicska,taknyos hülyegyerek másképp nem tudja elképzelni és csinálni az edzést-csak cuccal...
Ez egy baromság:soha nem fognak sehová eljutni (tisztelet a kivételnek),mert nagyon kevesen vannak,akik elfogadják és megértik,hogy ez a sport nem a cuccról szól,hanem a tudatos táplálkozásról,önfegyelemről,kiegészítők tudatos használatáról és az edzés élvezetéről.
Nem akarok vitát-ez az én saját véleményem.
Szép napot/hétvégét!

Osztom, cuccal csak úgy nézel ki jó, ha többnyire rajta vagy, magyarul nagyon sok pénz, ami nem térül meg........1 kúra nem kúra.
Tehát inkább nem kell.........rengeteg kidobott pénz, vagy 1 évben 6-8 hónapig rajta vagy 2 részletben  ;).


hááát,h megtérül-e vagy sem, ezt mindenki máshogy fogja fel, mert máshonnan közelíti meg. Mindenkinek más az értékrendje és a hiusága.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 02. - 15:22:30
Válasz #39819
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csak beindítottam a chat topic-ot  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Szeptember 02. - 16:17:57
Válasz #39820
Nem elérhető

t.d.


Szerintem erről nem is lehet vitázni, mivel ez így van.
Én sem nagyon voltam fent már jó ideje, de úgy gondolom, hogy azért látszik pár emberen, hogy próbálja tartani a kommunikációt, ezért úgy gondolom én is, hogy talán még lehet belőle valami. Csak el kell indulni valamerre (nem a kox felé)
Csikó Steve, God, Hopika, Jordan, Maszat, Tóth Atti, a koxosok, bár őket csak a koxtopic érdekli, meg néha lovemetenderBalu, bár egy-két nyakas kellene neki, hogy aktiválja magát, mint mederátor. Pl. De Darknight versenyelőzetesei, beszámolói, vagy új tápkieges bejegyzései is hiányoznak, pedig ő is benéz azért ide is.

Engem csak a kox érdekel ;D Na és? Magánügy. De Gabe, most őszintén miről lehetne még beszélni, táplálkozás, edzés terén azt hiszem már minden ki lett vesézve. Én legalábbis elég sok fórumot olvasok; angol, német nyelven. Magyar írások közül pl. legkomplettebb a 12 hét online training Kozaróczy Tibortól. De mindegyik írásból a tanulság az, hogy felépítesz egy programot (étkezési vagy edzés), és magadra kell szabni, alakítani. Magyarul mindenki más. Lehetne beszélni ketogén, warrior meg minden fajta diétáról, előnyök, hátrányok stb. De már lerágott csont. Edzésmódszerekkel ugyanez, ott sincs 1 módszer, ami önmagában jó lenne. Amiről lehetne írni, az a termékbeszámolók. Tesztofokozók, NO fokozók stb., de ezek is mindenkinél máshogy működnek. Edzés naplók jók voltak, de én pl soha nem reagáltam rájuk, ellenben majdnem mindegyiket olvastam, és olvasnám most is.
Kox témára visszatérve, én sokat olvastam és olvasok róluk, eleve mert érdekel. Magyar fórumokon nem sok értelmes van erről a témáról, de külföldi fórumokon sok érdekességet lehet találni. legalábbis, ha érdekel, de a felhasználók 90 %-t nem. Csak az, hogy így meg így toljad, azt kész! Hogy miért, az már nem érdekel senkit.
A fórum meg jó így ahogy van! én ugyanúgy fogok rendelni extremefit-től és más webshopoktól is, akármennyire halott egy fórum, régen sem az ingyen kieg miatt olvastam őket. Most már inkább csak megszokásból, meg kis bizniszből.
Én nem diszkriminatívan írtam a koxosokról, engem nem zavar, ha valaki oda írogat.
De szerintem ha a többi témáról így vélekedsz, a koxra is írhatod ugyanezt, mert arra is igaz. Szerintem a kaja témában mindig lehet újat mutatni egymásnak.
Itt az edzésnaplók, tápkiegek tesztelése (nem ingyenteszt), esetleg új, vagy rég elfeledett gyakorlatok kipróbálása, tapasztalatok megosztása tudná feldobni a helyet. Steve seggét is nyalta itt 1-2 ember, de azért ez távol állt a más fórumok seggnyalásaitól. Meg persze ő is sokkal lazább volt, nem képzelte magát valami félistennek, még így sem, hogy kijutott a Mr. Olympiára, míg sok Mr. Bivalybasznád Open nyerteshez már hozzászólni sem lehet más fórumokon.

Arról is így vélekedek, mennyire pörög most a koxtopik? Semennyire, még az sem. Tavasszal páran kérdezgetnek, de aztán ennyi. Mert arról sem lehet már mit írni. Edzés naplókban teljesen igazad van!
100% not natural!

2011. Szeptember 02. - 17:40:16
Válasz #39821
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nemsokára elkezdek egy Topic-ot a fórumon, összefoglalván rengeteg tapasztalatot edzéssel, intenzitás növelő technikákkal, étkezéssel, kiegekkel kapcsolatban, persze ezt mind egybe "összekapcsolva".

Szerintem érdekes lesz, naturál szinten is használható, kokszosoknak  ;D meg hatványozottan, mert ugyebár ott gyorsabb a regeneráció, meg az anabolikus folyamatok jobban "pörögnek".

Csak legyen kedvem majd elkezdeni  ;) ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Szeptember 04. - 12:04:07
Válasz #39822
Nem elérhető

ninja14


Nemsokára elkezdek egy Topic-ot a fórumon, összefoglalván rengeteg tapasztalatot edzéssel, intenzitás növelő technikákkal, étkezéssel, kiegekkel kapcsolatban, persze ezt mind egybe "összekapcsolva".

Szerintem érdekes lesz, naturál szinten is használható, kokszosoknak  ;D meg hatványozottan, mert ugyebár ott gyorsabb a regeneráció, meg az anabolikus folyamatok jobban "pörögnek".

Csak legyen kedvem majd elkezdeni  ;) ;D.

Isten adjon erőt és kedvet neked ;D, mert szerintem jól fogna bárkinek :-)!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Szeptember 04. - 21:16:03
Válasz #39823
Nem elérhető

Szandi


Szandi, ne hisztizz!!  ;D
de, de hisztis vagyok.:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2011. Szeptember 05. - 01:31:42
Válasz #39824
Nem elérhető

Tóth Attila


Azéé kicsit flash...avatárba Cutler...neve Szandi... ;D
Ezek a magyar lányok...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"