2024. Szeptember 25. - 01:15:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985553 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2011. Július 25. - 19:25:20
Válasz #39795
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Buzik!

2011. Július 26. - 14:04:02
Válasz #39796
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Balu csak a görög hangszer nevét akarta leírni, buziki  :D..........pontosabban buzuki.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 11. - 22:14:34
Válasz #39797
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2011. Augusztus 12. - 17:12:58
Válasz #39798
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mi,mi???
http://www.sherdog.net/forums/f15/ready-drink-protein-shakes-cola-cola-1328263/
A tejsavó ára a CC miatt emelkedett, kijöttek egy proteinitallal és rengeteg alapanyagot vásároltak fel, emiatt alapanyag hiány lépett fel világszerte, és emelkedtek az árak  :-/-.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 12. - 21:49:05
Válasz #39799
Nem elérhető

Szandi


Mi,mi???
http://www.sherdog.net/forums/f15/ready-drink-protein-shakes-cola-cola-1328263/
A tejsavó ára a CC miatt emelkedett, kijöttek egy proteinitallal és rengeteg alapanyagot vásároltak fel, emiatt alapanyag hiány lépett fel világszerte, és emelkedtek az árak  :-/-.
 
Ezt vágom. De MINEK??? :-/-
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2011. Augusztus 13. - 11:47:28
Válasz #39800
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mi,mi???
http://www.sherdog.net/forums/f15/ready-drink-protein-shakes-cola-cola-1328263/
A tejsavó ára a CC miatt emelkedett, kijöttek egy proteinitallal és rengeteg alapanyagot vásároltak fel, emiatt alapanyag hiány lépett fel világszerte, és emelkedtek az árak  :-/-.
 
Ezt vágom. De MINEK??? :-/-
Hidd el fognak kaszálni vele, míg egy átlagember nem megy be egy táplálékkiegészítő boltba ( sőt inkább kereszteket vetve elmenekül  ;) ), addig egy szupermarket polcairól le fogja venni a terméket, és örül neki, hogy most húúú de egészséges, míg a táplálékkiegészítők ( szerek  ;D, de szeretem ezt a kifejezést ), meg milyen károsak.........persze ez vicc, mert egyáltalán nem károsabbak, mint amiket "élelmiszer" néven árulnak a boltok polcain, sőt sok esetben ételeink tele vannak nyomva térfogatnövelővel, aszpartámmal ( a nagyobb cégek pl. Gaspari, BSN, MHP stb. nem használnak aszpartámot fehérje készítményeikben )..........és minden féle szarral amit jobb lenne elkerülni, és áttérni egy normális étkezésre, ami leginkább zöldségeket, különböző növényeket, húsokat, minimális gyümölcsöt tartalmaz.........és nincs agyon nátriumozva, előre elkészítve, konzerválva........csak hát egy egész ipar a szemétre épül, ezt hívjuk élelmiszeriparnak.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 22. - 16:53:23
Válasz #39801
Nem elérhető

pwz


Jordan tele a postaladad!

2011. Augusztus 22. - 17:55:45
Válasz #39802
Nem elérhető

Jordan


Jordan tele a postaladad!

Nem, nincs. Megneztem.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Augusztus 22. - 20:58:41
Válasz #39803
Nem elérhető

Szandi


Mi,mi???
http://www.sherdog.net/forums/f15/ready-drink-protein-shakes-cola-cola-1328263/
A tejsavó ára a CC miatt emelkedett, kijöttek egy proteinitallal és rengeteg alapanyagot vásároltak fel, emiatt alapanyag hiány lépett fel világszerte, és emelkedtek az árak  :-/-.
 
Ezt vágom. De MINEK??? :-/-
Hidd el fognak kaszálni vele, míg egy átlagember nem megy be egy táplálékkiegészítő boltba ( sőt inkább kereszteket vetve elmenekül  ;) ), addig egy szupermarket polcairól le fogja venni a terméket, és örül neki, hogy most húúú de egészséges, míg a táplálékkiegészítők ( szerek  ;D, de szeretem ezt a kifejezést ), meg milyen károsak.........persze ez vicc, mert egyáltalán nem károsabbak, mint amiket "élelmiszer" néven árulnak a boltok polcain, sőt sok esetben ételeink tele vannak nyomva térfogatnövelővel, aszpartámmal ( a nagyobb cégek pl. Gaspari, BSN, MHP stb. nem használnak aszpartámot fehérje készítményeikben )..........és minden féle szarral amit jobb lenne elkerülni, és áttérni egy normális étkezésre, ami leginkább zöldségeket, különböző növényeket, húsokat, minimális gyümölcsöt tartalmaz.........és nincs agyon nátriumozva, előre elkészítve, konzerválva........csak hát egy egész ipar a szemétre épül, ezt hívjuk élelmiszeriparnak.
Azt tudom, hogy jó biznisz,mert a név megvan hozzá, de akkor is.:S
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2011. Augusztus 23. - 09:03:36
Válasz #39804
Nem elérhető

Maszat


Szandi, ne hisztizz!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 27. - 18:20:33
Válasz #39805
Nem elérhető

Tóth Attila


Mitörténik ezzel a sporttal?A fórumoök panganak a termek is...itt sincs élet...régi emberek eltüntek...ez így kurvaszar!!!!!!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Augusztus 27. - 18:28:52
Válasz #39806
Nem elérhető

t.d.


Mitörténik ezzel a sporttal?A fórumoök panganak a termek is...itt sincs élet...régi emberek eltüntek...ez így kurvaszar!!!!!!

Nyár van. De sajnos már özönlik vissza a nép, múltkor máár várni kellett a fekvenyomó padnál. ;D
100% not natural!

2011. Augusztus 27. - 19:52:34
Válasz #39807
Nem elérhető

God Vazzeg


Mitörténik ezzel a sporttal?A fórumoök panganak a termek is...itt sincs élet...régi emberek eltüntek...ez így kurvaszar!!!!!!

Nyár van, ez mindig ilyen :) Én itt vagyok  @-o  o--O

2011. Augusztus 27. - 20:39:49
Válasz #39808
Nem elérhető

Tóth Attila


Azért érzitek ti is,hogy valami nem az igazi...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Szeptember 01. - 19:47:21
Válasz #39809
Nem elérhető

trobert2


hű de rég jártam itt,van mit átnyálaznom ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE