2024. Szeptember 25. - 23:18:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985981 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2011. Január 31. - 15:22:59
Válasz #39450
Nem elérhető

H. Laci


Torrent oldalra van valakinek meghívója!? Szükségem lenne egyre, megköszönném.  ?:-/ ?:-/
Küldtem neked egyet a Dark-Angel-re.
Nagyon nagyon szépen köszönöm Koxi.  ;) ;) Jövök neked egyel.  :-){

2011. Január 31. - 15:28:42
Válasz #39451
Nem elérhető

Koxi


Torrent oldalra van valakinek meghívója!? Szükségem lenne egyre, megköszönném.  ?:-/ ?:-/
Küldtem neked egyet a Dark-Angel-re.
Nagyon nagyon szépen köszönöm Koxi.  ;) ;) Jövök neked egyel.  :-){
Nincs mit!
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Január 31. - 15:34:19
Válasz #39452
Nem elérhető

mack


azt valaki megmondaná, aki tudja persze, hogy ha valakinek tüdőrákja van, az ménem ehet húst?????????  ????...

2011. Január 31. - 16:05:46
Válasz #39453
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
azt valaki megmondaná, aki tudja persze, hogy ha valakinek tüdőrákja van, az ménem ehet húst?????????  ????...
Csak tipp....savasít, minden fehérje savasít, nem véletlenül esznek a testépítők is sok zöldséget, kell ami lúgosítson. Fehérje-aminosav-ugye savas kémhatású, tehát savasít, az meg nem tesz túl jót az eleve beteg szervezetnek, sok zöld, meg búzafű stb, meg antioxidáns.....erre van szüksége a betegnek, mert azért legyőzhető a rák, csak nem mindegy milyen stádiumban van.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 31. - 16:11:29
Válasz #39454
Nem elérhető

BarbieGigi


azt valaki megmondaná, aki tudja persze, hogy ha valakinek tüdőrákja van, az ménem ehet húst?????????  ????...

Én igazából ilyet nem hallottam még, hiszen pl. aki kemoterápiás kezelést kap, annak fontos, hogy az étrendje megfelelő legyen. Daganatos betegeknél (kemo alatt/után) kifejezetten javasolják a magas fehérjetartalmú ételek fogyasztását, a kemo mellékhatásainak elkerülése miatt is.


De itt okosabbakat írnak:
http://biloba.hu/ime/2006_V_10/30_32.pdf
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2011. Január 31. - 16:30:40
Válasz #39455
Nem elérhető

mack


azt valaki megmondaná, aki tudja persze, hogy ha valakinek tüdőrákja van, az ménem ehet húst?????????  ????...

Én igazából ilyet nem hallottam még, hiszen pl. aki kemoterápiás kezelést kap, annak fontos, hogy az étrendje megfelelő legyen. Daganatos betegeknél (kemo alatt/után) kifejezetten javasolják a magas fehérjetartalmú ételek fogyasztását, a kemo mellékhatásainak elkerülése miatt is.


De itt okosabbakat írnak:
http://biloba.hu/ime/2006_V_10/30_32.pdf

hát pont ezért....kemót kap. Hát volt ilyen természetgyógyásznál, aki azt javasolta hogy felejtse el a húst....most mindenféle gabonafélét eszik, meg immunerősítőket szed(a természetgyógyásztól megvett szarokat)

2011. Január 31. - 16:35:00
Válasz #39456
Nem elérhető

BarbieGigi


Általában egy természetgyógyász és egy orvos tanácsa között a különbség ég és föld. Teljesen mást javasolnak. Bár nem tudom, hogy melyiknek lehet jobban hinni...Én azért még jobban hiszek az orvostudományban, de kitudja...
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2011. Január 31. - 16:37:14
Válasz #39457
Nem elérhető

mack


azt valaki megmondaná, aki tudja persze, hogy ha valakinek tüdőrákja van, az ménem ehet húst?????????  ????...
Csak tipp....savasít, minden fehérje savasít, nem véletlenül esznek a testépítők is sok zöldséget, kell ami lúgosítson. Fehérje-aminosav-ugye savas kémhatású, tehát savasít, az meg nem tesz túl jót az eleve beteg szervezetnek, sok zöld, meg búzafű stb, meg antioxidáns.....erre van szüksége a betegnek, mert azért legyőzhető a rák, csak nem mindegy milyen stádiumban van.
 

én már rég terjesztettem az igét.....senki le se szart. Tüdőrák, dohányzik és miután megtudta hogy beteg, szívta tovább mondván ha hirtelen abbahagyja azzal sokkal többet árt.....az antioxidánsokat sem véletlen mondtam...szabadgyökök stb.....nem fogok már senkivel vitázni ezek és a kaja fontosságáról. csak mérges vagyok. És már nemtom énse hogy kinek higyjek......csak szeretnék segíteni valahogy, de már annyi mindent hallok és ebben tapasztalatlan vagyok mert még az ismerőseim körében sem volt. Az orvosok meg szartse mondanak........

2011. Február 01. - 01:16:09
Válasz #39458
Nem elérhető

Maszat


.....erre van szüksége a betegnek, mert azért legyőzhető a rák, csak nem mindegy milyen stádiumban van.
 

"mert azért legyőzhető a rák"  ez így van!!!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 01. - 01:44:04
Válasz #39459
Nem elérhető

Maszat


"Vendég   01:34:58   Egy témát olvas: TechnoViking kalandjai :)"   :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 01. - 01:49:22
Válasz #39460
Nem elérhető

Maszat


STÁR  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Február 01. - 21:11:36
Válasz #39461
Nem elérhető

Gabe


Mi van teknőviking? Február elkezdődött!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Február 02. - 16:52:25
Válasz #39462
Nem elérhető

Jordan


Zak Khan sajat konditermet nyitott  =/+'
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 02. - 16:52:31
Válasz #39463
Nem elérhető

Jordan


 :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 05. - 00:03:39
Válasz #39464
Nem elérhető

Gabe


Ez az Olivér egy idióta, olyat beroppantanék ennek az Anikónak áááh!
"Yeah buddy, light weight baby!"