2024. Szeptember 27. - 01:24:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3986267 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2011. Január 19. - 15:06:15
Válasz #39390
Nem elérhető

trobert2


Sziasztok!

Látom itt mindenki nagyon érti a dolgát...:) Pár kérdésem lenne hozzátok.. neki álltam egy Sustanon 250 mg és deca 100 mg-os kúrának (organonos mind2 ) A a "dokotorom" 5 naponta ajánlotta , együtt felszívva...(.igazság szerint nem az első kúrám, de sztem nem is uccsó ...javascript:void(0); előtte görög decát+ depot nyomtam, hozott 7 kilót egy 10 hetes kúra, csak kissé elvizesedtem, ezért gondoltam a deca+susi kombóra...) a kúrát 8 hétre terveztük, majd a "doktorom" szerint a végére levezetésként 3 naponta 1 winyót javasol, levezetésként HCG . Szerintetek jó ez így? súlyban nem kell nagy változás, szálkásodás a célom...(80 kilósan nagyon szálkás voltam, most már nem annyira....)

paramétereim: 187 centi, 97 kiló
44-es bicepsz
eredmény: fekvenyomás max 160 kg
                felhúzás 160 kg
               guggolás 145 kg
jah és már 5 éve kondizok:)
ui.: előre is köszi
ezek szerint elég hanyag vagy az edzéssel!
187 centi 97 kiló,szinte karod semmi ehez képest,főleg ha azt nézem 5 éve edzel,és ezek szerint most tömeges vagy!
V mit nem jól csinálsz az biztos!
Én 185 centi mellé pillanatnyilag is 105 kiló körül vagyok, még sincs mégcsak 44-es karom se  :-\ De szerintem mikor 110 körül voltam, akkor se volt annyi! (Bár tény, hogy nem igazán mértem már régóta  ::) )
De Robi most akkor valamit én is elkúrok?  ????...  :'(

Mindenkinek más a célja,és más az elgondolása!
Én csak a saját véleményem mondhatom,szerintem akkora súlyhoz és magassághoz kicsi!
szerintem lehetne olyan 47 es kar az adottságaitokhoz!Én azt tartom ideálisnak a jelenlegi adatotok szerint!
De mégegyszer mondom ez nézet kérdése is!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 15:13:21
Válasz #39391
Nem elérhető

trobert2


Még nagyon régen, amikor elkezdtem testépíteni (3hónapja), a teremben mondta egy haver, hogy mellezés közben a rudat a nyakamra, azon belül is az ádámcsutkára kell engedni. Nos, ezzel csak két problémám van. Ilyenkor mindig erős fuldoklásba kezdek, majd a vállaim is mindig kifordulnak. Persze ez nem nagy ...gond, általában 5-10 perc alatt helyrerakjuk mindkét vállam, de fáj azért. Rosszul csinálok valamit, vagy ez teljesen természetes? ;)))
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 19. - 16:55:09
Válasz #39392
Nem elérhető

Jordan


Ma mindenki koxolni akar? Messze meg a nyar, raertek kesobb is elkezdeni.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 19. - 17:00:09
Válasz #39393
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem nem a roidokkal van a gond, hanem az IQ-szegény felhasználókkal. Kár lenne a roid témát törölni csak azért, mert néhány ember idióta. A többi meg tanulhat belőle  :-}

2011. Január 19. - 17:01:06
Válasz #39394
Nem elérhető

God Vazzeg


sok a poén, ennyi.

Mindenki elkezdte az idei kúráját?kicsit feszültek az emberkék ;D :D
Szerintem kezd gagyulni ;D a fórum, mindenki csak azért regisztrál fel, hogy megkérdezze hogyan használjon szteroidokat ( a kedvencem amikor valaki dekát használ...........és tuti mind eredeti nandrolon dekonoát hatóanyagú )........

Sziasztok 32.5kg-os Pistike vagyok, 3 egész 9 tized napja gyúrom mán áááámmmm, bizony.....és nem tudom eldönteni, hogy dekázzak vagy szusztázzak-e.

Válasz

Kedves Pistike

Add meg pontos címet ahova küldünk neked egy csomagot egy 45-ös kaliberű kézi lőfegyverrel a tárban 1 golyóval, használati utasítást is találsz benne. Légyszíves lődd már fejbe magad és a világ megszabadul egy marhától. MOST.

Köszönjük szépen

Lebuktál Bánny  ;D ;D ;D 

2011. Január 19. - 17:14:28
Válasz #39395
Nem elérhető

Maszat


ez tényleg olyan volt... Nem Bunny bukott le, hanem Pisti, nagy edző válaszol fan. TUTI  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 19. - 17:32:39
Válasz #39396
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A francba lebuktam..........többszörösen is  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 19. - 18:01:54
Válasz #39397
Nem elérhető

God Vazzeg


 ;D 8)

2011. Január 20. - 13:30:04
Válasz #39398
Nem elérhető

lucy01


Szerintem nem a roidokkal van a gond, hanem az IQ-szegény felhasználókkal. Kár lenne a roid témát törölni csak azért, mert néhány ember idióta. A többi meg tanulhat belőle  :-}
:-)! ;D ez igaz!!
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Január 21. - 12:54:14
Válasz #39399
Nem elérhető

pmiller06



2011. Január 21. - 21:45:12
Válasz #39400
Nem elérhető

trobert2


   21:43:19    Egy fórumot olvas: Kiegészítő háború
Elérhető
Junior    21:43:18    Egy témát olvas: Orál morál
Elérhető
trobert2    21:43:16    A fórum főoldalát böngészi.
Elérhető mocsanistvan@hotmail.com
dumbass    21:42:41    Egy fórumot olvas: Edzés naplók
Elérhető
tomasz    21:41:50    Egy témát olvas: Te! Ez úgy néz ki mint...
Vendég    21:41:38    Egy témát olvas: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)
Vendég    21:39:34    A fórum főoldalát böngészi.
Vendég    21:39:13    Egy témát olvas: Muscletech Teszt by Lalika85
Vendég    21:38:32    Egy témát olvas: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)
Vendég    21:38:21    Egy témát olvas: KÉS® edzésnaplója
Vendég    21:38:14    Egy témát olvas: Kezdő Danabol kúra
Vendég    21:38:02    Egy témát olvas: Dianabol
Elérhető
Jordan    21:37:10    Legutóbbi látogatása óta nem olvasott témákat böngészi.
Vendég    21:36:29    Egy témát olvas: Brandon Curry-Új csillag az égen?
Elérhető animalpump@citromail.hu
Boticselli    21:36:26    Egy témát olvas: Testosteron propionat
Elérhető
VG    21:36:11    Legutóbbi látogatása óta nem olvasott témákat böngészi.
Elérhető
makaveli    21:36:03    Egy témát olvas: Alap és pozitív gondolatok a mindennapokra
Vendég    21:35:39    A fórum főoldalát böngészi.
Elérhető
Mike    21:35:13    Egy témát olvas: Kezdő kúra
Vendég    21:34:40    Egy témát olvas: Dianabol
Vendég    21:34:21    Egy témát olvas: Kezdő kúra
Vendég    21:34:21    Egy témát olvas: Anális inkább!
Elérhető
dred    21:34:08    A fórum főoldalát böngészi.
Vendég    21:34:01    Egy témát olvas: Anális inkább!
Vendég    21:33:52    A fórum főoldalát böngészi.
Vendég    21:32:57    Egy témát olvas: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után
Vendég    21:32:54    Azonosítót regisztrál a fórumra.
Vendég    21:32:20    Egy témát olvas: A legjobb tablettás kokszok,a legkevesebb mellékhatással.
Elérhető
clemens    21:32:14    Egy témát olvas: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)
Elérhető
zolee24    21:32:12    Egy témát olvas: Edzésterv
Oldalak: [1] 2 3

Meg sem gondoltam volna hogy ennyien látogatják a külömböző steroid topikokat ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 21. - 22:10:11
Válasz #39401
Nem elérhető

dumbass


Én is olvasgatom, sajnos mostmár csak röhögni lehet a legtöbbön :D Az a nagyon pici tudásom amit tudok a szteroidokról az innen származik. Pont elég arra hogy egy hülyegyereket ha koxolni akar, és valamennyire normális ész érvekkel le tudjam beszélni :D

2011. Január 21. - 22:20:54
Válasz #39402
Nem elérhető

VG


Én is olvasgatom, sajnos mostmár csak röhögni lehet a legtöbbön :D Az a nagyon pici tudásom amit tudok a szteroidokról az innen származik. Pont elég arra hogy egy hülyegyereket ha koxolni akar, és valamennyire normális ész érvekkel le tudjam beszélni :D
Mond azt h összecsoffad és nem fog felállni a....osztálytársam ettől teljesen beparázott egyelőre még naturál :D

2011. Január 24. - 14:13:39
Válasz #39403
Nem elérhető

God Vazzeg


"Válaszd az életet. Válaszd a munkát. Válaszd a karriert. Válaszd a rohadt nagy tévét. Válaszd a mosógépeket, kocsikat, cédélejátszókat és elektromos konzervnyitókat. Válaszd az egészséget, az alacsony koleszterinszintet és a fogászati ellátást. Válaszd a fix kamatozású jelzálogkölcsönt. Válassz első otthont. Válaszd meg a barátaidat. Válassz szabadidőruhát és hozzá illő sporttáskát. Válassz egy háromszobás lakosztályt részletre - egy ócska sorházban. Válaszd DIY-t és kérdezd meg egy vasárnap reggel, hogy ki a fene vagy. Terülj el egy fotelben és nézd a lélekölő-agypusztító tévés kvízjátékokat. Tömd tele a szádat ócska szemét ételekkel. Válaszd a végén a rothadást. Pisálj utoljára egy szánalmas otthonban. Élj pusztán zavaró körülményként rohadék kölykeid számára, akiket azért nemzettél, hogy magadat helyettesítsd. Válaszd a jövőt. Válaszd az életet."

Tetszett, remélem nektek is tetszeni fog  :-}

2011. Január 24. - 14:44:59
Válasz #39404
Nem elérhető

Tóth Attila


Renton
Trainspotting
Hatalmas eszmefuttatás... @:-)
Köszi God ****:))))))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"