2024. Szeptember 28. - 01:24:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987077 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2010. December 03. - 18:38:58
Válasz #39060
Nem elérhető

Milito


szerintem ez mindenhol így van. itt pl minden nap van valami bunyó ha már csak csúnyán nézel. éljen a 15ker, emlékeztet egy másik kerületre :D

Melyikre?

2010. December 03. - 18:52:36
Válasz #39061
Nem elérhető

dumbass


Ma éjszakai foci... Legegoistább tanárokból áll a tanár csapat, ha nyerni nem is fogunk, kapnak majd :D

2010. December 03. - 18:57:29
Válasz #39062
Nem elérhető

Milito


Ma éjszakai foci... Legegoistább tanárokból áll a tanár csapat, ha nyerni nem is fogunk, kapnak majd :D

Adjatok nekik!!! :-/- :-/-- :-/- ;D

2010. December 03. - 19:47:42
Válasz #39063
Nem elérhető

Gabe


Budapest, Oktogon, tömeg. Idős, hajlott nénike érkezik a zebrához és készül átkelni a rövid ideig nyitva tartó zöldön. Lassú, mert jobb kezében elől botja, bal kezével pedig maga mögött húzza gurulós szatyrát. Benne krumpli, savanyúság, alma, ingyenes újság, szemüveg, orvosi leletek: az élete. Lassúságával kockáztatja, hogy elgázolja két sávnyi kocsi, vagy a 4-es 6-os villamos.

 

Budapest, Oktogon, tömeg. Fülkarikás, tetovált, orrpiercinges srác áll a zebránál. Vörös haj, kakastaréj, kihívó tekintet, láthatóan bármikor kész verekedni. Punk, ha volnának még ilyen kategóriák.

 

Együtt érnek a zebrához. A néni elképesztő lassúsággal kezd átbotorkálni az úttesten. A járókelők kikerülik, legfeljebb mandinerből nézik kínlódását. De ekkor a kakastaréjos mellette terem, udvariasan elkéri a kézikocsit, egyik kezével húzni kezdi, amíg másik karját kapaszkodóul kínálja fel. Az egész utca őket nézi. Még épp időben átérnek.

 

A néni hálálkodik a punknak, a punk pedig e szavakkal hárítja nevetve: „Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.

 

Segítettek már valaha Neked? Segítettél-e már másnak?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 19:51:06
Válasz #39064
Nem elérhető

Boresz


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
  :D @:-)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. December 03. - 19:53:31
Válasz #39065
Nem elérhető

dred


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
  :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::

2010. December 03. - 21:39:03
Válasz #39066
Nem elérhető

pmiller06


Én rendszeresen cipelem fel a Gellérthegyre a szomszéd néni bevásárlószatyrait :D

2010. December 03. - 21:45:27
Válasz #39067
Nem elérhető

Gabe


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
 :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::
Természetesen itt nem ezen van a hangsúly.  ;)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 22:07:28
Válasz #39068
Nem elérhető

Cressler


A látszat csal :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 03. - 22:10:14
Válasz #39069
Nem elérhető

Jordan


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
 :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::
Természetesen itt nem ezen van a hangsúly.  ;)


Eszrevettetek, hogy mostanaban egyre kevesebb alkalommal megy at a mondanivalo?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 03. - 22:16:15
Válasz #39070
Nem elérhető

Gabe


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
 :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::
Természetesen itt nem ezen van a hangsúly.  ;)


Eszrevettetek, hogy mostanaban egyre kevesebb alkalommal megy at a mondanivalo?  :D
Hol a hiba Jordan? Szerintem te már tudod. :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 22:40:51
Válasz #39071
Nem elérhető

Maszat


Ilyen zebrás storym azt hiszem nincs, de régebben amikor tömegközlekedtem, mindig segítettem a mamknak leszálni a vonatrol. Ha pedig vki babakocsival volt megkérdeztem,h segíthetek-e a leszálásnál. Ezek Nálam ilyen tök alap dolgok. Alapjába véve 1 illemtudó ember vagyok, bár tudom,h ezt sokan nem hinnétek el  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 03. - 23:26:57
Válasz #39072
Nem elérhető

Cressler


„Semmiség, tessék csak hagyni a gecibe.” A néni meglepődik, majd ő is nevet. Két generáció mosolyog egymásra.
 :D @:-)
Mondjuk a punkokat nem csípem. Ideológiailag. Mivel szélsőbalosak. Annál inkább a skinhead-eket. Ők szélsőjobbosak. :-):-)::
Természetesen itt nem ezen van a hangsúly.  ;)


Eszrevettetek, hogy mostanaban egyre kevesebb alkalommal megy at a mondanivalo?  :D
arra gondolsz, hogy a zavar nem a kommunikációs csatornában hanem a fogadóban van ? :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 03. - 23:27:58
Válasz #39073
Nem elérhető

Gabe


Te most burkoltan lehülyézted a felhasználók egy részét? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 03. - 23:30:30
Válasz #39074
Nem elérhető

Cressler


burkoltan? :D ááá csak próbálok intellektuelnek tűnni :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!