2024. Október 07. - 09:23:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993874 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2010. Szeptember 25. - 11:53:59
Válasz #38250
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem ehhez nem tudok nem hozzászólni! Mack-nek igaza van, s azok akik ebbe bele tudnak gondolni azok beismerik, hogy az, hogy per pillanat így nézel ki, nem jelent semmit. Épp most írtam a saját blogomba le ezt, de itt is megteszem. Mint tudják azok akik közel állnak hozzám, hogy legutoljára 2008-ban versenyeztem s azóta beteg lettem. Olyannyira, hogy nem hogy edzeni nem tudtam, de annak is örültem, ha reggel anélkül keltem, fel, ha nem akartam megfulladni az öklendezéseimben. Egy cipőfűző bekötése hatalmas igénybevételt nyújtott számomra, s minden orvos azt mondta, hogy mostantól lehajolni sem hajolhatok le, vagy megműttetem magam, s onnantól kezdve szintén ez az állapot, mert mindig kiújjulhat az ami megvan. Nem adtam fel. Lefogytam 21-22 kg-ot s sajna ezt izomban tettem meg, de annak is örültem, hogy élek. Mikor reggel bele kellett néznem a tükörbe csak csalódottságot éreztem, a kiállásom ez miatt összerokkant, a sportban vetett hitem megcsorbult, s csak pár barátom volt az aki mellettem állt s még a hátam mögött is védett engem, mert -természetesen- mindenki csak arról beszélt, hogy: "Láttad a Vargát, mennyire összecsoffant, láttad hogy néz ki?" Nem adtam fel. Most olyan barátaim vannak, akik kiálltak nagyon rossz időszakot velem, olyanok akik akkor is fel tudtak rám nézni mikor nem voltam "izmos". Nem az a lényeg az életben, hogy per pillanat milyen külsőt hordasz. Ez csak egy pillanatnyi állapot ai gyorsan változhat s nem kívánom senkinek, hogy megtapasztalja ezt. De az élet nem fenékig tejfel. S ezerszer fontosabb dolgok vannak. CSALÁD, BARÁTOK, Egzisztencia, biztonság... És még azt hiszem sorolhatnám ezer évig. Mit érsz el azzal, ahogy kinézel most? Semmit. Ha meg viszonyítani akarsz, akkor sehogy sem nézel ki per pillanat, mert nálad és nálam is jobbak vannak itthon. Mindenkinél van vagy lesz jobb!!!! S ha ezt nem tudod felfogni, és átlátni, akkor tényleg ahhoz a kaszthoz tartozol. akik miatt ezt a sportot ott látják a kívülállók, ahol látják: A béka segge alatt sem!! Mindig legyen "B" terv, s mindig nézz körbe,mert attól hogy ebbe a fórumba írsz s sok "nem versenyző" elismerte, hogy jól nézel ki az sajna nem elég. Ha jól nézel ki, lépj színpadra, s bizonyíts!! Ne kifogásokat keress, mert azt mindig találsz! Nyisd ki a szemed, s téged sem nézünk mi le, akik már letettek valamit az asztalra!

Tisztelettel: Varga Dániel

2010. Szeptember 25. - 12:05:30
Válasz #38251
Nem elérhető

trobert2


DE te már elértél valamit, és össze estél az meg kit érdekel? te már egyszer meg csináltad amit mi még nem és ha már te egyszer megcsináltad meg tudod még újra csinálni, de mi még nem bizonyítottunk és épp ez adja a motivációt hogy ha valakinek már sikerült nekem is sikerülhet,csak idő kitartás és pénz kell hozzá,és ha aztán abba hagyom és össze megyek leszarom mert megcsináltam azt amire születtem és onnantól kezdve nincs kinek bizonyitanom!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 25. - 12:13:05
Válasz #38252
Nem elérhető

Tóth Attila


Dani teljesem mástészta!Ő versenyző és úgy alakultak a dolgai,hogy nem volt a toppon de azt senki nem veszi el tőle amit már egyszer elért!Szerintem mindenkinek van vagy volt olyan időszak amikor még élvezte azt amit elért és tetszett neki az elismerés de még a negatív kritika is valamennyire!Ha visszaolvasunk a fórumon sokmindenkinek van hasonló története.Elbeszélünk egymás mellett!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Szeptember 25. - 12:16:31
Válasz #38253
Nem elérhető

mack


Azt hiszem ehhez nem tudok nem hozzászólni! Mack-nek igaza van, s azok akik ebbe bele tudnak gondolni azok beismerik, hogy az, hogy per pillanat így nézel ki, nem jelent semmit. Épp most írtam a saját blogomba le ezt, de itt is megteszem. Mint tudják azok akik közel állnak hozzám, hogy legutoljára 2008-ban versenyeztem s azóta beteg lettem. Olyannyira, hogy nem hogy edzeni nem tudtam, de annak is örültem, ha reggel anélkül keltem, fel, ha nem akartam megfulladni az öklendezéseimben. Egy cipőfűző bekötése hatalmas igénybevételt nyújtott számomra, s minden orvos azt mondta, hogy mostantól lehajolni sem hajolhatok le, vagy megműttetem magam, s onnantól kezdve szintén ez az állapot, mert mindig kiújjulhat az ami megvan. Nem adtam fel. Lefogytam 21-22 kg-ot s sajna ezt izomban tettem meg, de annak is örültem, hogy élek. Mikor reggel bele kellett néznem a tükörbe csak csalódottságot éreztem, a kiállásom ez miatt összerokkant, a sportban vetett hitem megcsorbult, s csak pár barátom volt az aki mellettem állt s még a hátam mögött is védett engem, mert -természetesen- mindenki csak arról beszélt, hogy: "Láttad a Vargát, mennyire összecsoffant, láttad hogy néz ki?" Nem adtam fel. Most olyan barátaim vannak, akik kiálltak nagyon rossz időszakot velem, olyanok akik akkor is fel tudtak rám nézni mikor nem voltam "izmos". Nem az a lényeg az életben, hogy per pillanat milyen külsőt hordasz. Ez csak egy pillanatnyi állapot ai gyorsan változhat s nem kívánom senkinek, hogy megtapasztalja ezt. De az élet nem fenékig tejfel. S ezerszer fontosabb dolgok vannak. CSALÁD, BARÁTOK, Egzisztencia, biztonság... És még azt hiszem sorolhatnám ezer évig. Mit érsz el azzal, ahogy kinézel most? Semmit. Ha meg viszonyítani akarsz, akkor sehogy sem nézel ki per pillanat, mert nálad és nálam is jobbak vannak itthon. Mindenkinél van vagy lesz jobb!!!! S ha ezt nem tudod felfogni, és átlátni, akkor tényleg ahhoz a kaszthoz tartozol. akik miatt ezt a sportot ott látják a kívülállók, ahol látják: A béka segge alatt sem!! Mindig legyen "B" terv, s mindig nézz körbe,mert attól hogy ebbe a fórumba írsz s sok "nem versenyző" elismerte, hogy jól nézel ki az sajna nem elég. Ha jól nézel ki, lépj színpadra, s bizonyíts!! Ne kifogásokat keress, mert azt mindig találsz! Nyisd ki a szemed, s téged sem nézünk mi le, akik már letettek valamit az asztalra!

Tisztelettel: Varga Dániel

már elmondtam, minden tiszteletem azoké....és ez rád is vonatkozik. Együtt érzek veled, tudom min mentél keresztül. Emléxem mikor meló mellett edzettél és a bánival készítetted a barbitévé mittomén melyik epizódját.....

vannak hobbi gyúrósok meg vannak azok akik igenis bizonyítani akarnak és mennek versenyezni. Nekem ez hogy edzek bőven elég mert én ezért szeretem, az EDZÉS miatt. Volt idő amikor fontosabb volt  a családnál is az hogy edzek és mindenem meg legyen ahoz hogy sikerüljön elérnem valamit. Erre majdnem a házasságom ment rá, mer a  feleségem aki mindenben mellettem állt és most is, csak a második volt. Aztán baleset...etc...most gyerek van, ŐK vannak az első helyen!!!!!

Igen, ez egy egoista sport....de attól még hogy edzel, meg izmosabb vagy az átlagnál, még nem kell lenézni mindenkit és fikázódni. Van akinek bőven megfelel az alakja mégha 180cm és 80 kiló. Attól még nem hülye meg suttyó. De sokmindenhez nekem sincs kedvem...pölö engem sem érdekel a quantumfizika. Valszeg most egy csíra vagyok. El kell fogadni az embereket oylannak amilyenek, mert változtatni nem tudsz. Csak magadról alakítasz ki ezzel egy képet. Meg ha már egósport, akkor mé foglalkozol másokkal??????

Hát bólogatni meg nem szoktam a régi fórumosoknak asszem ezt mindenki tudja............

Balu, mindennek el jön az ideje, vagy már lejárt.

2010. Szeptember 25. - 12:16:39
Válasz #38254
Nem elérhető

trobert2


engem nagyon idegesít mikor fikáznak,de viszont örülök is neki mert van motíváció és majd évek múlva ha vissza olvasom akkor majd meg köszönöm nektek mert nektek köszönhető majd az amit elérek,mert ha nem fikáztatok volna szarrá lehet lenne bennem ekkora bizonyítási vágy!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 25. - 12:31:34
Válasz #38255
Nem elérhető

pmiller06


azért van a szemük hogy nézzenek!!

 ;D ;D ;D ;D  miböl jutottál erre a következtetésre?  ;D

Maszat! Nem találok szavakat, ami ki tudná fejezni, mi az amit érzek!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2010. Szeptember 25. - 12:35:11
Válasz #38256
Nem elérhető

dumbass


Az éjszakai fürdő alapvetően egy egész jó gondolat. A megvalósítás kicsit necces. Mi is voltunk kb. 1 hónapja, meg megyünk is majd 22.-én megint. Nekem az volt a legnagyobb bajom, hogy nem volt rendesen befűtve az egész, és volt olyan hogy reszkettem. Ilyenkor gyorsan be a pezsgőfürdőbe melegedni. Amúgy a hangulat szerintem egész jó, spanol mindenki mindenkivel, vannak egész jó kis csajok. 2K-ért meg szerintem főleg jó :)

Más: Motiváltság mindenhez kell, célok is. Anélkül elég nehéz bármit is jól csinálni szvsz.

2010. Szeptember 25. - 12:44:50
Válasz #38257
Nem elérhető

trobert2


Debrecenbe 1500 volt a belépő,és szerintem nem volt hideg,egész jó idő volt,sőt volt hogy bele se mentem a pezsgőbe mert melegem volt és inkább csak támaszkodtam a szélén!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 25. - 15:11:05
Válasz #38258
Nem elérhető

Maszat


Robi ebben az esetben arra próbált rávilágítani,h az emberek 80%-a teljes mértékben igénytelen a testére, és ebben igazat adok Neki. Valóban nem az a legfontosabb dolog az életben,h az ember milyen külsővel rendelkezik, de azért 1 20as éveiben járó srácnak látszódjanak már az izmai és 1 20éves csajnak ne lógjon már a bele...Ez számomra alap, akinél meg nem, az igénytelen a saját testére.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 25. - 15:12:37
Válasz #38259
Nem elérhető

Tóth Attila


pont.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Szeptember 25. - 16:04:09
Válasz #38260
Nem elérhető

trobert2


Valami ilyesmire célozgattam!Millió dolgot csinálhatnék gyantázás helyett,de mégis rászánom azt a 10-20 percet mert jobban érzem úgy magam:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 25. - 16:21:20
Válasz #38261
Nem elérhető

pwz


nincs itt semmi baj, ha egy csajnak lóg a bele, csak az, aki ilyen szinten igénytelen a testére, az ne várja el, hogy nőként nézzenek rá a férfiak, és nőként tiszteljék is :)

Ez a normalis orszagokban igy van ahogy mondod. Anglia ezen reszen ahol en vagyok, olyan 70/30%-ra mondanam az iszonyat dagadt es a relativ jo nok aranyat, es altalaban egy 100-120 kilos csillagrombolo mellett mindig egy vekony faszi van. Eleg ritka itt az a no akira azt mondod, hogy aztakurva, amig otthon (kis tulzassal) majdnem minden buszmegalloban latsz egyet.

2010. Szeptember 25. - 16:37:37
Válasz #38262
Nem elérhető

dumbass


nincs itt semmi baj, ha egy csajnak lóg a bele, csak az, aki ilyen szinten igénytelen a testére, az ne várja el, hogy nőként nézzenek rá a férfiak, és nőként tiszteljék is :)

Ez a normalis orszagokban igy van ahogy mondod. Anglia ezen reszen ahol en vagyok, olyan 70/30%-ra mondanam az iszonyat dagadt es a relativ jo nok aranyat, es altalaban egy 100-120 kilos csillagrombolo mellett mindig egy vekony faszi van. Eleg ritka itt az a no akira azt mondod, hogy aztakurva, amig otthon (kis tulzassal) majdnem minden buszmegalloban latsz egyet.

Csillagromboló ****:))) ****:))) ez jó :D

2010. Szeptember 25. - 17:19:00
Válasz #38263
Nem elérhető

mack


nincs itt semmi baj, ha egy csajnak lóg a bele, csak az, aki ilyen szinten igénytelen a testére, az ne várja el, hogy nőként nézzenek rá a férfiak, és nőként tiszteljék is :)

Ez a normalis orszagokban igy van ahogy mondod. Anglia ezen reszen ahol en vagyok, olyan 70/30%-ra mondanam az iszonyat dagadt es a relativ jo nok aranyat, es altalaban egy 100-120 kilos csillagrombolo mellett mindig egy vekony faszi van. Eleg ritka itt az a no akira azt mondod, hogy aztakurva, amig otthon (kis tulzassal) majdnem minden buszmegalloban latsz egyet.

és ez így van. Jordan is tudja biztos milyen nők vannak ott. Én is ott voltam ahol ő és azt kell mondja ilyen dagadt nőket élőben csak ott láttam, de ezrével jöttek mint a Resident Evilben bakker. Én azon a véleményen vagyok akkor is ha elfogadja magát olyannak amilyen akkor lehet boldog. Hiszen erre hajtunk az életben. Aki meg megtehetné de lusta az basszameg!

2010. Szeptember 25. - 17:33:52
Válasz #38264
Nem elérhető

Maszat


Én azon a véleményen vagyok akkor is ha elfogadja magát olyannak amilyen akkor lehet boldog.

ezt a dumát nagyon utálom. Az emberekbe ezt táplálják, fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Hát a nagy lóf*szt. Én ha nem edzenék, meg ennék annyit amennyit, 65kg lennék kb. Hányinger kategória és eszembe sincs elfogadni magam olyannak.Inkább lejárok annyit a terembe amennyit az idő engedi és teszek valamit azért,h nézzek ki vhogy. Nekem is volt és van is olyan időszakom amikor a munkám vagy a dolgaim intézése miatt csak 2x jutok le 1 héten a terembe. Az szívás, de akkor 2részre osztom a testem és leedzek 2 nap alatt. Ez van.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26