2024. Október 07. - 09:27:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993901 alkalommal)

0 Felhasználó és 65 vendég van a témában

2010. Szeptember 24. - 12:36:15
Válasz #38235
Nem elérhető

pmiller06


Maszti fiúúú,jelentkezz...
 :-){   ***))))   :-p

Nincs pénz a kártyámon, mindjárt elugrok feltölteni, meg elugrok a postára is, hátha hoztak vmi finomságot.  /7% ;D
nálatok van vicces bélyeg?  ;D

Vicces? :D

2010. Szeptember 24. - 12:55:24
Válasz #38236
Nem elérhető

George


Maszti fiúúú,jelentkezz...
 :-){   ***))))   :-p

Nincs pénz a kártyámon, mindjárt elugrok feltölteni, meg elugrok a postára is, hátha hoztak vmi finomságot.  /7% ;D
Csak nem valami török leveles ***))) Baklava ;D

2010. Szeptember 24. - 12:57:10
Válasz #38237
Nem elérhető

Maszat


Maszti fiúúú,jelentkezz...
 :-){   ***))))   :-p

Nincs pénz a kártyámon, mindjárt elugrok feltölteni, meg elugrok a postára is, hátha hoztak vmi finomságot.  /7% ;D
Csak nem valami török leveles ***))) Baklava ;D

 ;D  ;D  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 13:07:08
Válasz #38238
Nem elérhető

pmiller06


Maszti fiúúú,jelentkezz...
 :-){   ***))))   :-p

Nincs pénz a kártyámon, mindjárt elugrok feltölteni, meg elugrok a postára is, hátha hoztak vmi finomságot.  /7% ;D
Csak nem valami török leveles ***))) Baklava ;D

Hát ez kurva nagy volt George!  ;D ;D ;D

 ;D  ;D  ;D


2010. Szeptember 24. - 14:00:49
Válasz #38239
Nem elérhető

George


Mindenki lefagyott :D !+"%

2010. Szeptember 24. - 15:11:40
Válasz #38240
Nem elérhető

mangela87


Áááá,egy kis török kontyalávaló !!!
 :-):-)::   <3!

2010. Szeptember 24. - 15:24:06
Válasz #38241
Nem elérhető

Maszat


Mangela, Te hülye elmebeteg barom!!!!!  " Vitéz"    ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 24. - 17:45:08
Válasz #38242
Nem elérhető

mangela87


Az vagyok igaaaa ???
 :-)!   :-)->   8-)    ;-oo-;

2010. Szeptember 25. - 00:56:12
Válasz #38243
Nem elérhető

Maszat


Az vagyok igaaaa ???
 :-)!   :-)->   8-)    ;-oo-;

arra vitéz jelzőre írtam.   !+"%  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 25. - 01:06:05
Válasz #38244
Nem elérhető

trobert2


Fasza volt ez az éjszakai fűrdő,még volt dj is aki nyomatta a szarabbnál szarabb zenéket :( elég sokan voltak,de sehol egy izmosnak mondható srác vagy csontkollekciók voltak vagy béltekiek. Nem értem manapság miért nem figyelnek magukra az emberek,egyre igénytelenebbek :( :( De azért jó is volt hogy egyedül én voltam olyan testalkatú aki edz egy picit ;D a szemük sarkából látszott az embereknek hogy méregetnek nézegetnek amit nem vettem zokon azért van a szemük hogy nézzenek!! Nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek ;-oo-; ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 25. - 01:14:20
Válasz #38245
Nem elérhető

Maszat


azért van a szemük hogy nézzenek!!

 ;D ;D ;D ;D  miböl jutottál erre a következtetésre?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 25. - 10:57:57
Válasz #38246
Nem elérhető

mack


Fasza volt ez az éjszakai fűrdő,még volt dj is aki nyomatta a szarabbnál szarabb zenéket :( elég sokan voltak,de sehol egy izmosnak mondható srác vagy csontkollekciók voltak vagy béltekiek. Nem értem manapság miért nem figyelnek magukra az emberek,egyre igénytelenebbek :( :( De azért jó is volt hogy egyedül én voltam olyan testalkatú aki edz egy picit ;D a szemük sarkából látszott az embereknek hogy méregetnek nézegetnek amit nem vettem zokon azért van a szemük hogy nézzenek!! Nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek ;-oo-; ;-oo-;

most megint előugrott az adoniszi egó belőled. Az emberek nagy többsége nem igénytelen hanem semmi ideje edzeni vagy nem is akar. Meg tudatlan mert ha valahogy ki akar nézni akkor mindenféle hülyeségeket csinál....pölö este nem eszik meg dinnyekúrát tart. Ez egy életforma......van aki mást választ nem ezt, vannak akik sakkoznak mert az köti le őket. Vannak akik pókereznek. Mindenkinek vanb célja. Azért mert te ezt csinálod attól még mások nem kevesebbek tőled és nem kell lenézni minden olyan embert aki nem olyan izmos.....ez téged minősít. Aztán vannak olyanok akiknek családjuk van dolgoznak és egy rohanás az életük, nekik is kevesebb az idejük az ilyesmikre. Akinek meg gyereke van és olyan helyen dolgozik annak megint nehezebb. A fiatalok nagy százaléka leszarja mi van veled és ki a szar vagy TE! Lehet valakit leütsz, de attól nem vagy okosabb. Neked talán ez megfelel és jó hülyén osztani az észt meg okoskodni..."egy árva gondolatom sincs, de bárkit megverek" nem körülötted forog a világ és nem az izmos emberek körül. Minden elismerésem azoké akiken meglátszik az évek kemény munkája és azoké akik már letettek valamit. De egyelőre az emberek olyanok amilyenek és ha te lenézed őket, meg köpködsz a teremben, attól nem lesz jobb.....hanem megint egy összkép alakul ki az emberekben..... hülye agyatlan bunkó koxos gyúrós...és ez az olyanok miatt mint TE vagy.

2010. Szeptember 25. - 11:32:54
Válasz #38247
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Fasza volt ez az éjszakai fűrdő,még volt dj is aki nyomatta a szarabbnál szarabb zenéket :( elég sokan voltak,de sehol egy izmosnak mondható srác vagy csontkollekciók voltak vagy béltekiek. Nem értem manapság miért nem figyelnek magukra az emberek,egyre igénytelenebbek :( :( De azért jó is volt hogy egyedül én voltam olyan testalkatú aki edz egy picit ;D a szemük sarkából látszott az embereknek hogy méregetnek nézegetnek amit nem vettem zokon azért van a szemük hogy nézzenek!! Nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek ;-oo-; ;-oo-;

most megint előugrott az adoniszi egó belőled. Az emberek nagy többsége nem igénytelen hanem semmi ideje edzeni vagy nem is akar. Meg tudatlan mert ha valahogy ki akar nézni akkor mindenféle hülyeségeket csinál....pölö este nem eszik meg dinnyekúrát tart. Ez egy életforma......van aki mást választ nem ezt, vannak akik sakkoznak mert az köti le őket. Vannak akik pókereznek. Mindenkinek vanb célja. Azért mert te ezt csinálod attól még mások nem kevesebbek tőled és nem kell lenézni minden olyan embert aki nem olyan izmos.....ez téged minősít. Aztán vannak olyanok akiknek családjuk van dolgoznak és egy rohanás az életük, nekik is kevesebb az idejük az ilyesmikre. Akinek meg gyereke van és olyan helyen dolgozik annak megint nehezebb. A fiatalok nagy százaléka leszarja mi van veled és ki a szar vagy TE! Lehet valakit leütsz, de attól nem vagy okosabb. Neked talán ez megfelel és jó hülyén osztani az észt meg okoskodni..."egy árva gondolatom sincs, de bárkit megverek" nem körülötted forog a világ és nem az izmos emberek körül. Minden elismerésem azoké akiken meglátszik az évek kemény munkája és azoké akik már letettek valamit. De egyelőre az emberek olyanok amilyenek és ha te lenézed őket, meg köpködsz a teremben, attól nem lesz jobb.....hanem megint egy összkép alakul ki az emberekben..... hülye agyatlan bunkó koxos gyúrós...és ez az olyanok miatt mint TE vagy.

Hát igen...az izmosság múlandó...vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is az életben...

2010. Szeptember 25. - 11:46:26
Válasz #38248
Nem elérhető

trobert2


Én nem azt mondtam hogy lenézem őket,azért mindenki sír hogy nagy a hasa vagy akármi,denekem ne mondja senki hogy nem tudna elmenni naponta 15-20 percet futni!!
Edzeni meg mindenki akarna rockertől kezdve sakkozóig,csak nincs akarat erejük nincs olyan hét hogy ne írna rám valaki hogy jön edzeni,de aztán mindent kitalálna 1 hónap után csak ne keljen jönni pedig akarnak valahogy kinézni csak nincs akarat erejük!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 25. - 11:50:33
Válasz #38249
Nem elérhető

Tóth Attila


Én teljesen megértem trobertet!Tegyétek a szivetekre a kezeteket.Elsősorban magunk miatt csináljuk a sportot ez természetes,de az elismerő vagy csak a sanda  pillantások is jól esnek az embernek és igen az egónak is!Az emberek többsége pedig nem csak időhiány miatt hanem lustaság miatt néz ki úgy ahogy kinéz!És ha ő lenézhet engem,hogy gyúrós,koxos gyökér akkor én is mondhatom rá magamban,hogy giliszta vagy hordó!Emberek vagyunk és nemértem mér kell it mindenkinek kurvára bólógatni a régi fórumosok mondanivalójára!Mert valljuk be ez megy!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"