2024. Október 07. - 01:30:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993503 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2010. Szeptember 21. - 16:15:31
Válasz #38145
Nem elérhető

csesztike


fánkot eszek lekvárral  8)

Én duplasajtos szalámis pizzát tiramisuval :D

Így vegyítve vagy azért lenyeled az egyiket mielőtt bekapod a másikat(falatot)?
 ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Szeptember 21. - 16:24:19
Válasz #38146
Nem elérhető

Maszat


A nagy farizom és a combizom felső külső harmada szerintem a legkellemetlenebb, a vállba a leginkább tűrhető.  ;)

a combbal 1et értek, a nagy farizommal és a vállal viszont nem. Nagy farizomba legtöbbször meg sem érzem, a váll sokkal fájdalmasabb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 21. - 17:05:35
Válasz #38147
Nem elérhető

BarbieGigi


A nagy farizom és a combizom felső külső harmada szerintem a legkellemetlenebb, a vállba a leginkább tűrhető.  ;)

a combbal 1et értek, a nagy farizommal és a vállal viszont nem. Nagy farizomba legtöbbször meg sem érzem, a váll sokkal fájdalmasabb.

Egyénenként is változó ez igaz...Nekem a farizomba adott injekció maga a pokol. Viszont vállba kaptam legutóbb a két hepatitis oltást és mindkettő után váll edzésem volt, meg sem kottyant. Az is tény,hogy az olajos szurik kellemetlenebbek, jobban feszítenek mint a vizes oldatok. Mindenesetre tesztelgesse, akinek kedve van hozzá, ez esetben én jobban szeretek adni, mint kapni.  :D
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Szeptember 21. - 17:25:07
Válasz #38148
Nem elérhető

Jordan


A nagy farizom és a combizom felső külső harmada szerintem a legkellemetlenebb, a vállba a leginkább tűrhető.  ;)

a combbal 1et értek, a nagy farizommal és a vállal viszont nem. Nagy farizomba legtöbbször meg sem érzem, a váll sokkal fájdalmasabb.

Egyénenként is változó ez igaz...Nekem a farizomba adott injekció maga a pokol. Viszont vállba kaptam legutóbb a két hepatitis oltást és mindkettő után váll edzésem volt, meg sem kottyant. Az is tény,hogy az olajos szurik kellemetlenebbek, jobban feszítenek mint a vizes oldatok. Mindenesetre tesztelgesse, akinek kedve van hozzá, ez esetben én jobban szeretek adni, mint kapni.  :D


Meg annyit ehez, hogy az egyik haveromnak mar teljesen kiegtek az idegek a combjaban (az 5-8ml-es szuriktol  ;D ), es neki mar teljesem mindegy. Azt sem erezne, ha 5ml propit adna be egyszerre.  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Szeptember 21. - 17:30:36
Válasz #38149
Nem elérhető

trobert2


Nem nem félre értetted amit írtam,nem gyullad meg semmi,csak az fáj jobban ahogy átmegy a bőrön,mint ha érzékenyebb lenne,és mint ha keményebb lenne a farizom mióta szúrim,így jobban feszít mikor benne van a tű,mint pl az első párnál,de miután kihúzom a tűt nem fáj és tünetmentes!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 21. - 17:35:43
Válasz #38150
Nem elérhető

BarbieGigi


Nem nem félre értetted amit írtam,nem gyullad meg semmi,csak az fáj jobban ahogy átmegy a bőrön,mint ha érzékenyebb lenne,és mint ha keményebb lenne a farizom mióta szúrim,így jobban feszít mikor benne van a tű,mint pl az első párnál,de miután kihúzom a tűt nem fáj és tünetmentes!

Mert valószínűleg érzékenyebb is. A gyakori szuri nem kívánt mellékhatásai.
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Szeptember 21. - 17:37:33
Válasz #38151
Nem elérhető

trobert2


ja értem már!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 21. - 17:38:31
Válasz #38152
Nem elérhető

pmiller06


fánkot eszek lekvárral  8)

Én duplasajtos szalámis pizzát tiramisuval :D

Így vegyítve vagy azért lenyeled az egyiket mielőtt bekapod a másikat(falatot)?
 ;D

Ez a nyelés/bekapás dolog ennyire kardinális kérdés nálad? Nem bírsz magaddal...

2010. Szeptember 21. - 20:03:19
Válasz #38153
Nem elérhető

Maszat


Az is tény,hogy az olajos szurik kellemetlenebbek, jobban feszítenek mint a vizes oldatok.

ennél pedig az a tapasztalatom,h míg 1 sűrű olajat BEADÁSKOR meg sem érzek ,addig 1 vizes wini feszít és csíp, még ha lassan is van benyomva.  ;D

1 a lényeg,h Te nem preferálod a popsi szurit   :-[  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 21. - 21:13:13
Válasz #38154
Nem elérhető

csesztike


fánkot eszek lekvárral  8)

Én duplasajtos szalámis pizzát tiramisuval :D

Így vegyítve vagy azért lenyeled az egyiket mielőtt bekapod a másikat(falatot)?
 ;D

Ez a nyelés/bekapás dolog ennyire kardinális kérdés nálad? Nem bírsz magaddal...

Csak kérdeztem...bírok én magammal.... ;) :D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Szeptember 21. - 21:16:29
Válasz #38155
Nem elérhető

pmiller06


veszem észre...

2010. Szeptember 21. - 21:21:50
Válasz #38156
Nem elérhető

csesztike


veszem észre...

Max. csak észlelheted...de még azt sem...ha mindenkit az alapján ítélnék meg h miket ír ide akkor Maszat lenne a casanova vagy andersen? ;D (Csak viccelek)
Gabe!A morgós....
Balu a rendre utasító és ártatlan
Te pedig a ....hmmmm....maradjon az én titkom  ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Szeptember 21. - 21:24:05
Válasz #38157
Nem elérhető

George


A nagy farizom és a combizom felső külső harmada szerintem a legkellemetlenebb, a vállba a leginkább tűrhető.  ;)

a combbal 1et értek, a nagy farizommal és a vállal viszont nem. Nagy farizomba legtöbbször meg sem érzem, a váll sokkal fájdalmasabb.
Főleg, hogy amennyit szúrnak itt néhányan, azt nem lenne épelméjű dolog vállba nyomni. Persze eleves sokaknak nem is kellene szúrni semmit sem ::)

2010. Szeptember 21. - 21:28:05
Válasz #38158
Nem elérhető

pmiller06


veszem észre...

Max. csak észlelheted...de még azt sem...ha mindenkit az alapján ítélnék meg h miket ír ide akkor Maszat lenne a casanova vagy andersen? ;D (Csak viccelek)
Gabe!A morgós....
Balu a rendre utasító és ártatlan
Te pedig a ....hmmmm....maradjon az én titkom  ;D

Hajaj! Nagyon incselkedsz Ámériká előtt...

2010. Szeptember 21. - 21:47:14
Válasz #38159
Nem elérhető

trobert2


Ez tényleg igaz rájuk ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE