2024. Július 08. - 01:45:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3838179 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Augusztus 08. - 17:32:15
Válasz #37680
Nem elérhető

csesztike




Írtam h maszek...te hát övé a cég és ő dolgozik is + lehet alkalmazottja is nekem mindegy  ;D
nalátod, a legtöbben beosztottak....nem mindenki mer kockáztatni, vagy nincs pénze beindítani egy céget. A gépek és szerszámok nem a fán teremnek  ;)

Persze de nem is minden diplomás atomfizikus....ott is van aki csak 200 kikót keress... ;D
Én befejeztem csak nem tetszett a beszólás h nekem mikor lesz bármim is mert kurvára nem ezen múlik!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 08. - 17:35:57
Válasz #37681
Nem elérhető

csesztike


itt az a probléma, hogy két különböző dologról bezséltek. Az egyik eset egy szar fősulin egy szar diploma, kitörölhetitek a seggeteket vele. A második eset pl egy bme-s gépészmérnöki diploma... ég és föld.

Egyáltalán nem....itt az egész arról szólt h megkérdezte h nekem mikor lesz saját lakásom vagy kocsim diploma nélkül...mindegy...lényegtelen!
de még mindig nem érted :) egy vezérigazgató itt kécskén havi 2-3 millát lekaszt egy osztrák cégnél...  szerintem ezen kár vitatkozni...

Én értem...te nem...és akkor mi van?Cég igazgató...és szerinted az mennyi idő volt amíg odáig eljutott?
Ezen kívül ne cégigazgatóval gyere mert én sem olyan vállalkozásokat soroltam fel amiben több tízmilliót keresnek diploma nélkül!Szerintem hagyjuk... :D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 08. - 17:44:35
Válasz #37682
Nem elérhető

Jordan




Én értem...te nem...és akkor mi van?Cég igazgató...és szerinted az mennyi idő volt amíg odáig eljutott?



Meg a masik, hogy mennyien jutottak el odaig a tarsai kozul?

Nyilvan nem egyedul diplomazott abban az evben.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Augusztus 08. - 17:50:41
Válasz #37683
Nem elérhető

NosztalNiga




;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D




 >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Augusztus 08. - 22:45:04
Válasz #37684
Nem elérhető

bandus


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)


Persze, csak szerinted melyik a jobb: szakmunkásként reggel 5-kor kelni, 6-tól négigy dolgozni, vagy 8-9-re járni dolgozni, egy kényelmes irodába?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Augusztus 08. - 22:48:08
Válasz #37685
Nem elérhető

Cressler




Én értem...te nem...és akkor mi van?Cég igazgató...és szerinted az mennyi idő volt amíg odáig eljutott?



Meg a masik, hogy mennyien jutottak el odaig a tarsai kozul?

Nyilvan nem egyedul diplomazott abban az evben.
hát igen
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 08. - 22:49:29
Válasz #37686
Nem elérhető

Cressler


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)


Persze, csak szerinted melyik a jobb: szakmunkásként reggel 5-kor kelni, 6-tól négigy dolgozni, vagy 8-9-re járni dolgozni, egy kényelmes irodába?
Ez így túl van általánosítva, a jó szakmunkások szeretik azt amit csinálnak és nem bírnák ki egy irodában. De egyértelmű melyik a jobb :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Augusztus 09. - 10:04:34
Válasz #37687
Nem elérhető

csesztike


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)


Persze, csak szerinted melyik a jobb: szakmunkásként reggel 5-kor kelni, 6-tól négigy dolgozni, vagy 8-9-re járni dolgozni, egy kényelmes irodába?

Bandus!Nagyon el vagy varázsolva...egy szakmunkásnak is lehet saját vállakózása ahhoz nem kell diploma...amúgy meg ha ennyire lenézed a szakmunkásokat akkor legközelebb ha kórházba leszel(persze ne legyél) akkor nézd meg a diplomás orvosokat mennyit foglalkoznak veled és utána adj hálát h a nővérek akik igazán foglalkoznak a betegekkel milyen jó is h nem vágytak diplomára és h orvosok legyenek!
 ;)
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 09. - 10:49:59
Válasz #37688
Nem elérhető

Tóth Attila


Ja!Hasazdmegamagod! ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Augusztus 09. - 11:05:52
Válasz #37689
Nem elérhető

atleeta


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)


Persze, csak szerinted melyik a jobb: szakmunkásként reggel 5-kor kelni, 6-tól négigy dolgozni, vagy 8-9-re járni dolgozni, egy kényelmes irodába?
Szerintem te vmi burokban élsz  ;D Azthiszed, hogy akinek nincs diplomája, mindenki 80ezerért dolgozik a sárban, olajba meg betonban, és reggel 6tól este 8ig dolgozik?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 09. - 13:07:16
Válasz #37690
Nem elérhető

pwz


En nagyon sokat agyaltam, hogy hol tanuljak tovabb. Aztan levelezoin elkezdtem valamit 1 ev utan abbahagytam, de mar abszolut nem banom. Akkor ugy gondoltam, hogy ez majd jo lesz, de jol tettem, hogy otthagytam.
Aztan kijottem angliaba melozni, nagyon sokat agyaltam itt is, hogy mit kene tanulni, de most ugy vagyok vele, hogy az elso es legeslegfontosabb dolog amit szeretnek, az egy "kozel tokeletes" angol. Utanna mi lesz azt nemtudom.

3 testverem van. Az idosebb batyamnak szerencsere bejott az elet otthon. 3 gyereke van, sajat haz budapesten, 3 auto, a baratnoje nem dolgozik. Igaz, hogy o eleg sokat rohangal ossze-vissza meg szombaton is. Diplomaja van, 1 percet sem dolgozott a szakmaban.
Noveremnek 2 diplomaja van, most Amerikaban el a ferjevel, nemsokara fogja megkapni a munkavallaloi vizumot, es a diplomajaval, illetve a szakmajaval vidaman meg fog elni kint, amivel otthon semmit sem tudott kezdeni.
Masik batyamnak nincs diplomaja, otthoni melojaval eleg jol keresett (szaktudast nem igenyelt), de vege lett a cegnek. Most o is itt melozik angliaban.

Persze egy jo diploma sokat er, de ha eleg talpraesett vagy es van nemi szerencsed is akkor diploma nelkul is vigan meg lehet elni.

2010. Augusztus 09. - 13:15:25
Válasz #37691
Nem elérhető

atleeta


En nagyon sokat agyaltam, hogy hol tanuljak tovabb. Aztan levelezoin elkezdtem valamit 1 ev utan abbahagytam, de mar abszolut nem banom. Akkor ugy gondoltam, hogy ez majd jo lesz, de jol tettem, hogy otthagytam.
Aztan kijottem angliaba melozni, nagyon sokat agyaltam itt is, hogy mit kene tanulni, de most ugy vagyok vele, hogy az elso es legeslegfontosabb dolog amit szeretnek, az egy "kozel tokeletes" angol. Utanna mi lesz azt nemtudom.

3 testverem van. Az idosebb batyamnak szerencsere bejott az elet otthon. 3 gyereke van, sajat haz budapesten, 3 auto, a baratnoje nem dolgozik. Igaz, hogy o eleg sokat rohangal ossze-vissza meg szombaton is. Diplomaja van, 1 percet sem dolgozott a szakmaban.
Noveremnek 2 diplomaja van, most Amerikaban el a ferjevel, nemsokara fogja megkapni a munkavallaloi vizumot, es a diplomajaval, illetve a szakmajaval vidaman meg fog elni kint, amivel otthon semmit sem tudott kezdeni.
Masik batyamnak nincs diplomaja, otthoni melojaval eleg jol keresett (szaktudast nem igenyelt), de vege lett a cegnek. Most o is itt melozik angliaban.

Persze egy jo diploma sokat er, de ha eleg talpraesett vagy es van nemi szerencsed is akkor diploma nelkul is vigan meg lehet elni.
ott az igazság  ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Augusztus 09. - 14:06:03
Válasz #37692
Nem elérhető

csesztike


En nagyon sokat agyaltam, hogy hol tanuljak tovabb. Aztan levelezoin elkezdtem valamit 1 ev utan abbahagytam, de mar abszolut nem banom. Akkor ugy gondoltam, hogy ez majd jo lesz, de jol tettem, hogy otthagytam.
Aztan kijottem angliaba melozni, nagyon sokat agyaltam itt is, hogy mit kene tanulni, de most ugy vagyok vele, hogy az elso es legeslegfontosabb dolog amit szeretnek, az egy "kozel tokeletes" angol. Utanna mi lesz azt nemtudom.

3 testverem van. Az idosebb batyamnak szerencsere bejott az elet otthon. 3 gyereke van, sajat haz budapesten, 3 auto, a baratnoje nem dolgozik. Igaz, hogy o eleg sokat rohangal ossze-vissza meg szombaton is. Diplomaja van, 1 percet sem dolgozott a szakmaban.
Noveremnek 2 diplomaja van, most Amerikaban el a ferjevel, nemsokara fogja megkapni a munkavallaloi vizumot, es a diplomajaval, illetve a szakmajaval vidaman meg fog elni kint, amivel otthon semmit sem tudott kezdeni.
Masik batyamnak nincs diplomaja, otthoni melojaval eleg jol keresett (szaktudast nem igenyelt), de vege lett a cegnek. Most o is itt melozik angliaban.

Persze egy jo diploma sokat er, de ha eleg talpraesett vagy es van nemi szerencsed is akkor diploma nelkul is vigan meg lehet elni.
ott az igazság  ;)

Ez így van! :D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Augusztus 09. - 16:14:03
Válasz #37693
Nem elérhető

Gabe


Én nem akarom megbántani sem bandust, sem pamelát, de majd ha lediplomáztatok, akkor felébredtek.
pamela nehogy azt hidd, hogy mert te a BME-re mész, akkor az a JOKER diploma.
Unokaöcsém a közgázon végzett 2 nyelvvizsgával, és 1,5 évig nem talált munkát.
Volt szakközépiskolai osztálytársam a BME-n diplomázott gépészmérnökként, és több, mint 2 évig nem talált munkát.
Nem rosszindulatból írom ezt, de látszik, hogy még el vagytok varázsolva.
Majd rájöttök, ha mentek állásinterjúra, hogy ugyanolyan kis paksimogyorók vagytok, mint a másik 20 jelentkező, és a tulaj, vagy HR-es vastagon leszarja, hogy neked BME-s vagy GAMF-os diplomád van.
Én a Miskolci Egyetemen végeztem és utána én sem találtam munkát, ezért elmentem villanyszerelőnek, mert kellett a pénz, dolgoztam kétkezi melósként, mostanra meg már 4 éve irodai munkám van, a szokásos középvezetői juttatásokkal. Ha elfogadtok egy jó tanácsot, akkor elmentek olyan helyre dolgozni alacsonyabb beosztásba, ahol tudjátok, hogy lesz lehetőségetek arra a posztra, amire vágytok. Közben kitanuljátok a szakmát a szakmunkás oldalról is, és sokkal reálisabban látjátok a dolgokat, meg persze a melós is többre néz, mikor megmutatod neki, hogy hogy kellene megcsinálni, nem csak a szádat jártatod.
Sokan úgy gondolják, hogy ők aztán a diplomával nem mennek el akármilyen beosztásba, akármilyen pénzért dolgozni.
Ezekből az emberekből lesznek később a Mcdonald's-os kiszolgálók. Vagy otthon éldegélnek anyuciék nyakán.
Ezek csak városi legendák, hogy ez így diploma így, meg az a szakma úgy.
Az élet alakítja a dolgokat.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Augusztus 09. - 16:38:02
Válasz #37694
Nem elérhető

BarbieGigi


Nekem mondhatták anyumék h menjek tovább tanulni nem hallgattam rájuk és nem bánom...18 évesen kezdtem dolgozni és úgy érzem sokkal életképesebb vagyok mint némely barátnőm! ;D

és így mikorra lesz saját házad, kocsid?

Pff...na ez oltári nagy hülye beszólás volt...nem a diplomától függ ez!A szüleimnek sincs diplomája és már elég korán meg voltak nekik is ezek a dolgok és gondolom a tieidnek is! ;) :D

anyukám 20 éves volt amikor születtem. fél évig laktunk akkor nagyszüleimnél, utána rögtön vettek két lakást, egyet nekünk, egyet meg nekem.. csak akkor a lakásárak nem 100-150szeresei voltak egy havi keresetnek. és nem mindegy, hogy bruttó 160 ezerből akrsz lakást összehozni, vagy egy jó diplomával ennek 3-4szereséből. szóval talán annyira nem volt buta beszólás :)

Csak h elég nehezen jutsz be friss diplomával olyan helyre ahol ennyi a fizetésed...és igen is buta beszólás volt mert nekem a tesómnak sincs diplomája de simán keres a cégével ennyit...és ha megnézel jó pár maszek szakmunkást akik mondjuk burkolok vagy villanyszerelők azok is simán keresnek ennyit és még sorolhatnék ilyen foglalkozásokat amihez nem kell diploma! ;)


Persze, csak szerinted melyik a jobb: szakmunkásként reggel 5-kor kelni, 6-tól négigy dolgozni, vagy 8-9-re járni dolgozni, egy kényelmes irodába?

Bandus!Nagyon el vagy varázsolva...egy szakmunkásnak is lehet saját vállakózása ahhoz nem kell diploma...amúgy meg ha ennyire lenézed a szakmunkásokat akkor legközelebb ha kórházba leszel(persze ne legyél) akkor nézd meg a diplomás orvosokat mennyit foglalkoznak veled és utána adj hálát h a nővérek akik igazán foglalkoznak a betegekkel milyen jó is h nem vágytak diplomára és h orvosok legyenek!
 ;)

Így így! ;) Jó, hogy még vannak akik így gondolkodnak, csak kár hogy kevesen. Éppen ezért van az,hogy a nővérek társadalmi megbecsülése lassan semmi, míg az orvost az egekig magasztalják és a zsebét tömik, holott sok osztályon annyit tesz, hogy napi kétszer a viziten ránéz a betegre...és véleményem szerint sok helyen kitörölhetik a diplomájukkal. Nálunk van olyan rezidens belgyógyász, aki kevesebbet keres mint a (diploma nélküli) főnővérek. ;) Jó ha van diplomája az embernek, legyen rá rohadt büszke, de maradjuk már reálisak! ;) Én személy szerint nem vágyom diplomára, így is mocskosul boldog vagyok és jól megélek!
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."