2024. Október 06. - 21:26:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993253 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2010. Július 08. - 16:07:20
Válasz #37365
Nem elérhető

Gababoy


Valamelyik nap találkoztam azzal a ténnyel, hogy már van MP5 lejátszó is  :o Az MP4 az még oké, de az MP5  ????... Azzal már embert is lehet ölni?  ;D

Az MP5 kategória ebben hoz előrelépést. Itt találhatóak meg azok a készülékek, melyek többféle videoformátumot képesek lejátszani. Gyakorlatilag ezekkel a lejátszókkal valósul meg az eddigi elvárás, hogy könnyen tudjunk videót nézni bárhol, bármikor. Az MP5-lejátszók segítségével nem lesz szükség konvertáló programokra.

Ezen kívül van még néhány kritérium, amit teljesítenie kell egy készüléknek, hogy az MP5-lejátszónak minősüljön. Csak néhány példa: memóriabővíthetőség,beépített kamera, esetleg vezeték nélküli kommunikációs lehetőségek (Wi-fi, Bluetooth, GPS, DVB-T). Ezek közül azonban a gyártók a nagyobb (min. 2,5") kijelző méretet és az univerzális videoformátum-lejátszást tartják fontosnak.

Röviden összegezve: az MP4-lejátszó olyan MP3-lejátszót takar, ami video lejátszásra is alkalmas, az MP5-lejátszó pedig olyan MP4-lejátszó, amely többféle video formátumot ismer és nagyobb kijelző mérettel rendelkezik.

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Július 08. - 17:31:26
Válasz #37366
Nem elérhető

atleeta


Valamelyik nap találkoztam azzal a ténnyel, hogy már van MP5 lejátszó is  :o Az MP4 az még oké, de az MP5  ????... Azzal már embert is lehet ölni?  ;D

Az MP5 kategória ebben hoz előrelépést. Itt találhatóak meg azok a készülékek, melyek többféle videoformátumot képesek lejátszani. Gyakorlatilag ezekkel a lejátszókkal valósul meg az eddigi elvárás, hogy könnyen tudjunk videót nézni bárhol, bármikor. Az MP5-lejátszók segítségével nem lesz szükség konvertáló programokra.

Ezen kívül van még néhány kritérium, amit teljesítenie kell egy készüléknek, hogy az MP5-lejátszónak minősüljön. Csak néhány példa: memóriabővíthetőség,beépített kamera, esetleg vezeték nélküli kommunikációs lehetőségek (Wi-fi, Bluetooth, GPS, DVB-T). Ezek közül azonban a gyártók a nagyobb (min. 2,5") kijelző méretet és az univerzális videoformátum-lejátszást tartják fontosnak.

Röviden összegezve: az MP4-lejátszó olyan MP3-lejátszót takar, ami video lejátszásra is alkalmas, az MP5-lejátszó pedig olyan MP4-lejátszó, amely többféle video formátumot ismer és nagyobb kijelző mérettel rendelkezik.


Kösz Gababoy  ;-oo-;
Aco: én is ott ragadtam le, de inkább a telefont használom erre a célra , mert így egy kacattal kevesebb a zsebemben  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Július 08. - 19:32:27
Válasz #37367
Nem elérhető

csesztike


Ezt a szívást!Elkelt az összes jegy a szombati soundra  :'( ....így marad a péntek!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Július 08. - 21:37:13
Válasz #37368
Nem elérhető

atleeta


Danabolka  21:34:40 Egy témát olvas: Növi avagy IGF avagy HGH....
 ;D ;D ;D ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Július 08. - 23:17:37
Válasz #37369
Nem elérhető

Kicsibors


Kérek egy önkéntest, akit agyonrúghatnék!
Meee CSAK!!!  :--:

2010. Július 08. - 23:30:48
Válasz #37370
Nem elérhető

NM


Kérek egy önkéntest, akit agyonrúghatnék!
Meee CSAK!!!  :--:

Rúgj belém, mostanában úgyis hozzászoktam  :-X

2010. Július 08. - 23:35:13
Válasz #37371
Nem elérhető

Kicsibors


Kérek egy önkéntest, akit agyonrúghatnék!
Meee CSAK!!!  :--:

Rúgj belém, mostanában úgyis hozzászoktam  :-X

Áh, beléd pont azért nem akarok!  ****)
Másvalaki?!...  :D

2010. Július 08. - 23:37:06
Válasz #37372
Nem elérhető

mangela87


Na most Kicsibors vagy melegít,vagy mondja magában: hát a f@sz se tudja...    :P   :D   ;D

2010. Július 08. - 23:38:13
Válasz #37373
Nem elérhető

Szandi


Kérek egy önkéntest, akit agyonrúghatnék!
Meee CSAK!!!  :--:

Rúgj belém, mostanában úgyis hozzászoktam  :-X

Áh, beléd pont azért nem akarok!  ****)
Másvalaki?!...  :D
Na mi a baj?:)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Július 08. - 23:38:23
Válasz #37374
Nem elérhető

haven


Kérek egy önkéntest, akit agyonrúghatnék!
Meee CSAK!!!  :--:

Rúgj belém, mostanában úgyis hozzászoktam  :-X

Áh, beléd pont azért nem akarok!  ****)
Másvalaki?!...  :D

és másképp nem lehet feszteleníteni? :-)(-:
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Július 08. - 23:45:42
Válasz #37375
Nem elérhető

Kicsibors


Melegítek, bármire is kerüljön sor!  ;D

2010. Július 08. - 23:50:46
Válasz #37376
Nem elérhető

haven


gyúrjál is rá,kelleni fog ***))
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Július 08. - 23:52:18
Válasz #37377
Nem elérhető

mangela87


2házzal fölöttünk van egy idióta pitbull,állandóan ugat! Lécci rendezd már le...   ***))))   !+"%   ))=/    :-/-

2010. Július 09. - 00:05:19
Válasz #37378
Nem elérhető

Kicsibors


2házzal fölöttünk van egy idióta pitbull,állandóan ugat! Lécci rendezd már le...   ***))))   !+"%   ))=/    :-/-

Hülye vagy mangi?!... Széttépem, mint papírkutyát!!!  ;D ;D ;D

2010. Július 09. - 00:14:23
Válasz #37379
Nem elérhető

mangela87


Reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
heeeeeeeeeeheeeeeeee
nnnnnnnnnnnn
díííííííííííí
csek!!!    :-)!    ****)    :-*