2024. Október 06. - 23:24:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993355 alkalommal)

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában

2010. Július 05. - 01:38:18
Válasz #37335
Nem elérhető

Kicsibors


Úgy látom ő nálad az örök áldozat!!  ::) ::) ::)
Hallod Gabe?  ***))) ez már nem játék :D

Gabe szereti, ha szívatom, de ezt csak halkan mondom, mert aztán jön is rá a kontra, hogy ő fordítva jobban szeretné...mármint ha ő szívatna engem!  !+"% :laugh:

Úgy az igazi,nem??!!!  :laugh:

Te kinek az oldalán állsz, csirke?!...  :angry:  :D

2010. Július 05. - 02:11:28
Válasz #37336
Nem elérhető

Gabe


Hagy kukkoljon, meg irkáljon a kislány, ha már a két keze közül egyiket sem tudja jobb dologra használni. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 05. - 02:27:10
Válasz #37337
Nem elérhető

Kicsibors


Hagy kukkoljon, meg irkáljon a kislány, ha már a két keze közül egyiket sem tudja jobb dologra használni. ;D

Nah, én egyszer jövök ilyesmivel, oszt rögvest le vagyok b@szva, bezzeg amikor ti fiúk csináljátok, akkor el lehet kussolni, mi?!...  :-p  ))=/


2010. Július 05. - 02:27:44
Válasz #37338
Nem elérhető

Pity


Masztit meg elvitték a rendőrök? Vagy mivan vele?
kénemá valami dugóstopik, vagy kielégítős vagy ilyesmi....Tippek hedsáthoz.....deeptroath problémák, avagy hogy ne hányassuk meg magunk.....seggből szájba......pírszingre, vagy mellé?....a mellemre is mami.....te lenyeled? és ha nem akkor miért nem?.....prosztatamasszázsal, vagy análkül?.... ;D
;D ;D ;D ;D ;D

2010. Július 05. - 06:06:01
Válasz #37339
Nem elérhető

rr


Hagy kukkoljon, meg irkáljon a kislány, ha már a két keze közül egyiket sem tudja jobb dologra használni. ;D

Nah, én egyszer jövök ilyesmivel, oszt rögvest le vagyok b@szva, bezzeg amikor ti fiúk csináljátok, akkor el lehet kussolni, mi?!...  :-p  ))=/



Hát tudod hogy van ez...amit szabad Jupiternek.... ;D

2010. Július 05. - 08:02:56
Válasz #37340
Nem elérhető

Boresz


Mazsat lottózik?
lehet ő a hónap mákosa ,és próbálja elverni a számláján lévő maradék pénzt hogy elférjen rajta a több milliárd  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 05. - 12:31:45
Válasz #37341
Nem elérhető

Kicsibors


Hm... Megint bejelölt valami csaj iwiw-en, de sztem ez ismét valami "Jelizz, komizz!" szintű leány lehet, mert írtam neki, hogy : Hali! Ismerjük egymást?... S erre nem jött válasz, pedig olvasta az üzit... Nem értem én eztet...  !+"%

2010. Július 05. - 12:54:19
Válasz #37342
Nem elérhető

Kicsibors


Hmm... Egy egész izmoskás vízművekes csávó van az előttünk lakó szomszédnál... Jókor voltam kint homokot lapátolni az elektromos kapunknál...  :D
Kivételesen nem leb@szni fogom a kutyát, hogy a kapu alá tolta a homokot, hanem megdicsérni!...  ****) ;D ;D ;D

2010. Július 05. - 13:12:48
Válasz #37343
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mit hümmögsz mindig?  ;D

2010. Július 05. - 13:14:21
Válasz #37344
Nem elérhető

Kicsibors


Mit hümmögsz mindig?  ;D

Ez annak a jele, hogy gondolkodom... Asszem...  !+"%  :D :D :D
(Igen, néha szoktam! ;D)

2010. Július 05. - 13:15:37
Válasz #37345
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mit hümmögsz mindig?  ;D

Ez annak a jele, hogy gondolkodom... Asszem...  !+"%  :D :D :D
(Igen, néha szoktam! ;D)

Áááá...nem hiszek el neked már semmit.  ;D

2010. Július 05. - 13:17:26
Válasz #37346
Nem elérhető

Kicsibors


De van különbség a két fajta hümmögés közt ám!  
A hm egy m -el csak annyit tesz, hogy nyugtázok valamit, hogy ilyen is van, de a hmm két m -el az azt jelzi, hogy rosszban sántikálok és a fantáziám rosszalkodik...  ;D

2010. Július 05. - 19:32:19
Válasz #37347
Nem elérhető

Cressler


Hm... Megint bejelölt valami csaj iwiw-en, de sztem ez ismét valami "Jelizz, komizz!" szintű leány lehet, mert írtam neki, hogy : Hali! Ismerjük egymást?... S erre nem jött válasz, pedig olvasta az üzit... Nem értem én eztet...  !+"%
Szörnyű :D Lehet azért nem válaszol mert azt hiszi fel akarod szedni :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Július 05. - 19:32:39
Válasz #37348
Nem elérhető

Kicsibors


Skacok, aki tud, legyen olyan jó és segítsen már nekem!
Egy albumot szeretnék letölteni, de nem találtam ingyenes letöltési lehetőséget...  :(

A következőről lenne szó :

Deemi : The Soundtrack of My Life


Sajnos csak egy számot tudtam leszedni, de én az egész albumot szeretném, mert van egy szám rajta, amit egy filmben hallottam (Hair down annak a dalnak a címe)!

Szóval, aki tud esetleg segíteni, az legyen szíves tegye meg! Köszi!

A címadó dal :
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=7202149

2010. Július 05. - 19:55:26
Válasz #37349
Nem elérhető

ati75


Ment privi.