2024. Október 07. - 09:25:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993886 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2010. Június 26. - 17:04:16
Válasz #37200
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Június 26. - 17:14:30
Válasz #37201
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Június 26. - 17:48:03
Válasz #37202
Nem elérhető

NM


Jön a világvége, ennyi.

2010. Június 26. - 18:53:22
Válasz #37203
Nem elérhető

mack


tegnap este egy jóbarátomék, akinek 2hét múlva lesz az esküvője elmentek Egerbe legénybúcsút tartani. Sajnos nem voltam ott..... :-\ csak telefonon beszéltem vele nemrég. Megfogta egy cigány pólóját hogy iszik e valamit, azmeg kötekedésnek vette és megvárták kint. Megverték. Úgy néz ki hogy fogpótlás lesz a dologból. Azt nemtom mi volt a többiekkel, ménem segítettek....aztmég megkérdem. Basszameg hogy nem voltam ott!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hát bazzeg ez olyan mint a majmok bolygója komolyan mondom!!!!! A folyóba mindet!!!  :-/-- :-/-- :-/- :-/-

2010. Június 26. - 19:15:22
Válasz #37204
Nem elérhető

Koxi


Az ember színe FEHÉR!!!!!!!  :-Đ
Vannak az állatok,a patkányok,a férgek és utána jönnek...az élősködők(cigusz-fekalikusz).
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Június 26. - 19:19:17
Válasz #37205
Nem elérhető

mack


.....a paraziták..............
..nincs cigánybűnözés...............
.....aztán majd még kitalálják hogy szegény Kozma is szívenszúrta magát mer szar zenét nyomott a dídzsé..............

2010. Június 26. - 19:20:36
Válasz #37206
Nem elérhető

mack


hozzáteszem egy olyan ember aki soha senkinek nem ártana szándékosan.......

2010. Június 26. - 19:28:49
Válasz #37207
Nem elérhető

Koxi


Sajnos olyan helyen lakok ahol nap mint nap szembesülök a (cigány)bűnözéssel.Lusta,renyhe népség.Dolgozni egyik sem akar,de a segély nekik jár!Vagy hogy jogsi nélkül,rendszám nélküli autóval járkálnak az nem baj,elengedi a rendőr(tart tőlük),de engem megbüntet 20000ft-ra mert le van sötétítve az autó...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Június 26. - 19:33:25
Válasz #37208
Nem elérhető

Kicsibors


Sajnos olyan helyen lakok ahol nap mint nap szembesülök a (cigány)bűnözéssel.Lusta,renyhe népség.Dolgozni egyik sem akar,de a segély nekik jár!Vagy hogy jogsi nélkül,rendszám nélküli autóval járkálnak az nem baj,elengedi a rendőr(tart tőlük),de engem megbüntet 20000ft-ra mert le van sötétítve az autó...

Ez csak egy dologra utalhat!... Még nem vagy elég nagy, hogy tőled is tartson és elengedjen, tehát :  =/+'  :-)-> (csak you need-del)  ;D ;D ;D

2010. Június 26. - 19:39:20
Válasz #37209
Nem elérhető

mack


Sajnos olyan helyen lakok ahol nap mint nap szembesülök a (cigány)bűnözéssel.Lusta,renyhe népség.Dolgozni egyik sem akar,de a segély nekik jár!Vagy hogy jogsi nélkül,rendszám nélküli autóval járkálnak az nem baj,elengedi a rendőr(tart tőlük),de engem megbüntet 20000ft-ra mert le van sötétítve az autó...

Ez csak egy dologra utalhat!... Még nem vagy elég nagy, hogy tőled is tartson és elengedjen, tehát :  =/+'  :-)-> (csak you need-del)  ;D ;D ;D

nem a "nagy"on van a hangsúly........ezek nem tisztelnek senkit. A mai rendőrök meg beszari kis surmók(tisztelet a kivételnek) énse mindíg Sopronba laktam Koxi....nekem is le akrta kapartatni egy kis végzős rendőrkurva a fóliát, mondtam kaparja le ha van ideje...ez éjjel 1 kor történt Nagykátán valamikor régen. Mondom most jövök Sopronból, hazaérek és ti itt vártok hogy jöjjönmá valaki akit meglehet szivatni? Menjetek át a sinek túloldalára.....

2010. Június 26. - 19:42:46
Válasz #37210
Nem elérhető

Kicsibors


Vágom én, csak vicceltem...  ;) Hát ez van sajnos...  ::)

2010. Június 26. - 19:50:25
Válasz #37211
Nem elérhető

mack


Vágom én, csak vicceltem...  ;) Hát ez van sajnos...  ::)

te ne vicceskeggyé, ez hullakomoly!!!!  ;D


"a kiszabott bírságot egyszerűen nem lehet behajtani a cigány családokon azon egyszerű oknál fogva, hogy a segélyekből nem lehetséges levonni pénzt. Márpedig a cigány családok nagyrészt rendre erre az életmódra rendezkedtek be. Remekül meg lehet élni belőle: a magas gyermekáldás miatt eleve többszázezer forintos segélyekben részesülnek a cigánycsaládok, ezt még rendre lopásokkal, rablásokkal egészítik ki (újfent megélhetési bűnözés, ugyebár). Ráadásul Magyarországon a büntethetőség határát - 14 év - sem sikerült lejjebb szállítani, ami egyenesen Kánaán a kiskorú cigánygyerekek számára, akik ezt tudatosan és kegyetlenül kihasználják, az állam pedig íly módon tehetetlen.
 
Mindez egy igen gyanús eljárásmód, melyen a politikusok nem hajlandóak változtatni, még csak vitatkozni se róla, a kérdés felvetése pedig a rasszizmus bélyegének az emberre való rásütését vonja maga után, akkor is, ha a tervezetben szó sincs romákról. Pedig nagyon egyszerűen meg lehetne oldani: 3 gyermek után nem segély, hanem kereset utáni adókedvezmény-vagy mentesség járna. A büntethetőség korhatárának csökkentését és a 3 gyerek után járó segély helyetti adókedvezmény bevezetését csak egyetlen párt merte felvetni, mi több népszavazásra bocsájtani (más kérdés, hogy az OVB formai hibákra hivatkozva, szintén gyanús módon elutasította őket): ez a párt a Jobbik nemzeti radikális párt.
 
Emellett a segélyeket nem pénzben, hanem élelmiszerben, tűzifában stb. kellene kiosztani. Mert jelenleg alkoholra, drogra, játékgépezésre költi a pénzt az egyszerű cigány családfő. Ez sok helyen bevett gyakorlat, ahol magasabb a segélyezettek száma, sőt büntetendő, és megvonható a segély az ilyesfajta költekezés esetén nem egy helyen. Ám politikusainknál ez sem merül fel. Gyakori vélekedés az, hogy egyfajta háttérhatalom irányítja az országot, alakítja az eseményeket, láthatatlan hatalom ez, amit pedig látunk, az "színház"..
 
Miközben egyre növekszik és durvul a cigány erőszak, bűnözés, zajlik a rendőrség szisztematikus leépítése, újabban pedig a cigányoknak érettségi sem kell a rendőrségi felvételhez. Hangsúlyozandó, a cigányoknak. Igen, rassz alapján. Mindemellett ha egy rendőr munkáját végezve intézkedni próbál egy bűnelkövető cigány ellen, szinte biztos, hogy felmerül a rasszizmus kérdése. A cigányok nagyon jól tudják ezt, és képesek a fejüket a falba, asztal sarkába stb. beleverni, majd pedig rendőri erőszakra hivatkozva feljelentést tenni. Ebben partnerek nekik a jogvédőik, a kisebbségi ombudsman stb., és valószínűleg rosszul jön ki belőle a szerencsétlen rendőr. Így aztán, néhány ilyen esetből tanulva a rendőrök sok esetben egyszerűen nem hajlandóak intézkedni kisebbséggel szemben, vagy csak látszatintézkedést tesznek. "


ez csak egy részlet amit kiemeltem.........
 

2010. Június 26. - 19:52:50
Válasz #37212
Nem elérhető

mack


váccsunk témát mer rámfogják hogy rasszista vagyok........ --)

2010. Június 26. - 20:06:09
Válasz #37213
Nem elérhető

Kicsibors


Váltsunk... :)

Az milyen szar, ha valakit letilt az ember msn-en, de az illető felhív, hogy mizújs, rég láttalak fent, stb...  Én meg nem győzök magyarázkodni, hogy : Ja igen, mert csak rejtettben járok föl mostanában...  ***)))   :D :D :D   ***))))  ***)))  !+"%

2010. Június 26. - 20:12:28
Válasz #37214
Nem elérhető

mack


Váltsunk... :)

Az milyen szar, ha valakit letilt az ember msn-en, de az illető felhív, hogy mizújs, rég láttalak fent, stb...  Én meg nem győzök magyarázkodni, hogy : Ja igen, mert csak rejtettben járok föl mostanában...  ***)))   :D :D :D   ***))))  ***)))  !+"%

ménem mondod meg neki hogy nem vagy rá kiváncsi????