2024. Október 06. - 23:29:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3993373 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2010. Március 07. - 20:26:39
Válasz #30435
Nem elérhető

Jordan


Yeti, tudtam en  ;D

Maszti, megneztem a kepet.........
Haaaaaaaaaat, eppenseggel lehet hogy csinalnam neki  ;D
;D

Jövőhéttöl megteheted a kanári szigeteken.12.én megy ki, ha jól tudom 1 évre...fotózásokra meg kapott ott feszolgáló melót is.

Nyáron megyünk ki kedvezményesen majd, ha minden igaz.Nem gyenge hely, nagyon szép képeket mutatott, volt már kint 2x. :o


Most nyari terveim kozt az szerepelt, hogy magyarorszagra mennek haza 1-2 hetre, de igy mar atgondololando.....;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 07. - 20:26:55
Válasz #30436
Nem elérhető

Yeti


Jövőhéttöl megteheted a kanári szigeteken.12.én megy ki, ha jól tudom 1 évre...fotózásokra meg kapott ott feszolgáló melót is.

Nyáron megyünk ki kedvezményesen majd, ha minden igaz.Nem gyenge hely, nagyon szép képeket mutatott, volt már kint 2x. :o

Persze, felszolgálni.  ****:))) A fotózást még csak - csak...
Az én kedves barátnéim is "felszolgálnak" Olaszban, Svájcban, meg Inglendben.  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 07. - 20:28:04
Válasz #30437
Nem elérhető

atleeta


Jövőhéttöl megteheted a kanári szigeteken.12.én megy ki, ha jól tudom 1 évre...fotózásokra meg kapott ott feszolgáló melót is.

Nyáron megyünk ki kedvezményesen majd, ha minden igaz.Nem gyenge hely, nagyon szép képeket mutatott, volt már kint 2x. :o

Persze, felszolgálni.  ****:))) A fotózást még csak - csak...
Az én kedves barátnéim is "felszolgálnak" Olaszban, Svájcban, meg Inglendben.  ;D
De gondolom nem italt szolgálnak fel ...  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 07. - 20:28:44
Válasz #30438
Nem elérhető

Jordan


Jövőhéttöl megteheted a kanári szigeteken.12.én megy ki, ha jól tudom 1 évre...fotózásokra meg kapott ott feszolgáló melót is.

Nyáron megyünk ki kedvezményesen majd, ha minden igaz.Nem gyenge hely, nagyon szép képeket mutatott, volt már kint 2x. :o

Persze, felszolgálni.  ****:))) A fotózást még csak - csak...
Az én kedves barátnéim is "felszolgálnak" Olaszban, Svájcban, meg Inglendben.  ;D

Az en ismeroseimnel a "pultosok" megszolitast szeretik ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 07. - 20:29:48
Válasz #30439
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Jövőhéttöl megteheted a kanári szigeteken.12.én megy ki, ha jól tudom 1 évre...fotózásokra meg kapott ott feszolgáló melót is.

Nyáron megyünk ki kedvezményesen majd, ha minden igaz.Nem gyenge hely, nagyon szép képeket mutatott, volt már kint 2x. :o

Persze, felszolgálni.  ****:))) A fotózást még csak - csak...
Az én kedves barátnéim is "felszolgálnak" Olaszban, Svájcban, meg Inglendben.  ;D


Noshát igen, és van aki Au pair nek ment ki.Szexmentes munka heti 3000 euroért.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 07. - 20:30:28
Válasz #30440
Nem elérhető

Yeti


Jah, atleeta, Jordan mindkettő stimt!  ;D
"A pultosok szolgálják fel az italokat."
Milyen egyszerű mondat és teljesen kódolt.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 07. - 20:31:19
Válasz #30441
Nem elérhető

Yeti


Noshát igen, és van aki Au pair nek ment ki.Szexmentes munka heti 3000 euroért.
Az a hülye, aki tényleg így ment ki és bevette, hogy ennyit kereshet.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 07. - 20:31:32
Válasz #30442
Nem elérhető

Maszat


Volt már kint 2x fotózáson, arc, meg ruhás képek, nem akt.Ott kint megismert 1 vendéglátós magyar faszit meg a feleségét és náluk fog melózni.Nem kurva a csaj!!! ;)

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 07. - 20:32:44
Válasz #30443
Nem elérhető

Yeti


Volt már kint 2x fotózáson, arc, meg ruhás képek, nem akt.Ott kint megismert 1 vendéglátós magyar faszit meg a feleségét és náluk fog melózni.Nem kurva a csaj!!! ;)


Én nem is mondtam azt.

Au pair!



 ****:))) ****:))) ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 07. - 20:38:25
Válasz #30444
Nem elérhető

Jordan


Au pair.

Na ezt meg en nem is hallottam  ****:)))))) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 07. - 20:49:59
Válasz #30445
Nem elérhető

Yeti


Au pair.

Na ezt meg en nem is hallottam  ****:)))))) ;D
Bizony! Mikor sokat olvastam az apróhírdetések munkahelyet kínál rovatát, akkor rengeteg ilyennel találkoztam. Gondolkodtam is, ki kellene próbálni.  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 07. - 20:50:29
Válasz #30446
Nem elérhető

Maszat


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D


Keszitik az uj edzovideojat  :-} Igy az is lehet hogy indul  ;D

(Volt bent nalunk a mukahelyen, es o sugta meg nekem  ;) ;D )


Na Jordan, nem csalodtam.És kidobtad mikor már nagyon részeg volt a többi ír haverjával? ;D

Nem azert mert reszeg volt. Elkaptam a wc-ben, ahogy epp a kokat szivogatta felfele egy wc ulokerol  ;D

és ezért ki kellett dobni? ????...

Multkor chachachaba volt 1 fasza jelenet  ****:)))

Bent vagyok wcben, éppen mosom a kezem erre beront 2 kidobó látják,h kettesével járnak be az emberek.Az 1ik ajtót nem lehetett bezárni.Bement a 2 srác, kidobók állnak mellettem, 1iket ismertem, kérdezem hát Ti mit csináltok itt?  ;D

Azt mondja a haverom, dobáljuk ki a kis szipusokat.Na odamentek az ajtóhoz amit nem lehetett bezárni,benyomták, 1ik gyerek térdel pont szívott  ;D

Azt mondja a másik a két kidobónak, hát Ti meg mi a f*szt akartok, húzatok már ki  !+"%

Még ha nem vágom le,h kidobók, akkor se szólok be ilyet 2 nagydarab rosszarcúnak  ;D ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 07. - 20:55:07
Válasz #30447
Nem elérhető

atleeta


És arról nem tud vki valamit, h Jay most indul idén?Mert uye az volt a duma, h 3nál visszavonul,persze gondolom nem, csak hátha valaki tud vmi belsős infót, aki esetleg néha együtt kajál vele,vagy egy helyen edzenek, vagy ilyesmi ;D ;D


Keszitik az uj edzovideojat  :-} Igy az is lehet hogy indul  ;D

(Volt bent nalunk a mukahelyen, es o sugta meg nekem  ;) ;D )


Na Jordan, nem csalodtam.És kidobtad mikor már nagyon részeg volt a többi ír haverjával? ;D

Nem azert mert reszeg volt. Elkaptam a wc-ben, ahogy epp a kokat szivogatta felfele egy wc ulokerol  ;D

és ezért ki kellett dobni? ????...

Multkor chachachaba volt 1 fasza jelenet  ****:)))

Bent vagyok wcben, éppen mosom a kezem erre beront 2 kidobó látják,h kettesével járnak be az emberek.Az 1ik ajtót nem lehetett bezárni.Bement a 2 srác, kidobók állnak mellettem, 1iket ismertem, kérdezem hát Ti mit csináltok itt?  ;D

Azt mondja a haverom, dobáljuk ki a kis szipusokat.Na odamentek az ajtóhoz amit nem lehetett bezárni,benyomták, 1ik gyerek térdel pont szívott  ;D

Azt mondja a másik a két kidobónak, hát Ti meg mi a f*szt akartak, húzatok már ki  !+"%

Még ha nem vágom le,h kidobók, akkor se szólok be ilyet 2 nagydarab rosszarcúnak  ;D ;D


velem dokkolón történt olyan, h wcre vártam de mind2 foglalt volt. Odaáll mellém egy nagy benga állat és ilyet szól : " Egyet tisztázzunk.Akármelyik ajtó nyílik ki, én megyek be először"  ;D ;D ;D
Vmiért morcos volt a bácsi  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Március 07. - 20:56:19
Válasz #30448
Nem elérhető

Maszat


biztos kakálnia kellett már nagyon.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 07. - 21:01:49
Válasz #30449
Nem elérhető

Jordan


Maszat.

Nem azert kellett kidobni mert szivogatott, hanem mert rossz embertol vette a cuccot  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)