2024. Október 02. - 00:30:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990146 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Június 10. - 13:59:08
Válasz #2310

B1ll4

Vendég

2008. Június 10. - 19:15:00
Válasz #2311
Nem elérhető

FirstLady


A mobiltelefon mikrofonja kb 20-15khz között működik. A mostani kocsik központizárja általában 400mhz környékén. A mobiltelefon hangszórója egy mechanikus alkatrész(gondolom gőzöd sincs, hogy hogy működik) ami kb 50-20khz tartományban tud működni. Gondoljunk bele egy 400mhz-es jelet akarunk "megszólaltatni" egy 20khz-ig működő eszközön???  !+"% Nem beszélve a régebbi infrás távirányítókról. De Neked biztosan azzal is működne....Így talán nem is kéne okoskodni ennyit.
Te kicsibob kistündér, mi ez a stílus? Mit gondolsz hol vagy, ahol ez a hangnem elfogadott az első 5 postban?
Ha normálisan mondod, akkor szerinted nem értem meg, te KISbob? Mégis ki vagy te? bemutatkoznál? Tudom, hogy nincs itt bemutatkozós topic, de ha ennyire magascén kezded, gondolom, semmi belső indíttatás nem gátol meg benne, hogy ne csak egy kis anonimuszként legyél nagyszájú... ::)
És csapó, mehet!

Te lédikém drágaságom, TE mit képzelsz magadról? Olyan stílusban beszélek amilyenben akarok, majd a moderátor eldönti
hogy elfogadott-e vagy nem, jó? Drágaságom azt hiszed, ha van ezer hsz-ed már vagy valaki? Drágaságom, miért is kéne neked bemutatkoznom? Te bemutatatkoztál nekem? Drágaságom, szerintem én régebb óta itt vagyok mit te.
Drágaságom szerinted megijedtem? Csak kurvára utálom azokat az embereket akik azt hiszik magukról, hogy mindent jobban tudnak mint mások, és ha tévednek nem tudják beismerni. Részemről ennyi.

Egy örökkétartó,mély barátság kezdete....... ;D
Ez nem barátság, ez má szerelem <3! Ha már én vagyok a drágaszáááááág ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kicsibob, nem pazarolok erre több energiát 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 20:19:25
Válasz #2312
Nem elérhető

L



Kicsibob, nem pazarolok erre több energiát 8-) ;D ;D ;D ;D

Okos enged...you know... 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Június 10. - 21:23:36
Válasz #2313
Nem elérhető

FirstLady



Kicsibob, nem pazarolok erre több energiát 8-) ;D ;D ;D ;D

Okos enged...you know... 8-)
8-)
Ja, ez a mai nap kikészített, és ilyenkor nem vagyok valami harcos kedvemben  ;D
Ma egész nap meló vót, nem is kevés, és ráadásul majdnem megvertem valakit...  ::)
Mentem az egyik utcában szépen 43-mal, merhogy negyvenes tábla van végig, előtt elkanyarodik egy kék szuzi, lassítok, és belémjön egy baromarc... Jó semmi baja nem lett a kocsimnak, valszeg, mert lassított az arc mögöttem, meg vonóhorgom is van, de basszus, ez már a második az utóbbi egy hétben... :-/-- Előtte megadtam az elsőbbséget a táblánál, erre szintén belém gurul egy kisgyökér, mondjuk hál'isten akkor sem zúzták le a verdát...
Komolyan mondom, kipattantam, megnézem a kocsim, kiszáll a baromarc, nézi a kocsiját (na az má szarabbul nézett ki :D ), lehetett vagy velem egy súlycsoport, tehát max. 17 éves csávó, erre aszongya, mé álltá meg? Hátrafordultam, mondom, kisbarátom, talán azért, hogy ne szálljak bele (43-al ! :D ) az előttem lévőbe, erre a csávó, aszongya, aszittem nem állsz meg... Na ott azt mondtam, hogy szerintem szálljon vissza, de kurvagyorsan, mert nem vagyok jó kedvű, és meg találom ütni... erre a csávó szaporázza a bal1-felé, visszaszól, jóvan, de azé legközelebb ne ájjá meg... majd bepattan, kikerül elhajt...

Namondom, ezt az iq fighter beszélgetést, mindegy... megyek hazafelé, látom, az utca végén állnak a rendőrök, gyökérarc előttük, és beszélgetnek... na mondom, ez most nem úgy meséli el a sztorit kinyírom... odaállok mögéjük, na mizu. Rendőrök néznek rám, mijafasz van, miért álltam meg (itt már gyanakodtam, hogy nem rólam van szó) Megkérdeztem, mi van a gyerekkel, aszongya a rendőr, mitérdekel engem, elmeséltem, mi volt, csávó lehajtott fejjel helyesel... Rendőrök röhögnek, aszongya a rendőr, megállítottuk gyorshajtásért, többel ment, mint 80, ezért 300 eFt büntetést kapott, meg lejárt valami a faterja (!) kocsijának papírjai közül. Megkérdezték, hogy akarok-e feljelentést tenni a koccanásért, de mondtam, hogy köszi nem, elég baja lesz a csávónak nélkülem is :D :D :D :D :D :D :D :D

Majd röhögtem egyet, elköszöntem, és szép nyugodtan hazamentem ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 21:29:12
Válasz #2314
Nem elérhető

Boresz


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 10. - 21:31:35
Válasz #2315
Nem elérhető

FirstLady


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
hát igen :D :D :D :D
szemét vagyok, én má ennek is tudok örülni !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 21:32:53
Válasz #2316
Nem elérhető

God Vazzeg


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
hát igen :D :D :D :D
szemét vagyok, én má ennek is tudok örülni !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ennek mi is ;D Csak ne ütközzek veled  !+"%

2008. Június 10. - 21:37:16
Válasz #2317
Nem elérhető

FirstLady


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
hát igen :D :D :D :D
szemét vagyok, én má ennek is tudok örülni !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ennek mi is ;D Csak ne ütközzek veled  !+"%
Köszi :)
Basszus 7 éve van jogsim, 6 éve vezetek rendszeresen, és ilyen még sose vót, most meg egy hét alatt 2... nem tom, mi van az emberekkel...
Én egyszer húztam meg a kocsim, amikor még új volt, és nem számoltam bele azt a 10 centit, amivel ez szélesebb, mint az előző. De sose zúztam le kocsit, és engem se zúztak még le (kopp-kopp-kopp) De olyan halomra törött kocsik mászkálnak az utakon...  !+"% Nem is értem...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 21:44:07
Válasz #2318
Nem elérhető

Boresz


közúti balhém nemvolt, csak targoncával borultam  ;D(4m széles anyaggal a villán 2 méter magasan),és tolattam bele egy vw-kisbuszba (lámpa,és lökhárító sérült) rakodás közben de a rák aki figyel hátrafelé 2 óra pakolás után,rakodási területen ,mikor jön a főnök megnézni a munkást mit művel,az eset előtt 5 percel  :-Đ
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Június 10. - 21:51:45
Válasz #2319
Nem elérhető

God Vazzeg


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
hát igen :D :D :D :D
szemét vagyok, én má ennek is tudok örülni !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ennek mi is ;D Csak ne ütközzek veled  !+"%
Köszi :)
Basszus 7 éve van jogsim, 6 éve vezetek rendszeresen, és ilyen még sose vót, most meg egy hét alatt 2... nem tom, mi van az emberekkel...
Én egyszer húztam meg a kocsim, amikor még új volt, és nem számoltam bele azt a 10 centit, amivel ez szélesebb, mint az előző. De sose zúztam le kocsit, és engem se zúztak még le (kopp-kopp-kopp) De olyan halomra törött kocsik mászkálnak az utakon...  !+"% Nem is értem...

Belém már 2x belém rongyoltak hátulról  !+"% Szerencsére a BMW jó anyagból van, meg elég öreg, hogy ne számítson, és a biztosító is jól fizessen  Łł=

2008. Június 10. - 21:53:48
Válasz #2320
Nem elérhető

FirstLady


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
hát igen :D :D :D :D
szemét vagyok, én má ennek is tudok örülni !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ennek mi is ;D Csak ne ütközzek veled  !+"%
Köszi :)
Basszus 7 éve van jogsim, 6 éve vezetek rendszeresen, és ilyen még sose vót, most meg egy hét alatt 2... nem tom, mi van az emberekkel...
Én egyszer húztam meg a kocsim, amikor még új volt, és nem számoltam bele azt a 10 centit, amivel ez szélesebb, mint az előző. De sose zúztam le kocsit, és engem se zúztak még le (kopp-kopp-kopp) De olyan halomra törött kocsik mászkálnak az utakon...  !+"% Nem is értem...

Belém már 2x belém rongyoltak hátulról  !+"% Szerencsére a BMW jó anyagból van, meg elég öreg, hogy ne számítson, és a biztosító is jól fizessen  Łł=
Na, ez nem is rossz, lecserélem a kocsim :D
De azért inkább ne rongyoljanak beléd többet 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 21:55:55
Válasz #2321
Nem elérhető

God Vazzeg


wehehehe   ;D!+"%
csóri h.v.cs. koppant egy picit
mondjuk legszebb öröm a káröröm
hát igen :D :D :D :D
szemét vagyok, én má ennek is tudok örülni !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ennek mi is ;D Csak ne ütközzek veled  !+"%
Köszi :)
Basszus 7 éve van jogsim, 6 éve vezetek rendszeresen, és ilyen még sose vót, most meg egy hét alatt 2... nem tom, mi van az emberekkel...
Én egyszer húztam meg a kocsim, amikor még új volt, és nem számoltam bele azt a 10 centit, amivel ez szélesebb, mint az előző. De sose zúztam le kocsit, és engem se zúztak még le (kopp-kopp-kopp) De olyan halomra törött kocsik mászkálnak az utakon...  !+"% Nem is értem...

Belém már 2x belém rongyoltak hátulról  !+"% Szerencsére a BMW jó anyagból van, meg elég öreg, hogy ne számítson, és a biztosító is jól fizessen  Łł=
Na, ez nem is rossz, lecserélem a kocsim :D
De azért inkább ne rongyoljanak beléd többet 8-)

Hátulról szereted mi?  8-)  :-)(-:  @:-)

2008. Június 10. - 21:57:15
Válasz #2322
Nem elérhető

FirstLady


Hátulról szereted mi?  8-)  :-)(-:  @:-)
Öööö... ez most hogy' jön ide? átmentünk Danybuilding topicjába, az autósszexesbe? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 21:58:09
Válasz #2323
Nem elérhető

God Vazzeg


Hátulról szereted mi?  8-)  :-)(-:  @:-)
Öööö... ez most hogy' jön ide? átmentünk Danybuilding topicjába, az autósszexesbe? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Biztos csak félreértés, ilyen ez a fórumozás  Łł=

2008. Június 10. - 23:12:43
Válasz #2324
Nem elérhető

FirstLady


Hátulról szereted mi?  8-)  :-)(-:  @:-)
Öööö... ez most hogy' jön ide? átmentünk Danybuilding topicjába, az autósszexesbe? @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Biztos csak félreértés, ilyen ez a fórumozás  Łł=
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
És ugyebár mivel szőke vagyok, nem kizárt, hogy volt összefüggés ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady