2024. Október 02. - 00:26:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990137 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Június 09. - 22:55:01
Válasz #2295

B1ll4

Vendég
Lady úgy látom tetszik ez a kis képecske :)

2008. Június 09. - 22:56:34
Válasz #2296
Nem elérhető

FirstLady


Lady úgy látom tetszik ez a kis képecske :)
Jaja, mondtam, hogy aláírás lesz :D
vicces a kis intelligens problémamegoldó droid, aki mellesleg politikaigyilkosságokat követ el, és ordibál ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 23:00:21
Válasz #2297
Nem elérhető

FirstLady


!+"%
Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által. Mindez idén.
Jajj, most olvasom csak :) De ez nem igaz, mert az utóbbi hónapokban én már legalább 3 halálos cápatámadásról hallottam, de nem számít :)
A lényeg az, hogy a pókok ritka kis rohadékok, ezt mindig is tudtam  8-) Ezért is gyilkolom meg az összeset, amelyikkel találkozom, és nem túl nagy, mer akkó inkább elszaladok ;D ;D ;D ;D ;D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 23:03:09
Válasz #2298
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Pókok? És a cápatámadásnál mekkorák voltak a cápák?
 @-o

2008. Június 09. - 23:07:03
Válasz #2299
Nem elérhető

FirstLady


Pókok? És a cápatámadásnál mekkorák voltak a cápák?
 @-o
NEm mondták még, hogy nem a méret a lényeg, teeee?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 23:08:10
Válasz #2300
Nem elérhető

fastor


Pókok? És a cápatámadásnál mekkorák voltak a cápák?
 @-o
NEm mondták még, hogy nem a méret a lényeg, teeee?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ténlyeg nem? :-O
egy világ dölt bennem össze :'(  :-*
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 09. - 23:09:26
Válasz #2301
Nem elérhető

FirstLady


Pókok? És a cápatámadásnál mekkorák voltak a cápák?
 @-o
NEm mondták még, hogy nem a méret a lényeg, teeee?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ténlyeg nem? :-O
egy világ dölt bennem össze :'(  :-*
mindig ezt mondjuk a pasiknak @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 23:13:01
Válasz #2302
Nem elérhető

fastor


Pókok? És a cápatámadásnál mekkorák voltak a cápák?
 @-o
NEm mondták még, hogy nem a méret a lényeg, teeee?! @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ténlyeg nem? :-O
egy világ dölt bennem össze :'(  :-*
nekem még nem modnták ????... ::)  >:D
mindig ezt mondjuk a pasiknak @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 09. - 23:15:26
Válasz #2303
Nem elérhető

FirstLady


nekem még nem modnták  ????... ::) >:D
Na, ha még ezt se mondják... @-o @-o @-o @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 09. - 23:55:41
Válasz #2304
Nem elérhető

Cressler


!+"%
Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által. Mindez idén.
Jajj, most olvasom csak :) De ez nem igaz, mert az utóbbi hónapokban én már legalább 3 halálos cápatámadásról hallottam, de nem számít :)
A lényeg az, hogy a pókok ritka kis rohadékok, ezt mindig is tudtam  8-) Ezért is gyilkolom meg az összeset, amelyikkel találkozom, és nem túl nagy, mer akkó inkább elszaladok ;D ;D ;D ;D ;D :D
én azért szeretem többek közt az Extremefit magazint mert a bazi nagy dög vadállat pókok ellen is hatásos fegyver  :-/- :-/-
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 09. - 23:59:16
Válasz #2305
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 10. - 07:54:59
Válasz #2306
Nem elérhető

FirstLady


!+"%
Egy cápatámadás által. Öten pókcsipés által. Mindez idén.
Jajj, most olvasom csak :) De ez nem igaz, mert az utóbbi hónapokban én már legalább 3 halálos cápatámadásról hallottam, de nem számít :)
A lényeg az, hogy a pókok ritka kis rohadékok, ezt mindig is tudtam  8-) Ezért is gyilkolom meg az összeset, amelyikkel találkozom, és nem túl nagy, mer akkó inkább elszaladok ;D ;D ;D ;D ;D :D
én azért szeretem többek közt az Extremefit magazint mert a bazi nagy dög vadállat pókok ellen is hatásos fegyver  :-/- :-/-
De tapasztalatból tudom, hogy imádkozósáska ellen csak a larousse lexikon működik :-Đ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Mindenki szerezzen be egy ilyet otthonra, ha másra nem, erre jó lesz @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 10. - 09:14:24
Válasz #2307
Nem elérhető

kicsibob


A mobiltelefon mikrofonja kb 20-15khz között működik. A mostani kocsik központizárja általában 400mhz környékén. A mobiltelefon hangszórója egy mechanikus alkatrész(gondolom gőzöd sincs, hogy hogy működik) ami kb 50-20khz tartományban tud működni. Gondoljunk bele egy 400mhz-es jelet akarunk "megszólaltatni" egy 20khz-ig működő eszközön???  !+"% Nem beszélve a régebbi infrás távirányítókról. De Neked biztosan azzal is működne....Így talán nem is kéne okoskodni ennyit.
Te kicsibob kistündér, mi ez a stílus? Mit gondolsz hol vagy, ahol ez a hangnem elfogadott az első 5 postban?
Ha normálisan mondod, akkor szerinted nem értem meg, te KISbob? Mégis ki vagy te? bemutatkoznál? Tudom, hogy nincs itt bemutatkozós topic, de ha ennyire magascén kezded, gondolom, semmi belső indíttatás nem gátol meg benne, hogy ne csak egy kis anonimuszként legyél nagyszájú... ::)
És csapó, mehet!

Te lédikém drágaságom, TE mit képzelsz magadról? Olyan stílusban beszélek amilyenben akarok, majd a moderátor eldönti
hogy elfogadott-e vagy nem, jó? Drágaságom azt hiszed, ha van ezer hsz-ed már vagy valaki? Drágaságom, miért is kéne neked bemutatkoznom? Te bemutatatkoztál nekem? Drágaságom, szerintem én régebb óta itt vagyok mit te.
Drágaságom szerinted megijedtem? Csak kurvára utálom azokat az embereket akik azt hiszik magukról, hogy mindent jobban tudnak mint mások, és ha tévednek nem tudják beismerni. Részemről ennyi.

2008. Június 10. - 11:53:06
Válasz #2308
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A mobiltelefon mikrofonja kb 20-15khz között működik. A mostani kocsik központizárja általában 400mhz környékén. A mobiltelefon hangszórója egy mechanikus alkatrész(gondolom gőzöd sincs, hogy hogy működik) ami kb 50-20khz tartományban tud működni. Gondoljunk bele egy 400mhz-es jelet akarunk "megszólaltatni" egy 20khz-ig működő eszközön???  !+"% Nem beszélve a régebbi infrás távirányítókról. De Neked biztosan azzal is működne....Így talán nem is kéne okoskodni ennyit.
Te kicsibob kistündér, mi ez a stílus? Mit gondolsz hol vagy, ahol ez a hangnem elfogadott az első 5 postban?
Ha normálisan mondod, akkor szerinted nem értem meg, te KISbob? Mégis ki vagy te? bemutatkoznál? Tudom, hogy nincs itt bemutatkozós topic, de ha ennyire magascén kezded, gondolom, semmi belső indíttatás nem gátol meg benne, hogy ne csak egy kis anonimuszként legyél nagyszájú... ::)
És csapó, mehet!

Te lédikém drágaságom, TE mit képzelsz magadról? Olyan stílusban beszélek amilyenben akarok, majd a moderátor eldönti
hogy elfogadott-e vagy nem, jó? Drágaságom azt hiszed, ha van ezer hsz-ed már vagy valaki? Drágaságom, miért is kéne neked bemutatkoznom? Te bemutatatkoztál nekem? Drágaságom, szerintem én régebb óta itt vagyok mit te.
Drágaságom szerinted megijedtem? Csak kurvára utálom azokat az embereket akik azt hiszik magukról, hogy mindent jobban tudnak mint mások, és ha tévednek nem tudják beismerni. Részemről ennyi.

Egy örökkétartó,mély barátság kezdete....... ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Június 10. - 11:56:45
Válasz #2309
Nem elérhető

endre66


Mindenkinek felírok receptre plusz egy lábedzést >:D a hétre, és megoldódik minden {-)

(megörültek páran, amikor olvastátok, hogy receptre, mi?  8-)!+"%