2024. Október 01. - 01:29:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989365 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 31. - 13:08:09
Válasz #1995
Nem elérhető

FirstLady


500000 !!!! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-)! :-)! :-)! :-)! :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-):-):: :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 13:10:29
Válasz #1996
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
500000 !!!! Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-)! :-)! :-)! :-)! :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-):-):: :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO

 Łł= Łł= @:-) Łł= Łł= :D :D 8-) :D :D
A Gyurmát is ilyen sokan töltötték le!

2008. Május 31. - 13:13:02
Válasz #1997
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 21:47:49
Válasz #1998
Nem elérhető

FirstLady


Igazából nem is tudom, hogy ezt hová tegyem... De ez valami nagyon durva sztori, Craig Titus, mint gyilkos? mit gondoltok?
http://www.criticalbench.com/craig-titus-murder-charge.htm
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 31. - 23:21:00
Válasz #1999
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezúton szeretném megköszönni Sasa és Brigi közreműködését hogy voltak oly kedvesek és elvittek (vissza is hoztak  ;D ) Szeghalomra, örülök hogy megismerhettem őket, szuper jófejek mindketten! Remélem a jövő heti versenyét Brigi megnyeri, 1 szurkolója már van személyemben  :-!

2008. Május 31. - 23:24:41
Válasz #2000

B1ll4

Vendég
Szokatlan , hogy ilyen üres a fórum .Szombat este nem ilyen forgalom szokott lenni . Most minden kutya távol van az óljától :)

2008. Május 31. - 23:27:48
Válasz #2001
Nem elérhető

God Vazzeg


Szokatlan , hogy ilyen üres a fórum .Szombat este nem ilyen forgalom szokott lenni . Most minden kutya távol van az óljától :)

Akinek van esze az megy az éjszakába, szombat este van  @-o

Asszem lefekszem aludni  {-)  ;D

2008. Május 31. - 23:30:45
Válasz #2002
Nem elérhető

Cressler


Szokatlan , hogy ilyen üres a fórum .Szombat este nem ilyen forgalom szokott lenni . Most minden kutya távol van az óljától :)

Akinek van esze az megy az éjszakába, szombat este van  @-o

Asszem lefekszem aludni  {-)  ;D
sok party people 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 01. - 07:54:02
Válasz #2003
Nem elérhető

God Vazzeg


sok party people 

Majd Kécskén  :-} Ott van part  !+"%

2008. Június 01. - 08:50:37
Válasz #2004
Nem elérhető

George


Tegnap éjjel elég nagy party volt nekünk hazafelé Békéscsaba után. Igaz Zsolti?

2008. Június 01. - 09:21:34
Válasz #2005
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Igen...azok a fények...azok a stroboszkópok!  Łł= !+"%....micsoda parti...és az a valósághű jégeső.  :-O

2008. Június 01. - 09:41:16
Válasz #2006
Nem elérhető

God Vazzeg


Igen...azok a fények...azok a stroboszkópok!  Łł= !+"%....micsoda parti...és az a valósághű jégeső.  :-O

Király volt, majdnem táncoltunk is. Mindenesetre kitárgyaltuk a "villám hatásai az emberi testre" témát is  !+"% Láttunk ám gömbvillámot is!!  :-)!  :-O

2008. Június 01. - 10:00:47
Válasz #2007
Nem elérhető

FirstLady


Igen...azok a fények...azok a stroboszkópok!  Łł= !+"%....micsoda parti...és az a valósághű jégeső.  :-O

Király volt, majdnem táncoltunk is. Mindenesetre kitárgyaltuk a "villám hatásai az emberi testre" témát is  !+"% Láttunk ám gömbvillámot is!!  :-)!  :-O
Hú, én még olyat sosem láttam :'( 8-) csak a tévében... az számít? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
De látom, kutyát nem érdekli a hírem  :D :D :D :D :D :D
Mosmá nem linkelek több hírt, ígérem  8-) :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 01. - 10:06:14
Válasz #2008
Nem elérhető

George


Valahol Kőrösladány után előzött meg minket nagy hanggal egy Swift. Gondoltam bátrak, mert azért szar az út, meg tök sötét van, meg amúgy sem nyugdíjjas tempóban jöttünk mi sem. Aztán jött az égi áldás, az összes autó leállt az úton - mi nem, mert mi bátrak vagyunk ;D - és kedves Swiftünket viszontláttam árokba csúszva. EZÉRT KELLETT SIETNI????

2008. Június 01. - 10:10:36
Válasz #2009
Nem elérhető

FirstLady


Valahol Kőrösladány után előzött meg minket nagy hanggal egy Swift. Gondoltam bátrak, mert azért szar az út, meg tök sötét van, meg amúgy sem nyugdíjjas tempóban jöttünk mi sem. Aztán jött az égi áldás, az összes autó leállt az úton - mi nem, mert mi bátrak vagyunk ;D - és kedves Swiftünket viszontláttam árokba csúszva. EZÉRT KELLETT SIETNI????
bazzeg ez olyan, mint amikor engem törtek meg majdnem a rakparton pár éve télen...
leesett a hó, csúszik, mint állat (nekem téli gumim volt, de 15 centis frisshóban mégse olyan fasza) menőcsávó apukától megkapta a verdát, elsuhan mellettem 80(!)-nal kábé, megcsúszik, keresztbeáll... rá kellett húznom a kocsit a padkára(hogy az is fékezzen valamennyit rajtam),, és így is 5 centire álltam meg tőle...   :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
A sok hülye...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady