2024. Október 02. - 06:21:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990336 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Július 05. - 22:21:35
Válasz #17835
Nem elérhető

Boresz


FirstLady, lenne hozzád egy kérdésem, te biztos tudod.. Az az egy csillag, mit jelent a nevemnél?! Ééés a rangok kiosztása, hogy működik? Automatikus.. mint pl. egy bizonyos, oldalon tartózkodási idő után lépünk fokozatot, vagy hsz. alapján?! thx a válaszod :)
nem vagyok Lédi de már régebben volt említve: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg81018#msg81018 máshol is biztos de ezt találtam
a csillag meg elvileg nem egy lenne hanem 5 ,mint a master tagok többségének,csak valakinek 1 lett, anno volt plusz és minusz osztogatás is( (un)szimpátia jelzése hozzászólás alapján),mikor ez ki lett véve akkor "ragadhatott" be egy hajszál a gépezetbe,de amúgy semmi jelentősége
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 05. - 22:33:17
Válasz #17836
Nem elérhető

Kozi001


FirstLady, lenne hozzád egy kérdésem, te biztos tudod.. Az az egy csillag, mit jelent a nevemnél?! Ééés a rangok kiosztása, hogy működik? Automatikus.. mint pl. egy bizonyos, oldalon tartózkodási idő után lépünk fokozatot, vagy hsz. alapján?! thx a válaszod :)
nem vagyok Lédi de már régebben volt említve: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg81018#msg81018 máshol is biztos de ezt találtam
a csillag meg elvileg nem egy lenne hanem 5 ,mint a master tagok többségének,csak valakinek 1 lett, anno volt plusz és minusz osztogatás is( (un)szimpátia jelzése hozzászólás alapján),mikor ez ki lett véve akkor "ragadhatott" be egy hajszál a gépezetbe,de amúgy semmi jelentősége

Thx Boresz... Sorry, nem tudtam, h le volt írva, akkor még nem voltam itt... vagyis itt voltam, csak akkor még nem voltam aktív.. Köszi még1X!!!! ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 05. - 22:34:45
Válasz #17837
Nem elérhető

Boresz


FirstLady, lenne hozzád egy kérdésem, te biztos tudod.. Az az egy csillag, mit jelent a nevemnél?! Ééés a rangok kiosztása, hogy működik? Automatikus.. mint pl. egy bizonyos, oldalon tartózkodási idő után lépünk fokozatot, vagy hsz. alapján?! thx a válaszod :)
nem vagyok Lédi de már régebben volt említve: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg81018#msg81018 máshol is biztos de ezt találtam
a csillag meg elvileg nem egy lenne hanem 5 ,mint a master tagok többségének,csak valakinek 1 lett, anno volt plusz és minusz osztogatás is( (un)szimpátia jelzése hozzászólás alapján),mikor ez ki lett véve akkor "ragadhatott" be egy hajszál a gépezetbe,de amúgy semmi jelentősége

Thx Boresz... Sorry, nem tudtam, h le volt írva, akkor még nem voltam itt... vagyis itt voltam, csak akkor még nem voltam aktív.. Köszi még1X!!!! ****:))))))
semmi gond,annak idején engem is érdekelt ,már nem  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 05. - 22:37:52
Válasz #17838
Nem elérhető

Kozi001


FirstLady, lenne hozzád egy kérdésem, te biztos tudod.. Az az egy csillag, mit jelent a nevemnél?! Ééés a rangok kiosztása, hogy működik? Automatikus.. mint pl. egy bizonyos, oldalon tartózkodási idő után lépünk fokozatot, vagy hsz. alapján?! thx a válaszod :)
nem vagyok Lédi de már régebben volt említve: http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg81018#msg81018 máshol is biztos de ezt találtam
a csillag meg elvileg nem egy lenne hanem 5 ,mint a master tagok többségének,csak valakinek 1 lett, anno volt plusz és minusz osztogatás is( (un)szimpátia jelzése hozzászólás alapján),mikor ez ki lett véve akkor "ragadhatott" be egy hajszál a gépezetbe,de amúgy semmi jelentősége

Thx Boresz... Sorry, nem tudtam, h le volt írva, akkor még nem voltam itt... vagyis itt voltam, csak akkor még nem voltam aktív.. Köszi még1X!!!! ****:))))))
semmi gond,annak idején engem is érdekelt ,már nem  :D
értem ;D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 05. - 23:43:16
Válasz #17839
Nem elérhető

Kozi001


Na én lassan nyugovóra térek.. A csalónapom ezennel véget ért... Holnaptól ismét a kitartásé lesz a főszerep!!!
Szép álmokat nektek!

byebye. 8)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 05. - 23:44:36
Válasz #17840
Nem elérhető

God Vazzeg


Na én lassan nyugovóra térek.. A csalónapom ezennel véget ért... Holnaptól ismét a kitartásé lesz a főszerep!!!
Szép álmokat nektek!

byebye. 8)

Bye  {-)

2009. Július 06. - 02:28:29
Válasz #17841
Nem elérhető

csaba.r


De jó valakiknek ilyenkor aludni én most értem haza a munkámból Húzós nap volt ma is.
Tegnap meg ahogy fekszek az ágyba hallok a felyem fellet egy puffanást felülök és ott virít egy denevér az ablakomba, az ötödik kerületbe namost tudni kell róllam hogy undorodom az ilyen élyszaka is aktív csúnya állatoktól felkelek felkapcsolom a nagylámpát erre a szemét nem kirepült a sötétbe hanem bejött és ott repkedett reggel fél 4-ig aztán eltünt de nem ki az ablakon hanem a szobámban valahol utánna már a végkimerültségtől aludtam be.csináltam képet csk homályos lett de majd beteszem a topicomba.
Jó éjt mindenkinek
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 06. - 06:27:30
Válasz #17842

Torony

Vendég
De jó valakiknek ilyenkor aludni én most értem haza a munkámból Húzós nap volt ma is.
Tegnap meg ahogy fekszek az ágyba hallok a felyem fellet egy puffanást felülök és ott virít egy denevér az ablakomba, az ötödik kerületbe namost tudni kell róllam hogy undorodom az ilyen élyszaka is aktív csúnya állatoktól felkelek felkapcsolom a nagylámpát erre a szemét nem kirepült a sötétbe hanem bejött és ott repkedett reggel fél 4-ig aztán eltünt de nem ki az ablakon hanem a szobámban valahol utánna már a végkimerültségtől aludtam be.csináltam képet csk homályos lett de majd beteszem a topicomba.
Jó éjt mindenkinek

 ;D ezt übereld, Mack  ;D

2009. Július 06. - 06:48:03
Válasz #17843
Nem elérhető

FirstLady


Pontosan így, ahogy Boresz linkelte ;)

Egyébként jó reggelt mindenkinek! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 06:51:37
Válasz #17844
Nem elérhető

hopika


Neked is Lady!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 06:54:07
Válasz #17845
Nem elérhető

FirstLady


Segíccség! ?:-/
Tudja valaki, hogy neten cím alapján meg lehet nézni valahol helyrajziszámot?
Vagy ha nem, akkor honnan tudhatnám meg legegyszerűbben?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 07:04:36
Válasz #17846
Nem elérhető

lue


szijjasztok,jo reggelt...Nekem mikor kellet a  helyrajziszám akkor  cim alapján a polgármesteri hivatalba telefonon kiadták...(mármint az ahivatal amelyikben az ingatlan van

2009. Július 06. - 07:05:43
Válasz #17847
Nem elérhető

hopika


Nekünk van(volt) egy program,amin keresztül le lehet kérni a tulajdoni lapot,térképmásolatot-de ugyanúgy fizetni kell érte,mint a földhivatalban,csak elektronikus...Amúgy szerintem csak a földhivatal,ha hivatalos dologhoz kell.
Ha szerencséd van a polg.hiv is megmondja...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 07:06:05
Válasz #17848
Nem elérhető

FirstLady


szijjasztok,jo reggelt...Nekem mikor kellet a  helyrajziszám akkor  cim alapján a polgármesteri hivatalba telefonon kiadták...(mármint az ahivatal amelyikben az ingatlan van
okéj, köszi szépen! :)
neked is köszi Hopika! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 07:08:50
Válasz #17849
Nem elérhető

lue


Szivesen!! :-* Amugy ma  van a  nagy  bemutatásos nap :o Délután megyünk baratnömmel le hozzájuk,ajjjaj ;D ;D
remélem arra nem olvassák a  sex  topicot ****:)))