2024. Október 02. - 00:28:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990141 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 03. - 07:58:44
Válasz #17730
Nem elérhető

George


Engem tegnapelőtt meszeltek le biztonsági öv miatt ***)))) 3000 Ft helyszíni bírság !+"% Ezért minek állított meg? ????... :D

2009. Július 03. - 08:04:33
Válasz #17731
Nem elérhető

darknight


Engem tegnapelőtt meszeltek le biztonsági öv miatt ***)))) 3000 Ft helyszíni bírság !+"% Ezért minek állított meg? ????... :D

A biztonsági övvel én úgy vagyok, a delikvens a saját életével játszik...

Egy piros lámpás "átsuhanásnál" már másokéval is...

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Július 03. - 08:05:28
Válasz #17732
Nem elérhető

FirstLady


Engem tegnapelőtt meszeltek le biztonsági öv miatt ***)))) 3000 Ft helyszíni bírság !+"% Ezért minek állított meg? ????... :D
Biztos nem volt meg még aznap kvóta ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egyébként én bírom az ilyen leállítós izéket... főleg, ha nem játszom szőkét, mert tudom, hogy minden okés... olyankor mindig szondát fújatnak velem... de én sem vagyok rest -ha már így ráérnek- olyankor jön a szőke, aki nem érti, hogyan kell szondát fújni :D addig-addig mondom, hogy nem értem, amíg meg nem mutattatom velük, hogy hogyan kell szondát fújni  ;D ne csak én szívjak, szívjanak ők is :D ...vagyis fújjanak :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 03. - 08:08:52
Válasz #17733
Nem elérhető

George


Engem tegnapelőtt meszeltek le biztonsági öv miatt ***)))) 3000 Ft helyszíni bírság !+"% Ezért minek állított meg? ????... :D

A biztonsági övvel én úgy vagyok, a delikvens a saját életével játszik...

Egy piros lámpás "átsuhanásnál" már másokéval is...

  >:D >:D >:D
Ez az, én Gabe-et simán bevittem volna, hogy gondolkodjon el az életén ;D Egyébként mikor mondta a gyerek, hogy vagy feljelent és akkor minimum 30e a bírság, vagy elismerem, és akkor 3e helyszíni,akkor nem láttam értelmét vitatkozni. De ha valami horror összeggel állt volna elő, akkor én is írtam volna nevet, rendfokozatot, igazolványt, stb :D

2009. Július 03. - 08:09:51
Válasz #17734
Nem elérhető

George


Engem tegnapelőtt meszeltek le biztonsági öv miatt ***)))) 3000 Ft helyszíni bírság !+"% Ezért minek állított meg? ????... :D
Biztos nem volt meg még aznap kvóta ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egyébként én bírom az ilyen leállítós izéket... főleg, ha nem játszom szőkét, mert tudom, hogy minden okés... olyankor mindig szondát fújatnak velem... de én sem vagyok rest -ha már így ráérnek- olyankor jön a szőke, aki nem érti, hogyan kell szondát fújni :D addig-addig mondom, hogy nem értem, amíg meg nem mutattatom velük, hogy hogyan kell szondát fújni  ;D ne csak én szívjak, szívjanak ők is :D ...vagyis fújjanak :D
Persze, én azon szoktam röhögni, amikor odaadom az angol jogsimat, és csak néznek, hogy alig van rajta valami adat, ami meg van, azzal nem tudnak mit kezdeni :laugh:

2009. Július 03. - 08:14:21
Válasz #17735
Nem elérhető

FirstLady


Engem tegnapelőtt meszeltek le biztonsági öv miatt ***)))) 3000 Ft helyszíni bírság !+"% Ezért minek állított meg? ????... :D
Biztos nem volt meg még aznap kvóta ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egyébként én bírom az ilyen leállítós izéket... főleg, ha nem játszom szőkét, mert tudom, hogy minden okés... olyankor mindig szondát fújatnak velem... de én sem vagyok rest -ha már így ráérnek- olyankor jön a szőke, aki nem érti, hogyan kell szondát fújni :D addig-addig mondom, hogy nem értem, amíg meg nem mutattatom velük, hogy hogyan kell szondát fújni  ;D ne csak én szívjak, szívjanak ők is :D ...vagyis fújjanak :D
Persze, én azon szoktam röhögni, amikor odaadom az angol jogsimat, és csak néznek, hogy alig van rajta valami adat, ami meg van, azzal nem tudnak mit kezdeni :laugh:
****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 03. - 08:32:46
Válasz #17736
Nem elérhető

zotja


remek,jött egy rendőrségi levelecske,szabálysértés...holnap kiderül mit követtem el..nem lesz olcsó előre látom  :-[  :-[  :-[  :-[
Nekem is ma jött, úgy látszik csütörtökre küldték mindenkinek!
Májusban a Kerepesin a keletinél átsuhantam a piroson, a rend éber őrei meg utánam, szirénázva csörögve csattogva!
Az állítólagos fix 100.000 büntetésből 10.000 lett!
Hatott rájuk a szöveg ezek szerint  !+"%,mondtam nekik, hogy ugyanmár ne vicceljenek, nem is volt az piros, éppen hogy sárga, meg látványosan leírtam mindhárom nevét, jelvényszámát!
Mindegy, a lényeg, hogy egy 0-val kevesebb a büntetésem!  :-):-)::

jó neked  :-\ ma kiderül,hogy mennyi az annyi :)

2009. Július 03. - 12:31:05
Válasz #17737
Nem elérhető

Boresz


Hali

Voltam jogásznál, és tiszta a kép munkajogból.
Ami tény: ha valaki 15 napnál régebben van táppénzen az védettséget élvez a felmondás alól,ha ebben az időben (táppénz alatt) szeretnék megszüntetni a munkaviszonyát. Ha visszakerül dolgozói állományba akkor aznap odaadhatják a kezébe a felmondást,de bele kell venni a felmondásba ,hogy 30 nap múlva kezdődik a felmondási időszak,aminek a felét köteles csak ledolgozni.

nyásgem főnök  &5*  :-/--  ;D ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 03. - 12:45:02
Válasz #17738
Nem elérhető

H. Laci


Érdekes dolgok vannak a csatornában :o
http://www.youtube.com/watch?v=ZxO18pS7-W8

Na most jött ki az egész ebéd... :----
én evés közben végig néztem
de mi a gec.k azok a mozgóvalamik?  ????...

2009. Július 03. - 12:46:38
Válasz #17739

Torony

Vendég
Hali

Voltam jogásznál, és tiszta a kép munkajogból.
Ami tény: ha valaki 15 napnál régebben van táppénzen az védettséget élvez a felmondás alól,ha ebben az időben (táppénz alatt) szeretnék megszüntetni a munkaviszonyát. Ha visszakerül dolgozói állományba akkor aznap odaadhatják a kezébe a felmondást,de bele kell venni a felmondásba ,hogy 30 nap múlva kezdődik a felmondási időszak,aminek a felét köteles csak ledolgozni.

nyásgem főnök  &5*  :-/--  ;D ;D

azt én értem, de amit írtam, hogy indokolás és kapcsolódó dolgok...?

2009. Július 03. - 12:50:39
Válasz #17740
Nem elérhető

H. Laci


Érdekes dolgok vannak a csatornában :o
http://www.youtube.com/watch?v=ZxO18pS7-W8

Na most jött ki az egész ebéd... :----
én evés közben végig néztem
de mi a gec.k azok a mozgóvalamik?  ????...

akkor most ketten égünk, mert én sem vágom  ????...  :D
valami gelesztás valami  ****:))) ****:)))

2009. Július 03. - 12:56:17
Válasz #17741

Torony

Vendég
Érdekes dolgok vannak a csatornában :o
http://www.youtube.com/watch?v=ZxO18pS7-W8

Na most jött ki az egész ebéd... :----
én evés közben végig néztem
de mi a gec.k azok a mozgóvalamik?  ????...

akkor most ketten égünk, mert én sem vágom  ????...  :D

szerintem senki nem tudja, de mindenki egyetért abban, hogy napalmmal kellene "kezelni" ;D

2009. Július 03. - 13:07:31
Válasz #17742
Nem elérhető

Boresz


Hali

Voltam jogásznál, és tiszta a kép munkajogból.
Ami tény: ha valaki 15 napnál régebben van táppénzen az védettséget élvez a felmondás alól,ha ebben az időben (táppénz alatt) szeretnék megszüntetni a munkaviszonyát. Ha visszakerül dolgozói állományba akkor aznap odaadhatják a kezébe a felmondást,de bele kell venni a felmondásba ,hogy 30 nap múlva kezdődik a felmondási időszak,aminek a felét köteles csak ledolgozni.

nyásgem főnök  &5*  :-/--  ;D ;D

azt én értem, de amit írtam, hogy indokolás és kapcsolódó dolgok...?
nah erre nem tért ki a beszélgetés, hirtelen neszembe sem jutott az irodában
az indok mennyire lehet fontos? leépítési címszóval küld el,de közben vett fel valakit akkor már az jogilag támadható lehet ?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 03. - 13:14:44
Válasz #17743

Torony

Vendég
Hali

Voltam jogásznál, és tiszta a kép munkajogból.
Ami tény: ha valaki 15 napnál régebben van táppénzen az védettséget élvez a felmondás alól,ha ebben az időben (táppénz alatt) szeretnék megszüntetni a munkaviszonyát. Ha visszakerül dolgozói állományba akkor aznap odaadhatják a kezébe a felmondást,de bele kell venni a felmondásba ,hogy 30 nap múlva kezdődik a felmondási időszak,aminek a felét köteles csak ledolgozni.

nyásgem főnök  &5*  :-/--  ;D ;D

azt én értem, de amit írtam, hogy indokolás és kapcsolódó dolgok...?
nah erre nem tért ki a beszélgetés, hirtelen neszembe sem jutott az irodában
az indok mennyire lehet fontos? leépítési címszóval küld el,de közben vett fel valakit akkor már az jogilag támadható lehet ?

hát fogalmazzunk úgy, hogy ha téged azért küld el, mert leépítés van, ezzel ugye megszűnik a munkaköröd, majd felvesz valaki ugyanarra a munkakörre, akkor a jogérzékem azt mondja, hogy a felmondás indoka nem volt valós és okszerű (amit ugye a munkáltatónak kell bizonyítani)

de sztem ezt meírtam privibe bővebben, meg azt is, hogy mit kell mérlegelni, megéri-e neked ezzel nekiugrani...

2009. Július 03. - 13:16:43
Válasz #17744
Nem elérhető

Boresz


Hali

Voltam jogásznál, és tiszta a kép munkajogból.
Ami tény: ha valaki 15 napnál régebben van táppénzen az védettséget élvez a felmondás alól,ha ebben az időben (táppénz alatt) szeretnék megszüntetni a munkaviszonyát. Ha visszakerül dolgozói állományba akkor aznap odaadhatják a kezébe a felmondást,de bele kell venni a felmondásba ,hogy 30 nap múlva kezdődik a felmondási időszak,aminek a felét köteles csak ledolgozni.

nyásgem főnök  &5*  :-/--  ;D ;D

azt én értem, de amit írtam, hogy indokolás és kapcsolódó dolgok...?
nah erre nem tért ki a beszélgetés, hirtelen neszembe sem jutott az irodában
az indok mennyire lehet fontos? leépítési címszóval küld el,de közben vett fel valakit akkor már az jogilag támadható lehet ?
Boresz testvér, hagyjuk a picsába a jogot, vagyunk vagy 5 ezren a fórumon, csak jobb belátásra tudjuk bírni a főnököt  :D
elég vagyok én is,mert nem áll mindig figyelő szemek előtt az Audi-ja (amit már egyszer meghúztak kulccsal,és rám akartak kenni,csak elfelejtették hogy épp 5 méterre voltam a főnöktől az öltözőben  :-} ),a céghez kimehetnek az ismertebb 3-4 betűs hivatalok bármelyike körülnézni,és Torony után szabadon ,szarjon felbolydult méhkast   ;D

Torony: hétfőn telefonon leinfózom az indok kérdést,ha megéri akkor ideje hogy meghuzkodja valaki a manust
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság