2024. Október 01. - 01:42:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3989396 alkalommal)

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában

2009. Június 26. - 10:48:09
Válasz #17445
Nem elérhető

Boresz


mióta lehet felmondani táppénzen lévő embernek a munkáltató részéről,illetve nem kell kivárni az 1 hónapot,mielőtt felmondanak az illetőnek?
"kedves" főnököm van férletájékoztatva vagy nálam van hiba? ????... ????... ????...
én is úgy tudom, hogy nem lehet...
Torony?
Torony is ezt mondta nekem pár hete

Most beszéltem az emberrel és mondta hogy utána érdeklődött hogy ki lehet tenni a szűrömet,és nem is kell kivárni az egy hónapot ha netán mégis visszamennék táp után. Nebaaaa, 6 hónap táp után csak így? Bár ennek az ügyvédje is elég süsü volt mikor vitatkozott velem a munkahelyi baleset miatt.

mod:
idézet: Akivel pedig már közölték a felmondást, nem tolhatja ki a felmondási időt táppénzzel.
- ezt még aktív dolgozói időben-re érti? Tehát holnaptól táp-ra megyek mert ma közölték velem hogy felmondanak műszak vége előtt?
Ha ma azt mondják neked, hogy szevasz, de tölts le 1 hónap felmondási időt (nagyon ritkán szoktak ilyet...), akkor nem mehetsz el 1 hónap táppénzre, ezt jelenti.

herótom van ezektől a hüjén megfogalmazott jogi blablától  ˝=/

de nem akar sem magának,sem nekem rosszat az elbocsájtás miatt,kiváncsi vagyok mit agyal ki
hát én is kíváncsi leszek... neki biztos jobb lesz...
mindenesetre, azért küldj szét pár önéletrajzot addig is... amíg táppénzen voltál, addig is kellett volna, hogy gyorsabban menjen a melókeresés... mindenesetre drukkolok!
megtörtént
de épp azt akarom kibulizni hogy a bentmaradt időarányos szabi+1 havi bért kis kezembe és már írom is alá,mert úgy néz ki van meó
de kell a dokitól is papír hogy engedi a fizikai munkát,mert ha nem akkor nem vesznek fel a D...O-ba
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 26. - 10:50:39
Válasz #17446
Nem elérhető

FirstLady


mióta lehet felmondani táppénzen lévő embernek a munkáltató részéről,illetve nem kell kivárni az 1 hónapot,mielőtt felmondanak az illetőnek?
"kedves" főnököm van férletájékoztatva vagy nálam van hiba? ????... ????... ????...
én is úgy tudom, hogy nem lehet...
Torony?
Torony is ezt mondta nekem pár hete

Most beszéltem az emberrel és mondta hogy utána érdeklődött hogy ki lehet tenni a szűrömet,és nem is kell kivárni az egy hónapot ha netán mégis visszamennék táp után. Nebaaaa, 6 hónap táp után csak így? Bár ennek az ügyvédje is elég süsü volt mikor vitatkozott velem a munkahelyi baleset miatt.

mod:
idézet: Akivel pedig már közölték a felmondást, nem tolhatja ki a felmondási időt táppénzzel.
- ezt még aktív dolgozói időben-re érti? Tehát holnaptól táp-ra megyek mert ma közölték velem hogy felmondanak műszak vége előtt?
Ha ma azt mondják neked, hogy szevasz, de tölts le 1 hónap felmondási időt (nagyon ritkán szoktak ilyet...), akkor nem mehetsz el 1 hónap táppénzre, ezt jelenti.

herótom van ezektől a hüjén megfogalmazott jogi blablától  ˝=/

de nem akar sem magának,sem nekem rosszat az elbocsájtás miatt,kiváncsi vagyok mit agyal ki
hát én is kíváncsi leszek... neki biztos jobb lesz...
mindenesetre, azért küldj szét pár önéletrajzot addig is... amíg táppénzen voltál, addig is kellett volna, hogy gyorsabban menjen a melókeresés... mindenesetre drukkolok!
megtörtént
de épp azt akarom kibulizni hogy a bentmaradt időarányos szabi+1 havi bért kis kezembe és már írom is alá,mert úgy néz ki van meó
de kell a dokitól is papír hogy engedi a fizikai munkát,mert ha nem akkor nem vesznek fel a D...O-ba
Ámen ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 26. - 11:13:38
Válasz #17447

Torony

Vendég
Boresz, amit priviben írtam, annál többet/okosabbat nem tudok mondani... azon kívül, hogy a főnököd sz*rjon felbolydult méhkast...

2009. Június 26. - 11:16:21
Válasz #17448
Nem elérhető

Boresz


Boresz, amit priviben írtam, annál többet/okosabbat nem tudok mondani... azon kívül, hogy a főnököd sz*rjon felbolydult méhkast...
hálás is vagyok érte,és hétfőn megyek munkajogászhoz

vazz a hajócsavar mindent vitt,de ez a méhkas sem egyszerű dolog  ****:))) ****:))) ****:)))
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 26. - 11:51:51
Válasz #17449
Nem elérhető

Tóth Attila


Meghalt Michael Jackson!R.I.P @:-)javascript:void(0);
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Június 26. - 12:47:05
Válasz #17450

SheHulk

Vendég
Jaco vett egy bolygót és megtért oda..

2009. Június 26. - 12:55:16
Válasz #17451

Gerr

Vendég
Meghalt Michael Jackson!R.I.P @:-)javascript:void(0);

Vagy ő is annyira halott mint Elvis, 2Pac vagy Morrison. 2 hónap mulva majd valaki látni véli... @-o

2009. Június 26. - 13:17:38
Válasz #17452
Nem elérhető

Boresz


Meghalt Michael Jackson!R.I.P @:-)javascript:void(0);

Vagy ő is annyira halott mint Elvis, 2Pac vagy Morrison. 2 hónap mulva majd valaki látni véli... @-o
Elvis halott?????? neeeeeeeeee  :-/-(-:  ;D ;D ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 26. - 13:20:14
Válasz #17453

Gerr

Vendég
Meghalt Michael Jackson!R.I.P @:-)javascript:void(0);

Vagy ő is annyira halott mint Elvis, 2Pac vagy Morrison. 2 hónap mulva majd valaki látni véli... @-o
Elvis halott?????? neeeeeeeeee  :-/-(-:  ;D ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=1vMcEJww8os

2009. Június 26. - 17:37:13
Válasz #17454
Nem elérhető

mack


na, eredmény: autóm az még nincs!  :P Tapasztalat: Soha ne menj más neművel autót nézni, vagy egyedül vagy egy jó haveroddal.....

2009. Június 26. - 17:46:54
Válasz #17455
Nem elérhető

zotja



2009. Június 26. - 18:14:20
Válasz #17456

B1ll4

Vendég
Erre a verzióra gondoltam , valahogy a bálnák vízbe csobbanásával jobban átadja az egészet ! Nagyon nagy élet feeling van ebbe !  :-){ :-){

http://www.youtube.com/watch?v=_x3PQ5QhMJs&feature=related

2009. Június 26. - 18:19:00
Válasz #17457
Nem elérhető

mack


gyertek, boruljatok a vállamra....adjátok ki magatokból!  ****)

2009. Június 26. - 19:02:49
Válasz #17458
Nem elérhető

FirstLady


na, eredmény: autóm az még nincs!  :P Tapasztalat: Soha ne menj más neművel autót nézni, vagy egyedül vagy egy jó haveroddal.....
Mé? mi történt? :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 26. - 19:16:21
Válasz #17459

Torony

Vendég
na, eredmény: autóm az még nincs!  :P Tapasztalat: Soha ne menj más neművel autót nézni, vagy egyedül vagy egy jó haveroddal.....
Mé? mi történt? :D

tippelek... mer szakértő. Milyen autót vegyünk, drágám? Válasz: pirosat!