2024. Szeptember 30. - 03:32:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988795 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Május 24. - 00:01:16
Válasz #1680
Nem elérhető

tas


Na inkább nézzétek a statisztikát, e honapban már régen túlszárnyaltuk a rekordokat, hozzászólásban és oldalletöltésben is!
 ;D

Ennyi ;D

2008. Május 24. - 00:04:33
Válasz #1681
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Erre csak azt tudom írni hogy te, Steve, csináld továbbra is azt amit eddig, és akkor a jó úton haladsz.
Egyetértek, mert végsősoron úgyis ez a lényeg. Én nem leszek a magyar testépítés Teréz anyukája!

Általam (közvetve) csak azt fogja elérni a magyar bodybuilding, hogy legalább majd a világon az Isten háta mögötti testépítő rajongók is tudni fogják végre, hogy: "nem, nem Bukarest...", "dehogy nincsen kommunizmus...", "csak Hungary, köszönöm nem vagyok éhes..." stb  ;D Majd meglátjuk, hogy hosszútávon ez lesz-e hasznosabb az országnak...

Az hogy itthon mi megy az soha sem érdekelt, vendégnek érzem magam idegesítő rokonoknál és mindig nézem az órát...közben meg azzal nyugtatom magam, hogy évente egyszer van csak Karácsony...  ::) :D

Eddig is a magam útját jártam, ezért tartok ott ahol (és ezért szereztem ellenségeket, utálókat, irigyeket).


Tas, veled meg semmi baj nincsen, csupán nem látod át ezt a témát. Nálad sokkal informáltabbak sem látják (még) át...  8-)


 ;-oo-; @:-) ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 24. - 00:05:21
Válasz #1682
Nem elérhető

tas


Na inkább nézzétek a statisztikát, e honapban már régen túlszárnyaltuk a rekordokat, hozzászólásban és oldalletöltésben is!
 ;D
Naugye, hogy kellenek a téglák, a butákok meg a fight, hogy jó legyen a nézettség?! :-)!
Nekünk -najó ez nagyképű volt- NEKTEK dolgoznak, csak ők ezt nem tudják... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
mintha egy gyenge utalást éreztem volna irányomba. :-\
mostantól jóhogynem én leszek a tégla, úgyis nem tudtam még mi hiányzott mára [:-o]


2008. Május 24. - 00:07:36
Válasz #1683
Nem elérhető

tas


Erre csak azt tudom írni hogy te, Steve, csináld továbbra is azt amit eddig, és akkor a jó úton haladsz.
Egyetértek, mert végsősoron úgyis ez a lényeg. Én nem leszek a magyar testépítés Teréz anyukája!

Általam (közvetve) csak azt fogja elérni a magyar bodybuilding, hogy legalább majd a világon az Isten háta mögötti testépítő rajongók is tudni fogják végre, hogy: "nem, nem Bukarest...", "dehogy nincsen kommunizmus...", "csak Hungary, köszönöm nem vagyok éhes..." stb  ;D Majd meglátjuk, hogy hosszútávon ez lesz-e hasznosabb az országnak...

Az hogy itthon mi megy az soha sem érdekelt, vendégnek érzem magam idegesítő rokonoknál és mindig nézem az órát...közben meg azzal nyugtatom magam, hogy évente egyszer van csak Karácsony...  ::) :D

Eddig is a magam útját jártam, ezért tartok ott ahol (és ezért szereztem ellenségeket, utálókat, irigyeket).


Tas, veled meg semmi baj nincsen, csupán nem látod át ezt a témát. Nálad sokkal informáltabbak sem látják (még) át...  8-)


 ;-oo-; @:-) ;-oo-;

ha te mondod.... ;-oo-;

2008. Május 24. - 00:07:59
Válasz #1684
Nem elérhető

FirstLady


Na inkább nézzétek a statisztikát, e honapban már régen túlszárnyaltuk a rekordokat, hozzászólásban és oldalletöltésben is!
 ;D
Naugye, hogy kellenek a téglák, a butákok meg a fight, hogy jó legyen a nézettség?! :-)!
Nekünk -najó ez nagyképű volt- NEKTEK dolgoznak, csak ők ezt nem tudják... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
mintha egy gyenge utalást éreztem volna irányomba. :-\
mostantól jóhogynem én leszek a tégla, úgyis nem tudtam még mi hiányzott mára [:-o]



Te nem a téglakategóriában vagy ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ez szemétség volt, bocsi, csak magas labda volt, le kellett ütnöm... és nyugodtan jöhet a -, mert ezért a beszólásért akár meg is érdemelhetem ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 24. - 00:10:05
Válasz #1685
Nem elérhető

tas


Na inkább nézzétek a statisztikát, e honapban már régen túlszárnyaltuk a rekordokat, hozzászólásban és oldalletöltésben is!
 ;D
Naugye, hogy kellenek a téglák, a butákok meg a fight, hogy jó legyen a nézettség?! :-)!
Nekünk -najó ez nagyképű volt- NEKTEK dolgoznak, csak ők ezt nem tudják... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
mintha egy gyenge utalást éreztem volna irányomba. :-\
mostantól jóhogynem én leszek a tégla, úgyis nem tudtam még mi hiányzott mára [:-o]



Te nem a téglakategóriában vagy ))=/ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ez szemétség volt, bocsi, csak magas labda volt, le kellett ütnöm... és nyugodtan jöhet a -, mert ezért a beszólásért akár meg is érdemelhetem ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ment a +, csak hogy érezd a szellemi fölényemet.  >:D ;D ;D ;D  "bocsi, csak magas labda volt, le kellett ütnöm"

2008. Május 24. - 00:11:15
Válasz #1686
Nem elérhető

FirstLady


ment a +, csak hogy érezd a szellemi fölényemet.  >:D ;D ;D ;D  "bocsi, csak magas labda volt, le kellett ütnöm"
Midet?! hehehe ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Najóvan befejeztem, mer meguntam, és úgyis mindjárt alvás  {-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 24. - 00:14:53
Válasz #1687
Nem elérhető

tas


ment a +, csak hogy érezd a szellemi fölényemet.  >:D ;D ;D ;D  "bocsi, csak magas labda volt, le kellett ütnöm"
Midet?! hehehe ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Najóvan befejeztem, mer meguntam, és úgyis mindjárt alvás  {-)

Lady, te aztán vagy egy valaki... ;) Csípem az ilyen karakteres embereket. hú alvás télleg. :-oD

2008. Május 24. - 00:35:17
Válasz #1688
Nem elérhető

Seth


Egy hozzászólásom volt az utóbbi időben és kaptam érte 4 mínuszt szerintem ugyanattól az embertől, az egyetlentől aki esetleg besérült rajta, madinorbi ez mire jó???  ????... ????...  &5*

2008. Május 24. - 00:36:34
Válasz #1689

B1ll4

Vendég
Tőlem meg minden nap kapsz kettőt . nem jó ? Fordított arányosság  @:-) ! :)

2008. Május 24. - 00:38:48
Válasz #1690
Nem elérhető

Seth


Köszi felvidítottál!  @:-)   ;-oo-; inkább leszarom o--O pedig már gondoltam, hogy én is dobok, azt, mégse egyrész utálok  :-/-, de ezt most B1ll4 miatt sem... remélem ez is célzás, a megtévedt báránykáknak  :P :P egymást szerető fórumosok békés társasága, márcsak békejel és a vizipipa hiányzik...

2008. Május 24. - 00:58:03
Válasz #1691
Nem elérhető

tas


Köszi felvidítottál!  @:-)   ;-oo-; inkább leszarom o--O pedig már gondoltam, hogy én is dobok, azt, mégse egyrész utálok  :-/-, de ezt most B1ll4 miatt sem... remélem ez is célzás, a megtévedt báránykáknak  :P :P egymást szerető fórumosok békés társasága, márcsak békejel és a vizipipa hiányzik...

"egymást szerető fórumosok békés társasága"- ez részemről így van  ;-oo-;

2008. Május 24. - 01:02:05
Válasz #1692
Nem elérhető

Cressler


ez a Szuperemberek nagyon jó  műsor volt  :-O
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 24. - 07:01:09
Válasz #1693
Nem elérhető

endre66


ez a Szuperemberek nagyon jó  műsor volt  :-O
Még én is fennmaradtam, pedig nem szoktam, tényleg klafa volt! Főleg mikor az egyik pali nekirohant egy kinyotott kocsiajtónak, és azt letörte @-o...utána volt szó a szteroidokról is, azt is nézted Cressler? Megint ki volt hegyezve a badisokra, és pár meghökkentő szörnyűségre, de érdemes volt megnézni...

2008. Május 24. - 10:27:58
Válasz #1694
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kbalu írtam privit.  :-){ ;)