2024. Szeptember 28. - 22:18:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987864 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2009. Június 06. - 11:27:12
Válasz #16710
Nem elérhető

H. Laci


Sziasztok!!   #:-)

2009. Június 06. - 11:33:23
Válasz #16711
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lédi már biztosan buherálja a 24 7.évadjának feliratait.  ;D

812
00:44:41,800 --> 00:44:43,010
Hívják vissza az FBI-t!


Biztosan ez nincs jó helyen. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 06. - 11:51:29
Válasz #16712
Nem elérhető

Cressler


én a terminatorral próbálkozok de nehéz szülés :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 06. - 12:45:09
Válasz #16713
Nem elérhető

Gabe


Áh Cool tv nagyon brutál!  :-/- !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 06. - 12:55:20
Válasz #16714
Nem elérhető

fastor


ha már wordpad, akkor wordpad 2 vagy wordpad++ 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 06. - 12:57:06
Válasz #16715
Nem elérhető

God Vazzeg


ha már wordpad, akkor wordpad 2 vagy wordpad++ 8-)

Nézd meg a win7 saját wordpadját, bexarsz  ;D

Ehune:
http://lifehacker.com/5102153/wordpad-2009-offers-windows-7+like-ribbon-interface

2009. Június 06. - 15:10:12
Válasz #16716
Nem elérhető

Johnnyx


Én is Win7-et nyomatok most, és tényleg jó (Vista után mindenképp)  ****:))))))
Egyetek zabot!

2009. Június 06. - 17:14:55
Válasz #16717
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is Win7-et nyomatok most, és tényleg jó (Vista után mindenképp)  ****:))))))

Már lezúztam a 7100 RC-t, Serial is megvan, de még A 7000-es van fent. Minden hiba nélkül megy  :-)!

2009. Június 06. - 17:46:42
Válasz #16718
Nem elérhető

Cressler


miért van az, hogy azta szájbak.rt  srt-t átidőzítem 3sec-el előbbre mentem átnevezem és a film alatt úgyanúgy később adja be a feliratot?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 06. - 18:15:03
Válasz #16719
Nem elérhető

Gabe


Ha átnevezed, akkor nem azt rakja be a filmhez, hanem a régit!  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 06. - 19:30:35
Válasz #16720
Nem elérhető

Boresz


mindjárt lábazok, ejj, de nagyon nincs kedvem hozzá, a csaló-zabáló napom megint úgy sikerült, h szinte semmit nem ettem  ˝=/
akkó elcsaltad a kaját,ez is valami
bezzeg én 2-3 óránként epedek  ˝=/

lábedzés után ér ha nem tudok rendesen menni? mint akit 48as surranóval nekifutásból seggberúgtak
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 06. - 19:38:34
Válasz #16721
Nem elérhető

fastor


mindjárt lábazok, ejj, de nagyon nincs kedvem hozzá, a csaló-zabáló napom megint úgy sikerült, h szinte semmit nem ettem  ˝=/
akkó elcsaltad a kaját,ez is valami
bezzeg én 2-3 óránként epedek  ˝=/

lábedzés után ér ha nem tudok rendesen menni? mint akit 48as surranóval nekifutásból seggberúgtak
mibe guggoltál bele? >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 06. - 19:42:22
Válasz #16722
Nem elérhető

Boresz


mindjárt lábazok, ejj, de nagyon nincs kedvem hozzá, a csaló-zabáló napom megint úgy sikerült, h szinte semmit nem ettem  ˝=/
akkó elcsaltad a kaját,ez is valami
bezzeg én 2-3 óránként epedek  ˝=/

lábedzés után ér ha nem tudok rendesen menni? mint akit 48as surranóval nekifutásból seggberúgtak
mibe guggoltál bele? >:D
olyan faszányosan sikerült ma lábazni hogy juj,most először csináltam kitörést mióta szar a derekam,és elég volt 10es kézivel mászkálnom,utána majdnem görcs lett a vége,de csak remegtem még tusolás közben is
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 06. - 19:51:40
Válasz #16723
Nem elérhető

Boresz


mindjárt lábazok, ejj, de nagyon nincs kedvem hozzá, a csaló-zabáló napom megint úgy sikerült, h szinte semmit nem ettem  ˝=/
akkó elcsaltad a kaját,ez is valami
bezzeg én 2-3 óránként epedek  ˝=/

lábedzés után ér ha nem tudok rendesen menni? mint akit 48as surranóval nekifutásból seggberúgtak
mibe guggoltál bele? >:D
olyan faszányosan sikerült ma lábazni hogy juj,most először csináltam kitörést mióta szar a derekam,és elég volt 10es kézivel mászkálnom,utána majdnem görcs lett a vége,de csak remegtem még tusolás közben is
nem a súly a lényeg, ne basszál ki magaddal, lófaszsúlyra is jól fogsz reagálni, utánna lehet emelni, de felesleges brutál súlyokkal dolgozni, én is csak a diéta miatt szarakodok, de én sem megyek ma sem 190 fölé guggliban  ;-oo-;
'nyááád  >:D
soha nem is dolgoztam nagy súlyokkal,méretemhez képest cefet gyenge vagyok, 1 fejjel kisebb csávók 20 kilóval könyebbek,dobálják a behemót súlyokat  ˝=/

izomérzetre megyek rá mindig ha tehetem,de néha nekifeszülök a nagyobb súlynak,csak nincs edzőpartnerem,és amikor lennt vagyok a teremben kevesen vannak,vagy éppen senki és félek befeküdni egy nekem nagy súly alá,nah ezé vagyok ott ahol,fizimiskám változik,erőszintem nem  :'(
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 06. - 20:23:55
Válasz #16724
Nem elérhető

zotja


mindjárt lábazok, ejj, de nagyon nincs kedvem hozzá, a csaló-zabáló napom megint úgy sikerült, h szinte semmit nem ettem  ˝=/
akkó elcsaltad a kaját,ez is valami
bezzeg én 2-3 óránként epedek  ˝=/

lábedzés után ér ha nem tudok rendesen menni? mint akit 48as surranóval nekifutásból seggberúgtak
mibe guggoltál bele? >:D
olyan faszányosan sikerült ma lábazni hogy juj,most először csináltam kitörést mióta szar a derekam,és elég volt 10es kézivel mászkálnom,utána majdnem görcs lett a vége,de csak remegtem még tusolás közben is
nem a súly a lényeg, ne basszál ki magaddal, lófaszsúlyra is jól fogsz reagálni, utánna lehet emelni, de felesleges brutál súlyokkal dolgozni, én is csak a diéta miatt szarakodok, de én sem megyek ma sem 190 fölé guggliban  ;-oo-;

amikr meg nem diétázol,akkor 500al guggolsz :D