2024. Szeptember 30. - 03:30:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988791 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

2008. Május 23. - 23:39:43
Válasz #1665
Nem elérhető

tas


"Akkor most leírom, hogy a gyengébbek is megértsék:
Na itt próbálj meg békét közvetíteni, amikor ott nem lehet nemhogy más véleményen lenni, de még igyekezni középen állni sem... ha érted, hogy mire gondolok... ha nem akkor ennyi...

És a médiához tas kisbarátom, elmondom, hogy az újság az SAJTÓ... és ne gyere a nyomtatott média dumával, mert az hibás...  szerintem nem pont Prodot kéne kioktatni a médiáról..."

1. nem vagyok a kisbarátod, ne beszélj ilyen arrogánsan
2. Az elnevezés a mi szempontunkból tökéletesen mind1, mindegyik információt közvetít és mi erről beszélünk úgy zusammen. A nyomtatott média esetében is tudjuk hogy mi az, egyébként ki szerint hibás? a tankönyv szerint? a wikipedia szerint? a nyelvészbácsik szerint?
3."Na itt próbálj meg békét közvetíteni"  LÁTOD ilyen hozzáállással és mentalitással nem fog megváltozni az emberi gondolkodás, ami az egyének gondolkodásának eredője. ENNYI.

2008. Május 23. - 23:45:22
Válasz #1666
Nem elérhető

FirstLady


1. nem vagyok a kisbarátod, ne beszélj ilyen arrogánsan
2. Az elnevezés a mi szempontunkból tökéletesen mind1, mindegyik információt közvetít és mi erről beszélünk úgy zusammen. A nyomtatott média esetében is tudjuk hogy mi az, egyébként ki szerint hibás? a tankönyv szerint? a wikipedia szerint? a nyelvészbácsik szerint?
3."Na itt próbálj meg békét közvetíteni"  LÁTOD ilyen hozzáállással és mentalitással nem fog megváltozni az emberi gondolkodás, ami az egyének gondolkodásának eredője. ENNYI.
1. oké, ha sértő volt, bocs
2. ki az a mi?
a köznyelv nem feltétlenül helyes, mint tudjuk... De igyekszünk helyesen használni a magyar nyelv szavait és kifejezéseit...
a wikipédiát nem tudom, de másik kettő szerint mindenképpen.
3. Ámen, nehogy te is a kereszten végezd >:D ;D ;D ;D ;D a Na-t egyébként elírtam, és Ne-t akartam írni, de mindegy is valójában :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 23:46:13
Válasz #1667
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
3."Na itt próbálj meg békét közvetíteni"  LÁTOD ilyen hozzáállással és mentalitással nem fog megváltozni az emberi gondolkodás, ami az egyének gondolkodásának eredője. ENNYI.
Akkor mi a megoldás...

-örök némasági fogadalom
-helyeselni idióta, hazug és undorító (stb) dolgokra
-minimum egy, de inkább több gyilkosság elkövetése


Hozzáteszem, ennek a témának semmi köze a testépítéshez, ergo nem az a probléma oka, hogy mindkét(három,négy...) oldal a testépítéssel foglalkozik...a baj az, hogy kik, mit írnak és milyen stílusban...

A legfontosabbnak a KIK szót tartom.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 23. - 23:52:36
Válasz #1668
Nem elérhető

madinorbi


Ejha minden este van valami kis streetfight  @-o
Easy bro's
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 23:53:22
Válasz #1669
Nem elérhető

FirstLady


Ejha minden este van valami kis streetfight  @-o
Easy bro's
és mi van a sziszterzzel?  !+"% @-o ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 23:53:53
Válasz #1670
Nem elérhető

tas


3."Na itt próbálj meg békét közvetíteni"  LÁTOD ilyen hozzáállással és mentalitással nem fog megváltozni az emberi gondolkodás, ami az egyének gondolkodásának eredője. ENNYI.
Akkor mi a megoldás...

-örök némasági fogadalom
-helyeselni idióta, hazug és undorító (stb) dolgokra
-minimum egy, de inkább több gyilkosság elkövetése


Hozzáteszem, ennek a témának semmi köze a testépítéshez, ergo nem az a probléma oka, hogy mindkét(három,négy...) oldal a testépítéssel foglalkozik...a baj az, hogy kik, mit írnak és milyen stílusban...

A legfontosabbnak a KIK szót tartom.
Na innentől nem vagyok már tényleg kompetens továbbmenni, még további vélemény szinten sem.
Erre csak azt tudom írni hogy te, Steve, csináld továbbra is azt amit eddig, és akkor a jó úton haladsz.

2008. Május 23. - 23:54:31
Válasz #1671
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Atyaég, beindult a minuszmérőm!  @-o

Ezer bocsánat, hogy mertem a saját fórumunkon minősíteni egy civilizálatlan csürhét...


 --) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 23. - 23:55:38
Válasz #1672
Nem elérhető

FirstLady


Atyaég, beindult a minuszmérőm!  @-o

Ezer bocsánat, hogy mertem a saját fórumunkon minősíteni egy civilizálatlan csürhét...


 --) ;D
Nekem is beindult... wehehehe :D :D :D :D azé én adok egy +t az előző kommentedre! 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 23:56:04
Válasz #1673
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Atyaég, beindult a minuszmérőm!  @-o

Ezer bocsánat, hogy mertem a saját fórumunkon minősíteni egy civilizálatlan csürhét...


 --) ;D

Megérkeztek a téglák! :D @:-)

2008. Május 23. - 23:56:36
Válasz #1674
Nem elérhető

madinorbi


Ejha minden este van valami kis streetfight  @-o
Easy bro's
és mi van a sziszterzzel?  !+"% @-o ;D ;D ;D ;D ;D
Te is easy sister  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 23. - 23:57:01
Válasz #1675
Nem elérhető

tas


Atyaég, beindult a minuszmérőm!  @-o

Ezer bocsánat, hogy mertem a saját fórumunkon minősíteni egy civilizálatlan csürhét...


 --) ;D

na az viszont nem én voltam.
Steve válasza az előző hsz-hoz (gondolatom szerint):  Hidd el, azt fogom tenni 8-)
jóccakát mindenkinek

2008. Május 23. - 23:57:18
Válasz #1676
Nem elérhető

FirstLady


Atyaég, beindult a minuszmérőm!  @-o

Ezer bocsánat, hogy mertem a saját fórumunkon minősíteni egy civilizálatlan csürhét...


 --) ;D

Megérkeztek a téglák! :D @:-)
A téglák már rég a spájzban vannak... :-/-- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 23:58:43
Válasz #1677
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Május 23. - 23:59:52
Válasz #1678
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Na inkább nézzétek a statisztikát, e honapban már régen túlszárnyaltuk a rekordokat, hozzászólásban és oldalletöltésben is!
 ;D

A szerver túlterheltsége miatt az előbb nekem sem sikerült írnom. :D :D

2008. Május 24. - 00:00:09
Válasz #1679
Nem elérhető

FirstLady


Na inkább nézzétek a statisztikát, e honapban már régen túlszárnyaltuk a rekordokat, hozzászólásban és oldalletöltésben is!
 ;D
Naugye, hogy kellenek a téglák, a butákok meg a fight, hogy jó legyen a nézettség?! :-)!
Nekünk -najó ez nagyképű volt- NEKTEK dolgoznak, csak ők ezt nem tudják... 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady