2024. Július 02. - 17:25:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3836379 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2009. Június 02. - 19:20:09
Válasz #16500
Nem elérhető

Gabe


Én 2 hónappal ezelőtt 89,5kiló voltam, most meg 97vagyok!
Nem nyomtam semmi roidot, mielőtt valami rosszindulatú ilyesmire gondolna!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 02. - 19:21:06
Válasz #16501
Nem elérhető

George


Én 2 hónappal ezelőtt 89,5kiló voltam, most meg 97vagyok!
Nem nyomtam semmi roidot, mielőtt valami rosszindulatú ilyesmire gondolna!
A növi csak egy sima hormon ))=/

2009. Június 02. - 19:22:03
Válasz #16502
Nem elérhető

Gabe


Én 2 hónappal ezelőtt 89,5kiló voltam, most meg 97vagyok!
Nem nyomtam semmi roidot, mielőtt valami rosszindulatú ilyesmire gondolna!
A növi csak egy sima hormon ))=/
az sem volt  **:))))*
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 02. - 20:21:05
Válasz #16503
Nem elérhető

FirstLady


Lédy,
peteérés, holdállás, idegállapot, eleget ittál nem ittál.. ez fel le forgatja a vizet benned.. nem a kilókat kéne nézni.. nem 0chs diétát tartani.. és edzeni..... szerinteeeeem...
de a 0 ch-s diéta kell, most kivételesen, orvosilag, az edzés pedig elvileg hét végétől jöhet, ha felmegy kiló, az azt is jelentheti, hogy kezdek hozzászokni, tehát az edzés is mehet vele... bár az előtt asszem le fog csúszni egy 1 kanalas turmix 1 ek zabbal, utána sima turmix... így talán ájulás sem lesz ****:))) ****:))) ****:)))
Lady a 0 ch mellett egyél egy kis mogyoróvajat és/vagy mandulát és nem lesz semmi baj  ****:))))))
Én most úgy csinálom, hogy edzésnapon megy olyan 120g ch, pihenőnapon közel 0, de akkor tolok helyette ilyen jó zsírokat, és ugyanolyan jól érzem magam, mint ch-s napokon.
hát nem szeretem a mogyit... de kipróbálom, köszi a tippet :)
(ha pattanásos leszek, megverlek ;) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 20:32:46
Válasz #16504
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes, mert nekem a súlyom stagnál, de egyébként mintha formálódnék, jájj de szép lenne, ha belenőnék a 100kg-ba, színizomba, és esetleg le is menne a hasamból..  Łł= Álmodni csak nagyot szabad  !+"%
mostmár valami képet villanthatnál  :-}  ;-oo-;

Nincs miről sajna, ugyanúgy nézek ki mint legutóbb, ezek a javulások egyelőre szerintem csak számomra láthatóak, vagy lehet csak placebo ez is  8)  !+"%

2009. Június 02. - 20:39:13
Válasz #16505
Nem elérhető

Johnnyx


Lédy,
peteérés, holdállás, idegállapot, eleget ittál nem ittál.. ez fel le forgatja a vizet benned.. nem a kilókat kéne nézni.. nem 0chs diétát tartani.. és edzeni..... szerinteeeeem...
de a 0 ch-s diéta kell, most kivételesen, orvosilag, az edzés pedig elvileg hét végétől jöhet, ha felmegy kiló, az azt is jelentheti, hogy kezdek hozzászokni, tehát az edzés is mehet vele... bár az előtt asszem le fog csúszni egy 1 kanalas turmix 1 ek zabbal, utána sima turmix... így talán ájulás sem lesz ****:))) ****:))) ****:)))
Lady a 0 ch mellett egyél egy kis mogyoróvajat és/vagy mandulát és nem lesz semmi baj  ****:))))))
Én most úgy csinálom, hogy edzésnapon megy olyan 120g ch, pihenőnapon közel 0, de akkor tolok helyette ilyen jó zsírokat, és ugyanolyan jól érzem magam, mint ch-s napokon.
hát nem szeretem a mogyit... de kipróbálom, köszi a tippet :)
(ha pattanásos leszek, megverlek ;) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) )
Jól hangzik. Remélem legalább korbáccsal, azt szeretem a legjobban  ;D ;D ****:))) ****:)))
Egyetek zabot!

2009. Június 02. - 20:50:05
Válasz #16506
Nem elérhető

Boresz


Én 2 hónappal ezelőtt 89,5kiló voltam, most meg 97vagyok!
Nem nyomtam semmi roidot, mielőtt valami rosszindulatú ilyesmire gondolna!
a balesetem utáni 2 hónapban köszönhetően a napi 24 óra fekvésnek ledobtam 5 kilót,akkor voltam 88kg,március közepétől jöttek vissza a kilók folyamatosan,most meg mérleg alapján 100 vagyok,kajára figyeltem,és egész nap csak voltam mint a befőtt
10kor kelek, 11 után edzés és egész nap van időm regenerálódni,gyohám most is van,de közel sem olyan fos a formám mint tavaly diéta kezdetekor, most tapasztalom magamon hogy a pihenés mennyit ér a gyakorlatban
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 02. - 20:52:05
Válasz #16507
Nem elérhető

FirstLady


Lédy,
peteérés, holdállás, idegállapot, eleget ittál nem ittál.. ez fel le forgatja a vizet benned.. nem a kilókat kéne nézni.. nem 0chs diétát tartani.. és edzeni..... szerinteeeeem...
de a 0 ch-s diéta kell, most kivételesen, orvosilag, az edzés pedig elvileg hét végétől jöhet, ha felmegy kiló, az azt is jelentheti, hogy kezdek hozzászokni, tehát az edzés is mehet vele... bár az előtt asszem le fog csúszni egy 1 kanalas turmix 1 ek zabbal, utána sima turmix... így talán ájulás sem lesz ****:))) ****:))) ****:)))
Lady a 0 ch mellett egyél egy kis mogyoróvajat és/vagy mandulát és nem lesz semmi baj  ****:))))))
Én most úgy csinálom, hogy edzésnapon megy olyan 120g ch, pihenőnapon közel 0, de akkor tolok helyette ilyen jó zsírokat, és ugyanolyan jól érzem magam, mint ch-s napokon.
hát nem szeretem a mogyit... de kipróbálom, köszi a tippet :)
(ha pattanásos leszek, megverlek ;) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) )
Jól hangzik. Remélem legalább korbáccsal, azt szeretem a legjobban  ;D ;D ****:))) ****:)))
szöges papuccsal ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 22:21:05
Válasz #16508

SheHulk

Vendég
Jóéjt ;D

2009. Június 02. - 22:21:26
Válasz #16509

B1ll4

Vendég

2009. Június 02. - 22:22:29
Válasz #16510
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 23:43:05
Válasz #16511
Nem elérhető

Gabe


Ki rajzolta rá Balura vízrajzi térképet?  :o
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 03. - 05:53:00
Válasz #16512
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Soha nem írtam be ezt...most kipróbálom milyen!

Első vagyok...jó reggelt!!  ;D

2009. Június 03. - 05:54:54
Válasz #16513
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ki rajzolta rá Balura vízrajzi térképet?  :o

Én. Próbálom kezelgetni a photoshop-ot...már egész jól megy.  ;D

2009. Június 03. - 06:42:29
Válasz #16514
Nem elérhető

fastor


kinek jó? fel kellett kelni ????...
amúgy jóreggeltt!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó