2024. Július 02. - 18:13:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3836395 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Június 02. - 10:03:37
Válasz #16485
Nem elérhető

hopika


˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
visszajött 2 kiló... hogyazanyjábaaaaaaaaaa?
az nem lehet, hogy egy egy centi széles szelet torta visszahozta volna...

3 nap alatt összesen 4x ettem...és híztam egy kilót...szerinted???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 02. - 10:06:39
Válasz #16486
Nem elérhető

FirstLady


˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
visszajött 2 kiló... hogyazanyjábaaaaaaaaaa?
az nem lehet, hogy egy egy centi széles szelet torta visszahozta volna...

a torta hozott magával egy kis vizecskét. holnap vagy holnaputánra le is megy.  ;)
remélem, mert ennél lejjebb nem tudom vinni a ch-t... zab reggel, és saláta vagy ubi napközben ennyi...
radásul a csípőcsontjaimmal már ölni tudnék, ha nekiszaladok valakinek, úgy kiállnak ;D
de az a szemét 2 kiló :-Đ

De hopika, mit ettél 4x? :D
Én az esküvőn (szombaton) össz-vissz, egy szelet ananászt (friss, nem konzerv) húslevesből csmell+répa, natúr sült kacsacomb minden nélkül ettem, meg ez a r*hadék tortaszelet...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 10:47:08
Válasz #16487

Zsuzsi

Vendég
˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
visszajött 2 kiló... hogyazanyjábaaaaaaaaaa?
az nem lehet, hogy egy egy centi széles szelet torta visszahozta volna...



Dóri,te azért diétázol,mert láthatatlanná akarsz válni? Csak nem valami rabláson töröd a fejed? (új meló,mi?)  ****:)))

2009. Június 02. - 10:48:08
Válasz #16488
Nem elérhető

FirstLady


˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/
visszajött 2 kiló... hogyazanyjábaaaaaaaaaa?
az nem lehet, hogy egy egy centi széles szelet torta visszahozta volna...



Dóri,te azért diétázol,mert láthatatlanná akarsz válni? Csak nem valami rabláson töröd a fejed? (új meló,mi?)  ****:)))
Ne buktassá leeee ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 11:15:49
Válasz #16489
Nem elérhető

George


Dear Lady :D Te most egy konkrét súlyt akarsz elérni, vagy egy konkrét külsőt? ::) Mert sokszor a kettő nem jön össze, ha meg csak a mérleg számít, attól még nem biztos, hogy szépen is fogsz kinézni :o Szerintem ne foglalkozz vele, hogy hány kiló vagy, nem versenyre készülsz, súlyingadozás 1-2 kg erejéig mindig is lesz, ahogy Balu is megmondta, ez csak víz :D Szóval tükör, esetleg centi, oszt jónapot. Mérlegre meg max hetente egyszer.

2009. Június 02. - 12:00:21
Válasz #16490
Nem elérhető

Boresz


halihó

én ma láttam hetek óta mérleget, lesápadtam basszus, God szerinti mérce alapján 1 GY  :-\,soha nem voltam ennyi,és nem is akartam  --)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 02. - 12:15:26
Válasz #16491
Nem elérhető

FirstLady


Dear Lady :D Te most egy konkrét súlyt akarsz elérni, vagy egy konkrét külsőt? ::) Mert sokszor a kettő nem jön össze, ha meg csak a mérleg számít, attól még nem biztos, hogy szépen is fogsz kinézni :o Szerintem ne foglalkozz vele, hogy hány kiló vagy, nem versenyre készülsz, súlyingadozás 1-2 kg erejéig mindig is lesz, ahogy Balu is megmondta, ez csak víz :D Szóval tükör, esetleg centi, oszt jónapot. Mérlegre meg max hetente egyszer.
oké, igazad van... csak felidegelt, hogy egy héttel ezelőtt 2 kilóval voltam könnyebb...  ::)
Meg én olyan vagyok, hogy most beálltam a tükörbe és "láttam" azt a két kilót... de tudom, hogy ez már pszichó ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 12:36:10
Válasz #16492

Torony

Vendég
Dear Lady :D Te most egy konkrét súlyt akarsz elérni, vagy egy konkrét külsőt? ::) Mert sokszor a kettő nem jön össze, ha meg csak a mérleg számít, attól még nem biztos, hogy szépen is fogsz kinézni :o Szerintem ne foglalkozz vele, hogy hány kiló vagy, nem versenyre készülsz, súlyingadozás 1-2 kg erejéig mindig is lesz, ahogy Balu is megmondta, ez csak víz :D Szóval tükör, esetleg centi, oszt jónapot. Mérlegre meg max hetente egyszer.
oké, igazad van... csak felidegelt, hogy egy héttel ezelőtt 2 kilóval voltam könnyebb...  ::)
Meg én olyan vagyok, hogy most beálltam a tükörbe és "láttam" azt a két kilót... de tudom, hogy ez már pszichó ****:)))

én már rég nem mérem magam... a tükör szerint alakulok, a mérleget meg mintha beszögezték volna 126 és 130 közé.

2009. Június 02. - 12:39:10
Válasz #16493
Nem elérhető

madinorbi


Dear Lady :D Te most egy konkrét súlyt akarsz elérni, vagy egy konkrét külsőt? ::) Mert sokszor a kettő nem jön össze, ha meg csak a mérleg számít, attól még nem biztos, hogy szépen is fogsz kinézni :o Szerintem ne foglalkozz vele, hogy hány kiló vagy, nem versenyre készülsz, súlyingadozás 1-2 kg erejéig mindig is lesz, ahogy Balu is megmondta, ez csak víz :D Szóval tükör, esetleg centi, oszt jónapot. Mérlegre meg max hetente egyszer.
oké, igazad van... csak felidegelt, hogy egy héttel ezelőtt 2 kilóval voltam könnyebb...  ::)
Meg én olyan vagyok, hogy most beálltam a tükörbe és "láttam" azt a két kilót... de tudom, hogy ez már pszichó ****:)))

én már rég nem mérem magam... a tükör szerint alakulok, a mérleget meg mintha beszögezték volna 126 és 130 közé.
Dettó, 15 hét alatt 4 kilót fogytam mérleg szerint, a tükör másról beszél  :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 02. - 12:53:12
Válasz #16494

SheHulk

Vendég
Lédy,
peteérés, holdállás, idegállapot, eleget ittál nem ittál.. ez fel le forgatja a vizet benned.. nem a kilókat kéne nézni.. nem 0chs diétát tartani.. és edzeni..... szerinteeeeem...

2009. Június 02. - 13:06:33
Válasz #16495
Nem elérhető

FirstLady


Lédy,
peteérés, holdállás, idegállapot, eleget ittál nem ittál.. ez fel le forgatja a vizet benned.. nem a kilókat kéne nézni.. nem 0chs diétát tartani.. és edzeni..... szerinteeeeem...
de a 0 ch-s diéta kell, most kivételesen, orvosilag, az edzés pedig elvileg hét végétől jöhet, ha felmegy kiló, az azt is jelentheti, hogy kezdek hozzászokni, tehát az edzés is mehet vele... bár az előtt asszem le fog csúszni egy 1 kanalas turmix 1 ek zabbal, utána sima turmix... így talán ájulás sem lesz ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 13:27:49
Válasz #16496

Grizzly79

Vendég
Dear Lady :D Te most egy konkrét súlyt akarsz elérni, vagy egy konkrét külsőt? ::) Mert sokszor a kettő nem jön össze, ha meg csak a mérleg számít, attól még nem biztos, hogy szépen is fogsz kinézni :o Szerintem ne foglalkozz vele, hogy hány kiló vagy, nem versenyre készülsz, súlyingadozás 1-2 kg erejéig mindig is lesz, ahogy Balu is megmondta, ez csak víz :D Szóval tükör, esetleg centi, oszt jónapot. Mérlegre meg max hetente egyszer.
oké, igazad van... csak felidegelt, hogy egy héttel ezelőtt 2 kilóval voltam könnyebb...  ::)
Meg én olyan vagyok, hogy most beálltam a tükörbe és "láttam" azt a két kilót... de tudom, hogy ez már pszichó ****:)))

én már rég nem mérem magam... a tükör szerint alakulok, a mérleget meg mintha beszögezték volna 126 és 130 közé.
Ezek szerint ugyanazon gyártótól vásároltunk mérleget...
Csak az enyém 138-140 között akad! :-Đ

2009. Június 02. - 17:40:14
Válasz #16497
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes, mert nekem a súlyom stagnál, de egyébként mintha formálódnék, jájj de szép lenne, ha belenőnék a 100kg-ba, színizomba, és esetleg le is menne a hasamból..  Łł= Álmodni csak nagyot szabad  !+"%

2009. Június 02. - 18:03:13
Válasz #16498
Nem elérhető

FirstLady


Érdekes, mert nekem a súlyom stagnál, de egyébként mintha formálódnék, jájj de szép lenne, ha belenőnék a 100kg-ba, színizomba, és esetleg le is menne a hasamból..  Łł= Álmodni csak nagyot szabad  !+"%
"Merjünk nagyot álmodni" ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 02. - 18:34:17
Válasz #16499
Nem elérhető

Johnnyx


Lédy,
peteérés, holdállás, idegállapot, eleget ittál nem ittál.. ez fel le forgatja a vizet benned.. nem a kilókat kéne nézni.. nem 0chs diétát tartani.. és edzeni..... szerinteeeeem...
de a 0 ch-s diéta kell, most kivételesen, orvosilag, az edzés pedig elvileg hét végétől jöhet, ha felmegy kiló, az azt is jelentheti, hogy kezdek hozzászokni, tehát az edzés is mehet vele... bár az előtt asszem le fog csúszni egy 1 kanalas turmix 1 ek zabbal, utána sima turmix... így talán ájulás sem lesz ****:))) ****:))) ****:)))
Lady a 0 ch mellett egyél egy kis mogyoróvajat és/vagy mandulát és nem lesz semmi baj  ****:))))))
Én most úgy csinálom, hogy edzésnapon megy olyan 120g ch, pihenőnapon közel 0, de akkor tolok helyette ilyen jó zsírokat, és ugyanolyan jól érzem magam, mint ch-s napokon.
Egyetek zabot!