2024. Szeptember 29. - 07:25:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988180 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2008. Május 01. - 23:12:42
Válasz #1380
Nem elérhető

L


Pont én is most kaptam egyet Poker  ;D
Úgylátszik valakinek nem tetszett a kis írogatásunk  :D

Ma tök inaktív voltam és én is bekerültem a szórásba ????... Valaki vagy retrospektív módon oszt, vagy a jövőbe lát... ;D ;D (esetleg mindkettő)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 01. - 23:15:30
Válasz #1381
Nem elérhető

pókerarc


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-

Ez olyasmi mint a szűzlányoknál. Az első mindig fáj, de utánna mindig élvezni fogod! ;)

Ezek szerint ennél már csak jobb lesz.HUH ;D
Azért érdekes lenne nyilvánosságra hozni ki kinek adott jeleket...  ;-oo-;

2008. Május 01. - 23:18:39
Válasz #1382
Nem elérhető

L


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-

Ez olyasmi mint a szűzlányoknál. Az első mindig fáj, de utánna mindig élvezni fogod! ;)

Ezek szerint ennél már csak jobb lesz.HUH ;D
Azért érdekes lenne nyilvánosságra hozni ki kinek adott jeleket...  ;-oo-;

Addig is, amíg ez nem történik meg gyártsunk összeesküvés elméleteket, hogy ki kinek miért... >:D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 01. - 23:23:26
Válasz #1383
Nem elérhető

Jordan


Nemtom ki hogy van vele de én az "L" betűsöknél kezdeném a keresést!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 01. - 23:27:12
Válasz #1384
Nem elérhető

pókerarc


Nemtom ki hogy van vele de én az "L" betűsöknél kezdeném a keresést!  ;D ;D ;D

Az nem jó mert utána közel van a "p" ;D ;D
Én szerintem összesen nem osztottam ki 10 jelet lassan már egy év alatt.Na majd ha eldurvulnak a minuszt adó huligánok akkor felveszem a harcot :--: :D !+"%

2008. Május 01. - 23:31:20
Válasz #1385
Nem elérhető

L


Nemtom ki hogy van vele de én az "L" betűsöknél kezdeném a keresést!  ;D ;D ;D

Azért kezdjük az L-nél mert az a J után van? ????... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 01. - 23:31:59
Válasz #1386
Nem elérhető

madinorbi


3 óra alatt kaptam 3-t azért ez nem rossz főleg hogy egy retkes szót nem szóltam senki embör fiához  ;D ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 01. - 23:32:41
Válasz #1387
Nem elérhető

Jordan


Nemtom ki hogy van vele de én az "L" betűsöknél kezdeném a keresést!  ;D ;D ;D

Azért kezdjük az L-nél mert az a J után van? ????... ;D

Nem vagy te buta gyerek!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 01. - 23:33:11
Válasz #1388
Nem elérhető

madinorbi


Na köszönöm.Megkaptam az első minuszom.Remélem örül az illető. &5* Vajon mi rosszat írtam... :-/-
Semmi rosszat nem írtál, Producernek is szaporodik tegnap este óta, ma én is inaktív voltam, kaptam én is kettőt minuszt ;D Hiába...lekerült a kutyáról a szájkosár, és most tiszta nyál lesz mindenki.
Łł=
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 01. - 23:34:26
Válasz #1389
Nem elérhető

Jordan


3 óra alatt kaptam 3-t azért ez nem rossz főleg hogy egy retkes szót nem szóltam senki embör fiához  ;D ;D ;D

Elég ha gondolsz rá!  8-) :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 01. - 23:35:34
Válasz #1390
Nem elérhető

madinorbi


3 óra alatt kaptam 3-t azért ez nem rossz főleg hogy egy retkes szót nem szóltam senki embör fiához  ;D ;D ;D

Elég ha gondolsz rá!  8-) :D
Uri Geller módra ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 01. - 23:36:43
Válasz #1391
Nem elérhető

Jordan


3 óra alatt kaptam 3-t azért ez nem rossz főleg hogy egy retkes szót nem szóltam senki embör fiához  ;D ;D ;D

Elég ha gondolsz rá!  8-) :D
Uri Geller módra ?

Ja
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 01. - 23:40:16
Válasz #1392
Nem elérhető

pókerarc


Erről a Uri bácsiról múltkor láttam valami kis dokumentum filmet amiben azt mondták róla,hogy ma már talán nem keres havonta dollár milliókat... ˝=/Szegény csóró :'(

2008. Május 01. - 23:40:57
Válasz #1393
Nem elérhető

Cressler


én is akkor kaptam amikor nem írkáltam csak napi 1-2t szóval valaki nagyon bír minket és ha nem látja , hogy írunk - -ad mert azt akarja írjunk folyamatosan  ;D  8-)
egyébként meg nézi valaki a Jean Reno-s filmet a rötöölön ?

ez egy  gonosz húzás volt  :-/--  ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 01. - 23:47:16
Válasz #1394

Pain

Vendég

3 óra alatt kaptam 3-t azért ez nem rossz főleg hogy egy retkes szót nem szóltam senki embör fiához  ;D ;D ;D

Ez is egy kisseb rekord  ;)