2024. Szeptember 29. - 07:21:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988163 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2008. Április 25. - 06:29:49
Válasz #1350
Nem elérhető

blade


Nem-nem.

Majd utána kellene nézni, lehet hogy egy furcsa világrekord tulajdonában vagyok.

Tehát Lindával van egy közös fotónk, ahol a kezemben van egy Sandow szobor ami nem az enyém...és a képet a szobor tulajdonosa csinálta, aki nem más mint Jay Cutler!  :-){

Nah, erre nagyon büszke vagyok!!!  :-):-):: @:-) :-):-)::


Ez tényleg rendes Jay-től. én biztos nem mostam volna kezet egy hétig.
Milyen érzés volt a kezedben tartani?
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 25. - 06:56:22
Válasz #1351
Nem elérhető

izomboy


Nem-nem.

Majd utána kellene nézni, lehet hogy egy furcsa világrekord tulajdonában vagyok.

Tehát Lindával van egy közös fotónk, ahol a kezemben van egy Sandow szobor ami nem az enyém...és a képet a szobor tulajdonosa csinálta, aki nem más mint Jay Cutler!  :-){

Nah, erre nagyon büszke vagyok!!!  :-):-):: @:-) :-):-)::



Ez tényleg érdekes szituáció, a  ifbb profi versenyzők legnagyobb álma hogy ezt a szobrot megszerezzék.
Ehez kellő lazaság kell ,hisz egy ilyen kép szimbólizálja hogy Jay esélyesnek lát a cím elérésére mert külömben nem hagyná "átélni" a pillanatot.
Ezért vagy rá büszke nem?

2008. Április 25. - 07:01:51
Válasz #1352
Nem elérhető

endre66


Két út volt...

1.0.1.: Linda elcsábítja Jay-t, és eltereli a figyelmét, mialatt Steve Önki Oldó barátunkkal lefotózza magát a csomagtartóból előkotort szoborral...     vagy...
1.0.2: Steve lezsírozza Jay-jel, hogy "Figyuzzál már, tudom, hogy nagy a királyság most, amihez gratulálok,de ugye lennél olyan rendes, hogy lefotózol a szoborral, 5-6 év múlva úgyis hazaviszek egyet..."


2008. Április 25. - 11:30:59
Válasz #1353
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 25. - 15:12:59
Válasz #1354
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
1.0.2: Steve lezsírozza Jay-jel, hogy "Figyuzzál már, tudom, hogy nagy a királyság most, amihez gratulálok,de ugye lennél olyan rendes, hogy lefotózol a szoborral, 5-6 év múlva úgyis hazaviszek egyet..."
Ez az opció volt. 

;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 25. - 18:07:34
Válasz #1355
Nem elérhető

tomi


wow, tényleg nagyon komoly
Up the dose, lift the most!

2008. Április 25. - 23:10:24
Válasz #1356
Nem elérhető

Cressler


egyébként nem akar valaki 10000dollárt keresni  :D

gyors könnyű meló csak a "kiscsávót" kell leütni ( nem árt ha a bandád is van behajtani)  :D  !+"%

http://www.indavideo.hu/video/KIMBO_
http://www.indavideo.hu/video/Kimbo_edzesen
http://www.indavideo.hu/video/Kimbo_vesztes_merkozese
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 26. - 14:20:56
Válasz #1357
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Zsolti béka, már a getbig-en is felvonultattam az új fotókat... 8-)

Attól a fórumtól mindig jó kedvem lesz. A világ összes "szakértője" jelen van a topikokban!  :-O ;D ;D ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 26. - 14:22:37
Válasz #1358
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 !+"% Łł=

Győzzem osztani az autogrammot.  ;D

2008. Április 27. - 17:23:31
Válasz #1359

B1ll4

Vendég
Steve , megkérhetnélek arra , hogy aktiváld nekem a további opciókat , hogy a topicomba képeket is tudjak felrakni meg mi egyebek... ?:) Kösz

2008. Április 28. - 09:51:49
Válasz #1360
Nem elérhető

endre66


VICTOR, töröld a postaládád, dugig van!!! 8-}

2008. Április 29. - 20:01:14
Válasz #1361
Nem elérhető

endre66


Ha van 5 unalmas percetek vacsi közben, nézzük az ertéeltet, állítólag lesz vmi gyúros okosság  :----

2008. Április 29. - 20:25:33
Válasz #1362
Nem elérhető

Cressler


Ha van 5 unalmas percetek vacsi közben, nézzük az ertéeltet, állítólag lesz vmi gyúros okosság  :----
hmmm a "gyúrunk wazze"  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 29. - 20:36:13
Válasz #1363
Nem elérhető

madinorbi


Nem ajnározni szeretnék csak meg kell hogy osszam örömömet mert jelenleg azt hiszem magamról hogy erősfijju vagyok csúcsot guggoltam ma 200 kg hehe. A combjaim szarrá égtek fáj mindenem rakkenroll.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 30. - 00:35:13
Válasz #1364
Nem elérhető

Cressler


Nem ajnározni szeretnék csak meg kell hogy osszam örömömet mert jelenleg azt hiszem magamról hogy erősfijju vagyok csúcsot guggoltam ma 200 kg hehe. A combjaim szarrá égtek fáj mindenem rakkenroll.
  :-)! akkor már ezt a mérföldkövet átlépted így  a következő  a 300 úgyhogy húzzzzz bele  8) :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!