2024. Szeptember 25. - 01:27:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3985574 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2007. Október 09. - 10:50:19
Válasz #135
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi, már elmúlt, de majd alkalmazom  @:-)

2007. Október 09. - 12:02:44
Válasz #136
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...most nézem itt a gaspari termékek kisvideóját oszt némá ez nem az Eddie Moyzan.  ;D  Hol is láttam már őt...hol is láttam?  ;D

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.garden_flypage&product_id=794&category_id=72&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=773

2007. Október 09. - 12:21:17
Válasz #137
Nem elérhető

parrre


a bal válladat és könyöködet nyújtsd felfelé, a jobbost pedig lefelé, így kitágulnak a rekeszizmok, és 1 perc után múlik a csuklás :)

Tomi. Lumbágóra nincsen valami tuti tipped ?
Tököm telivan már, hogy mostanában folyton úgy beáll a derekam mint az M1-M7 bevezető vasárnap délután.  :-Đ
Ma pl. egy roppantmód megeröltető mozdulattól. Előkét kötöttem a fiam nyakába.  ?:-/

2007. Október 09. - 12:38:53
Válasz #138
Nem elérhető

Bubee


a bal válladat és könyöködet nyújtsd felfelé, a jobbost pedig lefelé, így kitágulnak a rekeszizmok, és 1 perc után múlik a csuklás :)

Tomi. Lumbágóra nincsen valami tuti tipped ?
Tököm telivan már, hogy mostanában folyton úgy beáll a derekam mint az M1-M7 bevezető vasárnap délután.  :-Đ
Ma pl. egy roppantmód megeröltető mozdulattól. Előkét kötöttem a fiam nyakába.  ?:-/

Én mindig a lógást szoktam javasolni. Nem lehet minden helyen megvalósítani, de ahol igen, ott az a gép aranyat ér. Fejjel lefelé lógásról van szó, úgy h csak a boka van rögzítve.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 09. - 12:49:17
Válasz #139
Nem elérhető

tomi


nekem nincs tippem, de bubee-é megér 1-2 próbát. jobbulást
Up the dose, lift the most!

2007. Október 09. - 13:39:32
Válasz #140
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
a bal válladat és könyöködet nyújtsd felfelé, a jobbost pedig lefelé, így kitágulnak a rekeszizmok, és 1 perc után múlik a csuklás :)

Tomi. Lumbágóra nincsen valami tuti tipped ?
Tököm telivan már, hogy mostanában folyton úgy beáll a derekam mint az M1-M7 bevezető vasárnap délután.  :-Đ
Ma pl. egy roppantmód megeröltető mozdulattól. Előkét kötöttem a fiam nyakába?:-/

Hejj itt vannak kispapák is?  ;-oo-; :-! ;D

2007. Október 09. - 13:41:59
Válasz #141
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Üdv mindenkinek :-}

Gyurma Új ADÁS! Csütörtök 21.00 Sport 1. O0

Tartalom: Lábedzés lányoknak, Gyakorlatok haladóknak tricepszre, Lantos Johnny portréja,
Pillanatok a 2007 Mr. Olympiáról ahol kameránk is jelen volt az Extremefit és Bodybuilding.hu jóvoltából.









2007. Október 09. - 13:43:45
Válasz #142
Nem elérhető

parrre



Hejj itt vannak kispapák is?  ;-oo-; :-! ;D

Miazhogy ... azér is gyúrok hogy le tudjam fogni mondjuk orrszíváshoz.  =/+'  De néha az asszonnyal együtt is kevesek vagyunk.  :-)->


Bubee : Köszi a tippet. Asszem kezdem is azzal hogy meglógok a melóból ...  --)

2007. Október 09. - 13:45:26
Válasz #143
Nem elérhető

parrre


Juhéééj  Törzstag lettem !!!!  :-OO

Újonc csoport, törzstag. Világos mint a nap  !+"%

2007. Október 09. - 13:49:44
Válasz #144
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...a derekam mostmár nekem is vagy harmadik hete szarakszik és csak nem akar javulni...csak be kell vetnem a jó öreg halolaj kapszulát. ON Halolaj kapszula.  :-)!

Plussz egy jó masszőr kicsit ellazít,meg mi hétvégenként egy kis gyógyfűrdős öreges áztatást be szoktunk vetni. Beülök a mamák közé és a családnak kicsit hangosabban elkezdem mondani hogy:

"...hallottátok hogy újjabban egy olyan anyagot raknak a gyógyvízbe ami a vizeletben lévő ammónia hatására pirosra festi a vizet? Mert így a biztonságiak könnyen ki tudják szúrni hogy ki az aki belepisil. (..de a végét már csak hangos suttogással mondom hogy nagyobb legyen a hatás  ;D )"
 Ilyenkor sokan maguk köré néznek és pánikszerűen menekülőre veszik a dolgot.  ;D ;D ;D

2007. Október 09. - 13:54:01
Válasz #145
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Parrre egy pár kérdésem lesz majd hamár így témánál vagyunk. Géppel szívod vagy még az van amit szájjal kell?  ;D
Nekem annakidején erős 10 éve volt hogy teliszaladt a gyeröktakonnyal a szám. Oszt még amott nagyra vannak hogy összeturmixolt hús meg rizs. Nagy dolog. ;D

Honnan a paaare név és miként ejtjük? ( ezt csak azért hogy úgy tünjön hogy értelmeset is tudok kérdezni  ;D )

2007. Október 09. - 14:08:27
Válasz #146
Nem elérhető

parrre


Parrre egy pár kérdésem lesz majd hamár így témánál vagyunk. Géppel szívod vagy még az van amit szájjal kell?  ;D
Nekem annakidején erős 10 éve volt hogy teliszaladt a gyeröktakonnyal a szám. Oszt még amott nagyra vannak hogy összeturmixolt hús meg rizs. Nagy dolog. ;D

Honnan a paaare név és miként ejtjük? ( ezt csak azért hogy úgy tünjön hogy értelmeset is tudok kérdezni  ;D )

Nos. Géppel megy, kis elemes biszbasz, de nagyon jó. (pesztonka márkájú  ;) ) Egyébként sztem minden gyakorló kispapa/mama közelebbi kapcsolatot tart fenn a takonnyal. Pl. nálunk a fiamnak ha folyik az orra, pánikszerűen szétkeni az arcán, majd az enyémen is. (vagy egyeszrűen csak végighúzza az orrát a kanapé háttámláján, mintegy ezüstösre festvén azt  ;D )

A parrre név akkor keletkezett amikor a chat.hu indult. Gondoltam megnézem milyen is az a chat. Aszonta írjak be egy nevet mondom parrre. (de lehetett volna aksfl , wjreh, vagy pfirg is. Aztán ezen a néven cseteltem és megmaradt. (ja és szerintem nem ejtjük .. én legalább is még sose mondtam ki  8-) )

Viszont  :-!!!  ha esetleg a halolaj témában mondanál pár szót megköszönném.

2007. Október 09. - 14:17:58
Válasz #147
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-! ;D ;D ;D

Dobok is rád egy plusszt!

Má csak azé kérdeztem a nevet hogy nehogy ciki legyen ha egy fórumtali alkalmával valaki rádköszön mondjuk hogy:" Te paré vagy?"  ;D   Te erre bepöccensz és lecsapod a srácot...de mivel nagy lelked van felsegíted,megnézed a sebet és kommentálod hogy: "jó nagy bubid lett!"  ;D  Erre odalép egy kertitörpe és megsértődve közli veled hogy ő senkijé és  különben is:"kötözködsz vazze? Ekkor odalép egy kigyúrt ember és ....innen már szerintem te is tudnád folytatni.  @-o ˝=/ !+"% ;D ;D ;D

De hogy komoly téma is legyen...halolaj napi 3 gélkapszula.Nem emiatt vettem én sem de amikor fájt a vállam elkezdtem enni,és rohamosan javult az állapota.Most tökéletes a vállam. Szerintem gyulladásnál működik jól.
Steve is megerősített hogy nála is így viselkedett a halolaj kapszula.

2007. Október 09. - 14:32:21
Válasz #148
Nem elérhető

parrre


Köszönöm szépen a választ meg a plusszt is.
Kipróbálom én is, hátha ló laj.

Névügyileg meg buli esetén 2 változat is szóba jöhet.

1. Héj evribááreee itvana paarree
2. Megjött a griffpapa helló !  8-)

legfeljebb ha nagyon szorul a hurok, kölcsönkérem az üvegtigrisből a bubitlanító gépet (ottvan hátul... svájci..)  ;-oo-;

2007. Október 09. - 14:50:56
Válasz #149
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó mai agymenése:

A minap Author L. Rea odalépett hozzám és ad egy komplett extra size méretű Dzsungel Hadviselést...erre én meghatódok és csak ennyit tudok mondani: De ALRIk vagytok!  ˝=/ ;D
Erre Author L. rea: Nálunk mindig te viszed a PRIMED!


Biztos az idő teszi. ˝=/ ;D