2024. Szeptember 29. - 07:29:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988193 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2008. Április 23. - 13:26:01
Válasz #1320

Pain

Vendég
Végülis olcsóbb,mint a műtét...de miért akar valaki fxsz nélkül élni???  @-o

Hogy végre tesileg is nő lehessen, nem csak lelkileg.  ;D ;D ;D

 Łł= Én is így gondolom.

2008. Április 23. - 13:29:52
Válasz #1321
Nem elérhető

Cressler


Hát srácok valaki végiglőtte -al a topicot  :-/- ezek szerint
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 23. - 13:36:38
Válasz #1322
Nem elérhető

Jordan


Volt már ilyen.
Január körűl is valaki "poénból" végigszaladt a bandán egy-egy minusszal.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 23. - 13:43:41
Válasz #1323
Nem elérhető

parrre


Drága szeretett gépészet tanárunk szokta azt csinálni, kinézett a terem ablakán , rálátott a vasútállomásra, és ha bejött egy teherszerelvény, akkor közölte hogy "úgy látom hoztak egy vagon egyest, és szét kell osztani. nyugi jut mindenkinek" ezzel kinyitotta a naplót és találomra beírt egy jócsomót. Utána meg sápítozott hogy fiúk fiúk... meg fogtok bukni ...   !+"%

2008. Április 23. - 19:33:32
Válasz #1324
Nem elérhető

Kővári Tamás


Napi sztori  ˝=/   általános orvosi vizsgálat a sulinkban yee lehet lógni egy óráról  ;D bemegyek a "rendelőbe" köszönök stb.  leűlök és kérdezi az orvos asszisztense hogy hívnak?Kővári Tamás sportolsz? erre az orvos majdnem leüvölti a fejét, hogy nem látod biztos gyurni jár.. első kérdése nem az, hogy mióta jársz vagy, hogy mért kezdtem el..dehogyis...hát átlag ember..szóval egyből biztos szedsz valamit?! ilyen fehérje meg protein porokat..   mondtam igen szedek .. az "egészégtelen hagyjam abba attól ilyen műizmaid lesznek" és mutogat a karomra...jó mosolygok rajta   közben elkezdi mérni a vérnyomásomat még ugyahogy nyugodt vagyok  közben mondogatja, hogy  "olyan leszel mint az a Silvester Stallone az is beteg most" meg hogy ez már rendellenes elkezdi emelgetni a kezét és kérdezi, hogy tudok e ezekkel rendesen mozogni..mintha valami daganat lenne..eszem megáll  ˝=/ nah hát eléggé felkavartak ezek az események szóval 3szorra se jelzett semmit a vérnyomásmérő  >:D  várnom kellett kb 2 percet utána érdekes teljesen jó volt a vérnyomásom előtte meg ugyebár azt is mondta, hogy nem jó ez a vérnyomásodra..  ::)  nah mind1, szóval ne gyurjatok ne igyatok fehérjét meg semmilyen porokat és akkor ugy fogtok kinézni mint ez az orvos, azt nem tudom, hogy hogy bírta el a szék, majdnem lefolyt róla  :-O De ő a példamutató,és az átlagos szóval ez legyen a célotok  =/+'
Sajnos sok ilyen sztori van  :-\  amik felidegesítenek és utána meg csak nevetek a tudatlanságukon. O0
"Jah és ez a csajoknak nem tetszik szóval emiatt is abba kell hagyni"
És mi lett volna, ha egy tényleg "nagy" ember megy be hozzá?  @-o 
   

Nekem az utolsó orvos,aki azt tanácsolta,hogy ne szedjek szteroidokat,mert bajom lesz tőle,annak rendelés közben egy égő cigi lógott ki a szájából...
hmmm...
kiálltátok ezeket  röhögés nélkül egyébként?

Hát végig mosolyogtam amikor mondta ezeket, nem sápadt el a fejem amikor megtudtam ezeket a "hasznos" információkat...ezért hülyének is nézhetet..de kis is a hülye?  :-/--   

2008. Április 23. - 19:35:59
Válasz #1325
Nem elérhető

endre66


"A meló miatt mész iylen korán edzeni Endre vagy mert ilyenkor jobban bírsz edzeni.Régebben csináltam,hogy felhozzam a vádlim hogy reggel 6-tól fél 7-ig vádliztam aztán lezuhanyoztam kajáltam meg midnen 8-kor suli 3-ra hazaértem 4-re le edzeni kb. fél 6-ig......
Én nagyon fáradt voltam és reggel nem tudtam ráérezni az edzésre,nem is tudtam magam bedurrantani rendesen."


Holnap speciel 8-tól előadásra megyek (az isibe  @-o), de pl ma is 6 után kezdtem az edzést, és egész nap itthon voltam (sportnap és dékáni szünet van  @:-))...
Régen edzettem délután, néha-néha este, de az utóbbi években szinte mindig reggel. Megadja a napi hangulatot, és az idézetem is lentebb (kb: ma azt teszem amit te nem vagy hajlandó, holnap pedig azt, amit már nem tudsz...) jelzi, szeretem azt az érzést, hogy első vagyok  8) .
Röviden ennyi.

2008. Április 23. - 19:44:34
Válasz #1326
Nem elérhető

NaturalBoy


Értem.Schwarzenegger is joban szeretett reggel edzeni,de nekem valahogy nem jött be.Majd talán nyáron,mert a kondiban nincs légkondi és ventilátor is scak 2 hétig aztán bedöglik,reggel még hűvös van  ;D

2008. Április 23. - 19:53:33
Válasz #1327
Nem elérhető

endre66


Értem.Schwarzenegger is joban szeretett reggel edzeni...

  ;D Azér' ez elég erős összevetés  :-}

Szerintem nincs nagy szerepe, vagy intenzív egy edzés, vagy nem...napszak mindegy. Van, aki magyarázza, hogy este az anyagcsere lelassul blabla...meg már nem esznek este annyit...szerintem mindegy.

2008. Április 23. - 19:59:54
Válasz #1328
Nem elérhető

NaturalBoy


Én reggelente valahogy nem bírom összeszedni magam.Olyan álmos vagyok hogy mindig nekimegyek a fürdőszoba ajtókeretnek,pedig 16 éve ebben a lakásban lakunk  ;D

2008. Április 23. - 20:03:44
Válasz #1329
Nem elérhető

endre66


Ne nőjjé' túl nagyra, mert vagy lakást kell cserélni, vagy belebontani az ajtókeretbe, ami hát kevésbé elegáns megoldás...

Néha én is elgondolkozom, hogy mi a fenét csinálok én reggel 5-kor, amikor kinyitom a szemem...aludhatnék még...de ez kb 1 percig tart. Utána elhúzom a függönyt, kinyitom az abakot és üvöltök egyet kifele a panelból, hogy a többiek se aludjanak  >:D

 !+"%

2008. Április 23. - 20:05:08
Válasz #1330
Nem elérhető

George


Ne nőjjé' túl nagyra, mert vagy lakást kell cserélni, vagy belebontani az ajtókeretbe, ami hát kevésbé elegáns megoldás...

Néha én is elgondolkozom, hogy mi a fenét csinálok én reggel 5-kor, amikor kinyitom a szemem...aludhatnék még...de ez kb 1 percig tart. Utána elhúzom a függönyt, kinyitom az abakot és üvöltök egyet kifele a panelból, hogy a többiek se aludjanak  >:D

 !+"%
Endre itt sajnos egyetlen szavadat sem hiszem el ;D ;D ;D ;D >:D

2008. Április 23. - 20:05:24
Válasz #1331
Nem elérhető

Johnnyx


Én reggelente valahogy nem bírom összeszedni magam.Olyan álmos vagyok hogy mindig nekimegyek a fürdőszoba ajtókeretnek,pedig 16 éve ebben a lakásban lakunk  ;D

Pontosan ezért nem alkalmazom azt  a módszert, hogy éjszaka felkeljek turmixot inni. Mire eljutnék a hűtőig biztosan tele lennék sérüléssel.
Egyetek zabot!

2008. Április 23. - 20:11:44
Válasz #1332
Nem elérhető

endre66



Endre itt sajnos egyetlen szavadat sem hiszem el ;D ;D ;D ;D >:D

Miért-miért-miért?  :-Đ

Na jó...nyitott ablaknál alszom télen is...(mert muszáj ::))

2008. Április 23. - 20:40:21
Válasz #1333
Nem elérhető

fastor


Én reggelente valahogy nem bírom összeszedni magam.Olyan álmos vagyok hogy mindig nekimegyek a fürdőszoba ajtókeretnek,pedig 16 éve ebben a lakásban lakunk  ;D
én az ajtónak megyek mert nincs tövig nyitva és a szoba belseje fele nyílik O0
anyám midnig arra ébred hogy káromkodok :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 24. - 14:10:58
Válasz #1334
Nem elérhető

NaturalBoy


Volt már ilyen.
Január körűl is valaki "poénból" végigszaladt a bandán egy-egy minusszal.  ;D

Ahogy beírtam ide a chat topicba Endrének válaszul egyből kaptam én is 2 minuszt.Valaki tényleg végigmegy mindenkin,amelett hogy nem érzi férfinak magát mivel szeretné elevszteni a legbecsesebb részét ahogy hopika fogalmaz még szerintem kisebbségi komplexusa is van és így jobb kedve van ha midnenkinek ad egy minuszt,így úgy érzi mintha mindenki sorsa az ő kezében lenne vagy nem tudom...... ;D