2024. Szeptember 29. - 05:23:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3988091 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Április 15. - 11:50:07
Válasz #1230
Nem elérhető

Seth


Köszi mindenkinek, inkább nem írnám hogy történt  ;D ;D a képeket pont a műtét végén csinálták, és doki tök rendes volt nyomtatott egy saját pédányt...

2008. Április 15. - 14:54:38
Válasz #1231
Nem elérhető

endre66


Ó bmmeg! Gyors forrást! És kitartást Seth!   :-/--

2008. Április 15. - 15:02:38
Válasz #1232
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pihend ki Seth. Többet segítessz vele. Feltöltődsz és 200%-al fogsz utána a harcba menni. Azt szoktam mondani hogy mindennek oka van illetve minden rosszban van valami jó. Ha a jóisten ezt rendelte most neked akkor ez volt megírva.Ezen kár filózni.
Jobbulást...és én biztos vagyok benne hogy ősszel ott leszel a színpadon!  ;) (:-)

2008. Április 15. - 15:06:51
Válasz #1233
Nem elérhető

fastor


JObbulást kívánok én is!
tényleg ne eröltesd, saját tapasztalat, én törött újjal úsztam, azóta nem úgy müködik mint kéne, fáj sokszor meg ilyenek :P
nem éri meg....inkább lábazz sokat  =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 15. - 16:39:53
Válasz #1234
Nem elérhető

dave18


Nah úgy látszik ez egy ilyen időszak, nekem a lábam tört el kb 3 hete, azaz a sípcsontom amit most egy lemezzel támasztottak meg a bokám meg kifordult, azmeg össze van csavarozva, és a másik lábam vádlija meg szétszakadt amit ugyan összevartak de aztán a varrat széjött és kb 2 hétig volt 1 tátongó luk a vádlimom ;D ugyhogy én még edzeni se  tok sajna még kb 3 hétig,de engem ez csak mégjobban megerősít és ha újra lábra állok akkor teljes gőzzel nyomulok tovább  @:-) =/+'
Amúgy meg jó gyógyulást magunknak Seth ;D

2008. Április 15. - 17:19:49
Válasz #1235
Nem elérhető

moszad


Jobbulást Seth!
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Április 15. - 18:38:32
Válasz #1236
Nem elérhető

Seth


Köszi bíztatást! Nagyon jó esik! Sztereo igazad lehet, a véletlenekben én sem hiszek, talán Istennek most ez vol a terve. Sok pozítívat találtam már ebben kényszerhelyzetben, úgyhogy nem aggódom. S tényleg felvidított, hogy támogattok, itt fórumon is!  :-):-)::

2008. Április 15. - 18:44:45
Válasz #1237
Nem elérhető

blade


Jobbulást seth és épülj fel minél hamarabb!!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 15. - 19:28:40
Válasz #1238
Nem elérhető

hopika


Csak most értem haza és mit látok... ˝=/
Sajnálom Seth és mihamarabb gyógyuljon meg az a kéz!!!

Eszembe jutott egy hülye sztori erről:nekem kiskoromba majdnem levágta a hüvelykujjamat egy régi típusú nagy zöld kukának a teteje(ne kérdezzétek-hosszú a történet) és kaptam egy fémet a kezembe én is.Aztán mikor a katonatiszti főiskolára mentem az orvosin majdnem emiatt basztak ki---mivel volt egy rohadt törésem az addigi 18 évem alatt!!!
Aztán nem tudtak kitolni velem én hagytam ott kemény 3 nap alatt a Bólyait...ez a karrier! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 19:32:49
Válasz #1239
Nem elérhető

hopika


Egész jól fáj a fejem,ezért lezúztam egy kávét gyorsan...elhatároztam,hogy hiába utazgattam ma 04.50-től mostanáig lehordom a picsámat,akármilyen fáradt is vagyok a termembe.Bekapok még 4 anadroxot és 1 Rampage-et és a turbo legyen velem!!! =/+'
 @:-) @:-) @:-)(az előzmény már mebent a nap folyamán:6Hydroxycut Hardcore,4HC Carb Block,3(+1 a mostani)kávé+2 Orastan A)
Kiváncsi vagyok mikor mondja a szervezet végre azt,hogy stop... :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 21:15:20
Válasz #1240
Nem elérhető

endre66


Izomoy Ádám, te mi a túrót művelsz a karoddal? Állatság!  @:-)

2008. Április 15. - 22:15:10
Válasz #1241
Nem elérhető

hopika


Sztem gyúr vazze'! @:-)
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 15. - 22:56:51
Válasz #1242
Nem elérhető

God Vazzeg


Kitartás Seth, ne erőltesd, hadd gyógyuljon meg, erősebb lesz mint valaha! Aztán te leszel a  (:-)

2008. Április 16. - 07:34:58
Válasz #1243
Nem elérhető

izomboy


Izomoy Ádám, te mi a túrót művelsz a karoddal? Állatság!  @:-)

Izomoy:D kössz :-/-

Ez a kép 2005 ös.... vicces mi?     és miután kivágtam a képből a karom, valamiért hosszában megnyújtotta kicsit  tehát nem élethű mert most vastagabbnak néz ki ,de mivel tetszik így raktam be.
Egyébként itt 37 es kb:D

Dave 18 mi a franc történt veled ez nagyon dúrván hangzik..... ezért nem jöttél edzeni akkor?

2008. Április 16. - 08:10:49
Válasz #1244
Nem elérhető

dave18


jaja sajnos itthon kell feküdnöm és menni is csak mankóval tok már 5 kg-t lefogytam a kórházi megpróbáltatások alatt ;D
De már csak 3 hét van hátra, azt fél lábon is kibírom :D