2024. Szeptember 29. - 01:23:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987978 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Április 03. - 23:20:56
Válasz #1185
Nem elérhető

George


Szerintem az elhízás gyakran lelki okokra vezethető vissza. Elég sok emberrel találkozom, akik azt mondják, hogy jó lenne lefogyni, de mikor felvázolom, hogy nagyjából mit, meg hogyan kellene változtatni a kajáláson, akkor teljesen megdöbbennek, hogy ez túl drasztikus, ők erre nem képesek. Mármint arra, hogy reggel, a zsírban sült tojásrántottához ne ketchupot nyomjon. Vagy arra, hogy este ne két-három üveg sörrel öblítse le a pörköltet. Meg sütit csúsztasson utánna. Mert jönnek azzal, hogy így is mennyi baja van az életben(sikertelenség, nem becsülik meg, és még betegek is - azon nem gondolkoznak, hogy ez mind a túlsúly miatt van), nem fogja még a kaját is megvonni magától, hiszen ez az egyetlen öröme! Meg nekem amúgy is könnyű, mert mivel én edzek, bármit ehetek, úgyis izom lesz belőle ;D Meg én átalakítom a zsírt izommá ;) Szóval amíg fejben nem tiszta valaki, addig kívülről sem fog változni semmit sem. Csak szarabb lesz, és ettől még szarabbul érzi majd magát, és a legtöbben embernek innen soha nincs kiszállás.

2008. Április 04. - 12:39:10
Válasz #1186
Nem elérhető

izomboy


Na már vártam! Új betegség a láthatáron! Lehet hogy már Lindát is megtámadta!
EXOREXIA!!!  @-o

http://www.eletforma.hu/?r=8742


Nemrég hívták fel a figyelmem hogy nézzem meg a cikk mikor íródott:) és rájöttök a lényegre @-o

2008. Április 04. - 21:13:30
Válasz #1187

X fuell

Vendég
Szerintem az elhízás gyakran lelki okokra vezethető vissza. Elég sok emberrel találkozom, akik azt mondják, hogy jó lenne lefogyni, de mikor felvázolom, hogy nagyjából mit, meg hogyan kellene változtatni a kajáláson, akkor teljesen megdöbbennek, hogy ez túl drasztikus, ők erre nem képesek. Mármint arra, hogy reggel, a zsírban sült tojásrántottához ne ketchupot nyomjon. Vagy arra, hogy este ne két-három üveg sörrel öblítse le a pörköltet. Meg sütit csúsztasson utánna. Mert jönnek azzal, hogy így is mennyi baja van az életben(sikertelenség, nem becsülik meg, és még betegek is - azon nem gondolkoznak, hogy ez mind a túlsúly miatt van), nem fogja még a kaját is megvonni magától, hiszen ez az egyetlen öröme! Meg nekem amúgy is könnyű, mert mivel én edzek, bármit ehetek, úgyis izom lesz belőle ;D Meg én átalakítom a zsírt izommá ;) Szóval amíg fejben nem tiszta valaki, addig kívülről sem fog változni semmit sem. Csak szarabb lesz, és ettől még szarabbul érzi majd magát, és a legtöbben embernek innen soha nincs kiszállás.

Ebben teljesen egyetértek veled George!
Gyerekkoromban én is ellgé duci gyerek voltam,de akkoriban ez engem nem is zavart,aztán ahogy cseperedtem felfelé,annál jobban gömbölyödtem kifelé :(  ugyebár változtatni akartam a dolgokon,és mint a többi gyerek én is   a focizástol vártam hogy majd a sok futástól lefogyok,de ez nem igy lett(mivel edzések után annnyi édességett nyomtam magamba,hogy a futással elégetett kalóriát vissza is pakoltam magamra,és én is a kétségbeesesés szakadékán találtam magam,de nem adtam fel,mert a fejemben eldöntöttem hogy le fogok fogyni!És a törik a szakad én megcsinálom
nem volt egy állom az a 1,5 év amitt végigcsináltam 101-78 killóra sikerült lefogynom,rengeteg mozgással(értek ezalatt küzdősportott,futást és minden olyan sprotott amiben zsirt égethetek)és a kajázás is fő szempontott alkotott!Azóta hogy sikerült a felesleges masszát eltávolitani,a súlyzós edzés vált a mindenemé és lassan három év kemény munkája van abban hogy 78 kg-ról 93 kg gyarapodttam,igaz nem 5%-ék a testzsírom :-\ ;)!Ezzel a hozzászólásommal nem magam akkarom dicsérni,csak azt akkarom mondani,hogy fejben kell eldönteni a dolgokat,és utána rengeteg kitartás,kitartás és akartat kell,meg lehet csinálni!

2008. Április 05. - 09:35:24
Válasz #1188
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. Április 07. - 17:11:08
Válasz #1189
Nem elérhető

God Vazzeg


93 vendég, 21 tag!  :-O  :-!  :-)!

2008. Április 07. - 20:44:19
Válasz #1190
Nem elérhető

Rencsi


Szerintem az elhízás gyakran lelki okokra vezethető vissza. Elég sok emberrel találkozom, akik azt mondják, hogy jó lenne lefogyni, de mikor felvázolom, hogy nagyjából mit, meg hogyan kellene változtatni a kajáláson, akkor teljesen megdöbbennek, hogy ez túl drasztikus, ők erre nem képesek. Mármint arra, hogy reggel, a zsírban sült tojásrántottához ne ketchupot nyomjon. Vagy arra, hogy este ne két-három üveg sörrel öblítse le a pörköltet. Meg sütit csúsztasson utánna. Mert jönnek azzal, hogy így is mennyi baja van az életben(sikertelenség, nem becsülik meg, és még betegek is - azon nem gondolkoznak, hogy ez mind a túlsúly miatt van), nem fogja még a kaját is megvonni magától, hiszen ez az egyetlen öröme! Meg nekem amúgy is könnyű, mert mivel én edzek, bármit ehetek, úgyis izom lesz belőle ;D Meg én átalakítom a zsírt izommá ;) Szóval amíg fejben nem tiszta valaki, addig kívülről sem fog változni semmit sem. Csak szarabb lesz, és ettől még szarabbul érzi majd magát, és a legtöbben embernek innen soha nincs kiszállás.

Egyetértek veled, az embereknek igen furcsa elgondolásai vannak a táplálkozásról és az "izomszerzésről". Erre 2 példa. Egy lány ismerősömnek igen nehezen tudtam elmagyarázni, hogy nem diátás vacsora 3-5 nagy szelet margarinos kenyér, vagy éppen a majonézes kenyér.
Most hétvégén pedig egy igen érdekes kérdést tettek fel nekem. Egy ~30 éves srác izomport !+"% szerett volna, és hogy én tudok- e neki szerezni...Kérdeztem, hogy fehérjére gondol-e, de nem. Neki egy olyan por kell, amit minden este vízben felkever, megissza, majd megy és mindenféle vasakkal 10 percet hülyéskedik és attól neki szép nagy izmai fejlődjenek. Először csak azt hittem, hogy viccel. de NEM @-o  Felvilágosítottam, hogy ilyen porrol nem hallottam és nincs is, kivéve a TV-s reklámokban vannak zsírt izommá alakító kémiai csodaszerek... ;D ;D  Meg a testépítészet nem az 10 perces lötyögés kategóriába tartozik.... Elgondolkodtató az emberi butaság. :-)(-:
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 07. - 20:56:59
Válasz #1191
Nem elérhető

L


Szerintem az elhízás gyakran lelki okokra vezethető vissza. Elég sok emberrel találkozom, akik azt mondják, hogy jó lenne lefogyni, de mikor felvázolom, hogy nagyjából mit, meg hogyan kellene változtatni a kajáláson, akkor teljesen megdöbbennek, hogy ez túl drasztikus, ők erre nem képesek. Mármint arra, hogy reggel, a zsírban sült tojásrántottához ne ketchupot nyomjon. Vagy arra, hogy este ne két-három üveg sörrel öblítse le a pörköltet. Meg sütit csúsztasson utánna. Mert jönnek azzal, hogy így is mennyi baja van az életben(sikertelenség, nem becsülik meg, és még betegek is - azon nem gondolkoznak, hogy ez mind a túlsúly miatt van), nem fogja még a kaját is megvonni magától, hiszen ez az egyetlen öröme! Meg nekem amúgy is könnyű, mert mivel én edzek, bármit ehetek, úgyis izom lesz belőle ;D Meg én átalakítom a zsírt izommá ;) Szóval amíg fejben nem tiszta valaki, addig kívülről sem fog változni semmit sem. Csak szarabb lesz, és ettől még szarabbul érzi majd magát, és a legtöbben embernek innen soha nincs kiszállás.

Egyetértek veled, az embereknek igen furcsa elgondolásai vannak a táplálkozásról és az "izomszerzésről". Erre 2 példa. Egy lány ismerősömnek igen nehezen tudtam elmagyarázni, hogy nem diátás vacsora 3-5 nagy szelet margarinos kenyér, vagy éppen a majonézes kenyér.
Most hétvégén pedig egy igen érdekes kérdést tettek fel nekem. Egy ~30 éves srác izomport !+"% szerett volna, és hogy én tudok- e neki szerezni...Kérdeztem, hogy fehérjére gondol-e, de nem. Neki egy olyan por kell, amit minden este vízben felkever, megissza, majd megy és mindenféle vasakkal 10 percet hülyéskedik és attól neki szép nagy izmai fejlődjenek. Először csak azt hittem, hogy viccel. de NEM @-o  Felvilágosítottam, hogy ilyen porrol nem hallottam és nincs is, kivéve a TV-s reklámokban vannak zsírt izommá alakító kémiai csodaszerek... ;D ;D  Meg a testépítészet nem az 10 perces lötyögés kategóriába tartozik.... Elgondolkodtató az emberi butaság. :-)(-:

Nekem elmagyarázta úgy két hete az egyik srác a teremben, hogy az a titka, az egész éves jó formának, hogy egy hónapig zsírégetőt kell szedni, és egy hónapig izomport. És így egy hónap zsírégetés, egy hónap tömegelés rendszerben egész évben fejlődsz és egész évben szálkás maradsz. Ezek után nem volt több kérdésem.... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 07. - 21:27:34
Válasz #1192
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem Efit már raktározza az instant izmot, csak irigy, és nem ad nekünk belőle  ::) Vagy kivár, de mostmár lebukott, úgyhogy ide az instant izmot izibe, vagy monnyon le  @:-)  :D

2008. Április 07. - 21:46:41
Válasz #1193
Nem elérhető

Rencsi


Szerintem Efit már raktározza az instant izmot, csak irigy, és nem ad nekünk belőle  ::) Vagy kivár, de mostmár lebukott, úgyhogy ide az instant izmot izibe, vagy monnyon le  @:-)  :D
Az elgondolás teljesen logikus... ;D Ha van már felfújható guminő, instant leves, és sok minden, ami megkönnyíti az emberek életét, miért ne lehetne instant izompor is. semmi mozgás, csak melegvíz és kész! :-oD  @-o Ezen furcsa gondolkodású emberek egy részéből meg lesznek azok a pszichológusok, akik kitalálják az izomdiszmorfiát és társait. Erre szokták mondani, hogy a Föld IQ-ja ugyanakkora, csak épp egyre több főre? ????... ;D ;D ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 07. - 22:08:12
Válasz #1194
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem Efit már raktározza az instant izmot, csak irigy, és nem ad nekünk belőle  ::) Vagy kivár, de mostmár lebukott, úgyhogy ide az instant izmot izibe, vagy monnyon le  @:-)  :D
Az elgondolás teljesen logikus... ;D Ha van már felfújható guminő, instant leves, és sok minden, ami megkönnyíti az emberek életét, miért ne lehetne instant izompor is. semmi mozgás, csak melegvíz és kész! :-oD  @-o Ezen furcsa gondolkodású emberek egy részéből meg lesznek azok a pszichológusok, akik kitalálják az izomdiszmorfiát és társait. Erre szokták mondani, hogy a Föld IQ-ja ugyanakkora, csak épp egyre több főre? ????... ;D ;D ;D

Én mindent elhiszek, és ugyanakkor az ellenkezőjét is, hátha igaz  ;D

2008. Április 07. - 23:08:06
Válasz #1195
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az ORANGECOUNTYCHOPPERS csapata elkészítette a BSN chopperét  @:-)
http://www.bsnonline.net/splash/home_page.php?utm_source=BodyBuilding&utm_medium=splash%20page&utm_campaign=Splash&demgraph=bodybuilding

...és a Discovery-n 1 órás műsor lesz belőle!!! Ha jól emlékszem ez Magyarországon is le szokott menni "american chopper". Szóval reméljük, itt is látható lesz a cucc.  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Április 08. - 00:02:52
Válasz #1196
Nem elérhető

zotja


mikor lesz ez ?  :P

2008. Április 09. - 17:31:14
Válasz #1197
Nem elérhető

Seth


Sziasztok, most voltam véradáson, egy olyan 2-3 óra múlva edzés, kajálok egy kiadósat, iszom, és valami egyéb teendő kell ilyenkor??, gondolom nem most leszek a legeresebb vagy ilyenek, de, ha valaki volt hasonló helyzetben és valamit kihagytam írja már le, köszi!  :-}

2008. Április 09. - 17:36:15
Válasz #1198
Nem elérhető

bandus


Sziasztok, most voltam véradáson, egy olyan 2-3 óra múlva edzés, kajálok egy kiadósat, iszom, és valami egyéb teendő kell ilyenkor??, gondolom nem most leszek a legeresebb vagy ilyenek, de, ha valaki volt hasonló helyzetben és valamit kihagytam írja már le, köszi!  :-}


Hali!
Egy másik fórumon épp pár nappal ezelőtt volt erről szó! Véradás után tessék szépen otthonmaradni a hátsódon, és nem elmenni edzeni. Elég tetemes a veszteség, szóval pihenni kell, és sok folyadékot inni. Skippeld a mai edzést véleményem szerint ;)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Április 09. - 17:43:09
Válasz #1199
Nem elérhető

fastor


és rengeteg vas taratlmu kaja, c vitamin,meg ilyenek ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó