2024. Szeptember 29. - 01:16:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987968 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Április 02. - 20:02:45
Válasz #1170
Nem elérhető

Johnnyx


Na már vártam! Új betegség a láthatáron! Lehet hogy már Lindát is megtámadta!
EXOREXIA!!!  @-o

http://www.eletforma.hu/?r=8742


Exorexiám van  :'( :'( :'( :'(
Lehet, hogy ezentúl nem edzek, csak csokit zabálok majd, és én is írok cikket arról, hogy aki normálisan táplálkozik és edz az beteg  ˝=/ ˝=/
Ki találja ezeket ki?  :-/- :-/- :-/-- :-/--
Egyetek zabot!

2008. Április 02. - 20:08:44
Válasz #1171
Nem elérhető

mushroom


No igen... Szereó is izomdiszmorfia-exorexia kórban szenved, ezt onnan is meg lehet állapítani, hogy lelkiismeretfurdalása lenne ha "megenne egy fagyit" vagy mi volt a cikkben (csak átfutottam).  @-o

2008. Április 02. - 20:09:54
Válasz #1172
Nem elérhető

God Vazzeg


Na már vártam! Új betegség a láthatáron! Lehet hogy már Lindát is megtámadta!
EXOREXIA!!!  @-o

http://www.eletforma.hu/?r=8742


Már vártam valami hasonlót, rég volt ilyen agyament cikk  :-}

2008. Április 02. - 20:17:40
Válasz #1173
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
No igen... Szereó is izomdiszmorfia-exorexia kórban szenved, ezt onnan is meg lehet állapítani, hogy lelkiismeretfurdalása lenne ha "megenne egy fagyit" vagy mi volt a cikkben (csak átfutottam).  @-o

Má nem érdekel a dolog. Túl vagyok rajta.Bárki bármit ehet előttem.  ;D A legújabb tag aki regisztrált a barátom lesz ha nem kérdez hülyeséget.Ilyen névvel... ;D   Az egyik kedvenc filmem a Legyetek jók ha tudtokból idézek: " Fülöp atya,kakamatyi púzott!"  Łł= ;D

2008. Április 02. - 21:31:20
Válasz #1174
Nem elérhető

Rencsi


Na már vártam! Új betegség a láthatáron! Lehet hogy már Lindát is megtámadta!
EXOREXIA!!!  @-o

http://www.eletforma.hu/?r=8742


 !+"% ˝=/ ˝=/ @-o
Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek...legutoljára akkor olvastam ilyen áltudományoskodást, mikor az ásványok pozitív kiSUGÁRzásáról írtak. Az exorexia állatokra nem vonatkozik? Mert akkor pl. a gepárdok túlzásba viszik a kardiot. ;D  Csoda hogy nem indítványozták még, hogy minden konditerem alkalmazzon egy  pszichológust, hogy megakadályozzák az izomdiszmorfia és az exorexia kialakulását... :-)(-: ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 02. - 21:37:02
Válasz #1175
Nem elérhető

NaturalBoy


Lehet,hoyg ezek azért születnek mert valahogy pénzt lehet vele keresni.asszem én is tudnék iylesmiket írni. !+"%

2008. Április 03. - 21:35:34
Válasz #1176
Nem elérhető

NaturalBoy


Egyébként ezeket a tanulmányokat valamiylen minden természetes élettől elzárt laboratóriumokban végezhetik,mert aki veszi a fáradtságot és kimozdul,az láthatja hogy a társadalmunk teljesen egészséges és az EXOREXIA fel sem üti a fejét.Néhány képel igazolom,hogy nem csak össze vissza beszélek.

2008. Április 03. - 21:55:54
Válasz #1177
Nem elérhető

madinorbi


Ezeket meg milyen perverz oldalról szedted ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 03. - 22:18:16
Válasz #1178
Nem elérhető

NaturalBoy


Keresgéltem  8-) Ez az én tanulmányom,kellett hozzá pár kép hogy igazoljaqm magam ;D
Aranyos hölgyek, az elsőt a popó topicba is lehetne tenni hisz nagy kufferbe jó pakolni,de akkor tuti h kaptam volna néhány minuszt tőletek. ;D

2008. Április 03. - 22:19:23
Válasz #1179
Nem elérhető

NaturalBoy


Egyébként csak szimplán ki gugliztam  ;D

2008. Április 03. - 22:33:04
Válasz #1180
Nem elérhető

hopika


Csak úgy mellesleg a 2. képen sült krumpli megy Diet Coke-kal... :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 03. - 22:38:06
Válasz #1181
Nem elérhető

pókerarc


Csak úgy mellesleg a 2. képen sült krumpli megy Diet Coke-kal... :-)!

Így legalább elmondhatja,hogy odafigyel a táplálkozásra... ::) ;D !+"%

2008. Április 03. - 22:45:53
Válasz #1182
Nem elérhető

hopika


Ja.Persze.Meg is látszik... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 03. - 23:05:04
Válasz #1183
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja.Persze.Meg is látszik... 8-)

Én is szoktam olyat hogy odafigyelek a kajára, és nő a testsúlyom. Úgy hívom: tömegelés  @:-)  o--O Mondjuk ők már abbahagyhatják  !+"%

2008. Április 03. - 23:07:59
Válasz #1184
Nem elérhető

fastor


Ja.Persze.Meg is látszik... 8-)

Én is szoktam olyat hogy odafigyelek a kajára, és nő a testsúlyom. Úgy hívom: tömegelés  @:-)  o--O Mondjuk ők már abbahagyhatják  !+"%
:-)! :-! Łł= ))=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó