2024. Október 06. - 06:25:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992345 alkalommal)

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában

2009. Március 11. - 06:30:44
Válasz #11175
Nem elérhető

FirstLady


Nem találom a muffinsütőőőőőt ˝=/ ˝=/ ˝=/
Olyan jó ötletnek tűnt, hogy sütök ma egy kis sütit, de hová tűnt a muffinsütő? ?:-/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 06:32:28
Válasz #11176
Nem elérhető

George


Korán reggel krízishelyzet van nálatok ????... Na én megyek vissza aludni ;D

2009. Március 11. - 06:34:37
Válasz #11177
Nem elérhető

FirstLady


Korán reggel krízishelyzet van nálatok ????... Na én megyek vissza aludni ;D
Te csak így vissza tudsz aludni, ilyen szöryű események ellenére is? nem érzed te át ezeket a fotos dolgokat...  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 08:54:04
Válasz #11178
Nem elérhető

madinorbi


Nem találom a muffinsütőőőőőt ˝=/ ˝=/ ˝=/
Olyan jó ötletnek tűnt, hogy sütök ma egy kis sütit, de hová tűnt a muffinsütő? ?:-/
Milyen ízűt ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 08:57:52
Válasz #11179
Nem elérhető

FirstLady


Nem találom a muffinsütőőőőőt ˝=/ ˝=/ ˝=/
Olyan jó ötletnek tűnt, hogy sütök ma egy kis sütit, de hová tűnt a muffinsütő? ?:-/
Milyen ízűt ?
Simát, áfonya, csoki és pirítottdió darabokkal, a tetején étcsokibevonó, és színes cukor szívecskék... 
Nem csak finom, de szép is... <3!

(most rámjött a háuszvájf fíling :D :D :D )

De most vennem kell sütőt hozzá, mert eltűnt...  ˝=/ (de hová? ????... )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 09:00:35
Válasz #11180
Nem elérhető

madinorbi


Nem találom a muffinsütőőőőőt ˝=/ ˝=/ ˝=/
Olyan jó ötletnek tűnt, hogy sütök ma egy kis sütit, de hová tűnt a muffinsütő? ?:-/
Milyen ízűt ?
Simát, áfonya, csoki és pirítottdió darabokkal, a tetején étcsokibevonó, és színes cukor szívecskék... 
Nem csak finom, de szép is... <3!

(most rámjött a háuszvájf fíling :D :D :D )

De most vennem kell sütőt hozzá, mert eltűnt...  ˝=/ (de hová? ????... )
A muffin a legkedvencebb főleg ez a csoki, dió kombó hangzik jól  /7%
Browniet tudsz ?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 09:04:30
Válasz #11181
Nem elérhető

FirstLady


Nem találom a muffinsütőőőőőt ˝=/ ˝=/ ˝=/
Olyan jó ötletnek tűnt, hogy sütök ma egy kis sütit, de hová tűnt a muffinsütő? ?:-/
Milyen ízűt ?
Simát, áfonya, csoki és pirítottdió darabokkal, a tetején étcsokibevonó, és színes cukor szívecskék... 
Nem csak finom, de szép is... <3!

(most rámjött a háuszvájf fíling :D :D :D )

De most vennem kell sütőt hozzá, mert eltűnt...  ˝=/ (de hová? ????... )
A muffin a legkedvencebb főleg ez a csoki, dió kombó hangzik jól  /7%
Browniet tudsz ?
igen! Az is nagyon finoooom! /7%
Mondjuk az sem rossz ötlet... Csak most nincs itthon 80%-os kakaótartalmú csoki, anélkül pedig nem olyan finom :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 09:19:24
Válasz #11182
Nem elérhető

mushroom


Bráuni kurvajó csak kiqrt sok cukor kell hozzá. Édesítővel meg ehetetlen. Hogy megy a cigimentesség Lady? Ha ilyen finomakat fogsz sütni, annak az ízét nem kéne elrontani a bagóval  **:))))*

2009. Március 11. - 09:25:05
Válasz #11183
Nem elérhető

FirstLady


Bráuni kurvajó csak kiqrt sok cukor kell hozzá. Édesítővel meg ehetetlen. Hogy megy a cigimentesség Lady? Ha ilyen finomakat fogsz sütni, annak az ízét nem kéne elrontani a bagóval  **:))))*
Én mondjuk a brownie-t az eredeti receptben található cukor 1/4-ével csinálom... szóval inkább kakaó íze van, mintsem édes... én szeretem, mert az édesség alapvetően nem a kedvencem... :)

Nehezen megy... ma egy szálat szívtam, remélem, hogy nem is fogok többet ma már... (bár azt hiszem, hogy a vacsihoz kelleni fog... az a baj, hogy minden étkezés után nagyon rosszul vagyok, ha nem gyújtok rá...  ˝=/  Mondjuk jó lenne, ha már megszokná a szervezetem legalább ezt a kaja után nem gyújtok rá dolgot, mert most ez zavar a legjobban... )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 09:30:45
Válasz #11184
Nem elérhető

mushroom


Na ez nem lehet fenékig tejfel :o Nem félsz egyébként hogy a cigizés komolyabb szövődményei egyszercsak megjelennek? Mert a tüdőkapacitás csökkenése meg a szaglás tompulása az egy dolog, de nem gondoltál még bele, hogy mi lesz ha egyik nap egyszercsak vért köhögsz? Vagy valami hasonló.

2009. Március 11. - 09:32:47
Válasz #11185
Nem elérhető

FirstLady


Ja, és 3 napja fáj a fejem... de nem ám úgy rendesen, hanem mintha egy búra lenne a fejemben, ami feszítené szét, olyan tompán... szóval nagy királyság... de nem adom fel! ****:))))))

Közben reagáltál ;)
Nem, nem lesz ilyen Másrúm, mert még élnek a kiscsillóizék a tüdőmben... és mióta alig dohányzom, úgy köhögök, mint az állat, és azt mondta a doki, hogy ez így normális, már most tisztul, szóval úgy néz ki, hogy időben állok le ahhoz, hogy komoly gáz ne legyen később sem ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 09:35:27
Válasz #11186
Nem elérhető

mushroom


Az jó, legalább van még miért abbahagyni!  @:-)  ;D

2009. Március 11. - 09:37:48
Válasz #11187
Nem elérhető

FirstLady


Az jó, legalább van még miért abbahagyni!  @:-)  ;D
Jah :D :D :D :D
Mondjuk sokan mondták, hogy leszokni sz*r, mert betegebb leszel egy ideig, mintha cigiznél, nekem sajnos bejött, de igen, ez még jobban motivál, hogy ne gyújtsak rá...  ;D
...mer nem akarok mégegyszer leszokni ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 10:57:51
Válasz #11188
Nem elérhető

FirstLady


Nakérem, vettem muffinsütőt... bazze 1000 Ft, de minek kell, hogy teflonból legyen, ha úgyis papírral sütjük? ????... ... annyukba  ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 11. - 18:07:52
Válasz #11189
Nem elérhető

Rencsi


Nakérem, vettem muffinsütőt... bazze 1000 Ft, de minek kell, hogy teflonból legyen, ha úgyis papírral sütjük? ????... ... annyukba  ˝=/
Akkor egy középárút találtál.  ;) Én nem szeretem papírral sütni. Egy csomó finom anyag rajtamarad...a sonkás-cottage-osnál is papíron maradt majd negyede...  :-\  Bár igaz, gyorsabb, meg esztétikusabb papírral.  :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/