2024. Október 06. - 00:48:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3992054 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2009. Március 09. - 13:40:56
Válasz #11100
Nem elérhető

FirstLady


Hát egy, másfél dobozhoz képest az is jó,szerintem ha a kezdeti pár napot átvészeled akkor menni fog,még tippem a ropi. Nekem régebben bejött,nyugis, el lehet rágcsizni,tartani kézzel...egy időben tollal játszogattam az kevésbé volt sikeres mert kurvára összetintázta az ujjamat.A tescos tök finom is.Miota megin cigizek , ugy tartom viszopnylag korlátok közt hogy iszok egy poháűr vizet,mikor rágyujtanék,ami elég könyen megy :D
na ezek bazijók!
Van is itthon ropi, már megyek is érte... meg a vízért... Köszi! király!

És miért szoktál vissza a cigire?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 13:56:40
Válasz #11101

csery

Vendég
Hosszu idő után, karácsonyi nedésgés alkalmávalhalálra zabáltam magam és kellems  csípős hidegben elszívtam egy jó szál arany marlborot...eléggé jo volt.azota is azt szívom de max ilyen egy.két szálat naponta,nagy jokedvvel.nyárra meg ugyis leteszem mert melegbe még a füstjét se bírom.De a vizes téma nekem télleg beválik,bevált. Most is tolom,igy nem szívok annyit.Remélem segit, ugyis csak egy rövid ideig ilyen szar.

2009. Március 09. - 13:58:16
Válasz #11102
Nem elérhető

FirstLady


Hosszu idő után, karácsonyi nedésgés alkalmávalhalálra zabáltam magam és kellems  csípős hidegben elszívtam egy jó szál arany marlborot...eléggé jo volt.azota is azt szívom de max ilyen egy.két szálat naponta,nagy jokedvvel.nyárra meg ugyis leteszem mert melegbe még a füstjét se bírom.De a vizes téma nekem télleg beválik,bevált. Most is tolom,igy nem szívok annyit.Remélem segit, ugyis csak egy rövid ideig ilyen szar.
A ropit már zúzom, az abszolútli működik, a vizet is bekészítettem már :D
...ó, az arany malbi... jájjj, de sokáig szívtam azt <3!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 14:01:07
Válasz #11103
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
LADY! Meg van a megoldás! Ha most idegbeteg vagy már, remeg a kezed, ingerlékeny vagy, állandóan éhes....Akkor csak is egy dolog tenné be a kaput! Kezd el keményen diétázni, intervall edzésekkel fűszerezve. ;D ;D Csak azért , hogy megtudjam egyszer mi is a "diéta a négyzeten". A diéta magában már kezd unalmassá válni, de azt hiszem Lady most te megmutathatod:


 ;D ;D ;D ;D ;D


Gondolom most nekiállsz  ;D

2009. Március 09. - 14:03:36
Válasz #11104
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hogy ne hiányozzon....

2009. Március 09. - 14:05:28
Válasz #11105
Nem elérhető

FirstLady


LADY! Meg van a megoldás! Ha most idegbeteg vagy már, remeg a kezed, ingerlékeny vagy, állandóan éhes....Akkor csak is egy dolog tenné be a kaput! Kezd el keményen diétázni, intervall edzésekkel fűszerezve. ;D ;D Csak azért , hogy megtudjam egyszer mi is a "diéta a négyzeten". A diéta magában már kezd unalmassá válni, de azt hiszem Lady most te megmutathatod:


 ;D ;D ;D ;D ;D


Gondolom most nekiállsz  ;D
akkor most le kell raknom a ropit?  ::)
Vagy ráérek ropi után menni az edzőterembe? ;D
Ha meg most lediétáznék, pont úgy néznék ki, mint egy anorexiás valaki, mert nagyjából izom is annyi van rajtam :'(

De Dani, ha aszondod, nyomjuk, akkó nyomjuk... (de a ropimat most nem adom a világ összes kincséért se :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 14:06:13
Válasz #11106
Nem elérhető

FirstLady


Hogy ne hiányozzon....
Kösz, baze, már tudom, hogy képről is tud hiányozni ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 15:57:06
Válasz #11107

csery

Vendég
Hű hazaértem és megláttam a marlboros képeket...perverz...ropi  még jó?

2009. Március 09. - 15:58:47
Válasz #11108
Nem elérhető

fastor


Najah arról nem is beszélve, hogy egy nő ne bagózzon  ::) Általában szerintem ki lehet szúrni egy nő bőre alapján, hogy cigizik. Ugye te nem szeretnél aszott, egészségtelen bőrt Lady? **:))))*
egyszer csókolóztam egy lánnyal aki bagózott, mintha hamutartóba töröltem avolna a nyelvem :-X :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 09. - 16:12:00
Válasz #11109
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Najah arról nem is beszélve, hogy egy nő ne bagózzon  ::) Általában szerintem ki lehet szúrni egy nő bőre alapján, hogy cigizik. Ugye te nem szeretnél aszott, egészségtelen bőrt Lady? **:))))*
egyszer csókolóztam egy lánnyal aki bagózott, mintha hamutartóba töröltem avolna a nyelvem :-X :-/--

Csókolóztál már lánnyal??? Nem kell felvágni Fastor!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Március 09. - 16:18:46
Válasz #11110
Nem elérhető

fastor


Najah arról nem is beszélve, hogy egy nő ne bagózzon  ::) Általában szerintem ki lehet szúrni egy nő bőre alapján, hogy cigizik. Ugye te nem szeretnél aszott, egészségtelen bőrt Lady? **:))))*
egyszer csókolóztam egy lánnyal aki bagózott, mintha hamutartóba töröltem avolna a nyelvem :-X :-/--

Csókolóztál már lánnyal??? Nem kell felvágni Fastor!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ö is beált a sorba 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D de töled tanultam mester 8)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 09. - 17:01:26
Válasz #11111
Nem elérhető

Gabe


Én nem tudnék olyan nőt elképzelni mellém, aki cigizik, még egy pasinál is undorító, de egy nőnél...
Büdös cigiszagú ujjak, bőr, lehelet, hiába rágózik,akkor is érezni. Van, mikor viszek kocsival 1-1 embert, aki dohányos, akkor is érzem rajta, ha előtte 1-2 órával
cigizett.
Lady te elég sokat beszéltél itt egészséges életmódról, meg hogy az ember vizsgáltassa magát, egyebek, eszembe sem jutott volna, hogy te cigizel!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 09. - 17:12:20
Válasz #11112
Nem elérhető

George


A dohányos nők állítólag jobban  :-)-  ;D urban legend :-} ;D

2009. Március 09. - 17:14:01
Válasz #11113
Nem elérhető

FirstLady


Najah arról nem is beszélve, hogy egy nő ne bagózzon  ::) Általában szerintem ki lehet szúrni egy nő bőre alapján, hogy cigizik. Ugye te nem szeretnél aszott, egészségtelen bőrt Lady? **:))))*
egyszer csókolóztam egy lánnyal aki bagózott, mintha hamutartóba töröltem avolna a nyelvem :-X :-/--
Mér, törölted már hamutartóba a nyelved?  :-O  ****:)))

Tudom Gabe, hogy most egy világ dőlt össze benned, de nyugi, már leszokóban vagyok  8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

George, az max. csak azért lehet, mert minden dohányos Freud szerint orálisan fixált  ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 09. - 17:15:06
Válasz #11114
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A dohányos nők állítólag jobban  :-)-  ;D urban legend :-} ;D
:-O

Baszki akkor ők kurvajól szophatnak!!!!  :-){


 ****:))) ****:))) ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."