2024. Szeptember 28. - 23:31:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987940 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Március 19. - 08:13:16
Válasz #1110
Nem elérhető

izomboy


Most lett elegem az egész magyar bürokratikus büdös szemét bandából, nagyon gondolkodom hogy elmegyek én is a pitsába  :---- Ezek azért dolgoznak, hogy én nehogy el tudjak valamit is intézni, esküszöm! Hogy dögölne meg az összes sz@r tetű féreg  :-Đ  :-Đ  :-Đ
Merre mész? ::) Mielőtt kimentem volna Angliába, elmentem dokihoz, hogy jogsi kategória bővítéshez alkalmasságit csináltassak, gondoltam hátha kell kint, meg évek óta tologattam a sikeres C vizsgám igazolását. Fizettem 6e-t a dokinak amiért megmérte a vérnyomásom, megállapította, hogy nem vagy (szín)vak, és nyomott egy pecsétet egy papírra. Ültem fél napot az okmányirodában, ahol -miután bejutottam- közölte a kedves ügyintéző - a fénykép és egyebek elkészítése után- , hogy nem tudja jóváhagyni a kategóriabővítést, mert csak 2 éve lett bevezetve Magyarországon a számítógépes nyilvántartása a sikeres vizsgáknak, így legyek szíves visszamenni Pestre, ahhoz a (tököm tudja melyik) kerületi közlekedés felügyelethez, amelyik kiállította az igazolásomat kb 5 évvel ezelőtt. Viszont mivel az alkalmassági vizsgálat csak C kategóriára szólt, ezért a B kategóriát nem tudja ezzel meghosszabítani.  :-*
Egy széles mosollyal az arcomon megköszöntem kedvességét, felálltam, majd elhagytam az épületet. Kint Angliában lecseréltem a jogsimat, és igazolás, alkalmasság, meg minden szar nélkül kiállítottak nekem 2017-ig Eu-s jogsit ;D Miután hazajöttem, egy éjjel igazoltattak rendőrök, szerencsétlen meg nem hitt a szemének :o :D

Sajnos nekem egy kicsit keményebb a dolog, én egy üzlethelyiséget alakítottam ki a házamból, és a tervrajzozástól kezdve több mint 2 év telt már el, és még mindig nincs átadási engedélyem, tehát nem adhatom ki. Ezt úgy sikerült elérni, hogy a létező mindenbe belekötöttek, meg csúsztak a határidőkkel hónapokat. Értsd: új helyiség, új aljzatbetontól az új vízvezetékekig (nem is volt benne víz) új ajtók, wc, stb... És nem felel meg bakker!  :-Đ Nemtom még mennyi (csúszó)pénzt kell adni az ilyen ingyenélő sz@roknak, hogy végre használatba tudjam már venni, most közölték hogy megint várni kell 60 nap átfutási időt  :-/- Zokogok!  o--O Ja és ma megjött a gázártámogatásom elutasítása is, mert állítólag nem érkezett be a pótlás, amit kértek, pedig édesanyámékkal egy borítékban utazott még Januárban, az övéket iktatták, elfogadták, az enyém nem ért oda, lehet fellebbezni  ˝=/ Komolyan mondom nem hiszem már el sokszor, hogy amivel lehet szívatni, azzal szívatnak is. Rohadt mód keménynek kell lenni lelkileg, ezt a sok sz@rt feldolgozni  :'(

Na nem akarom sajnáltatni magam, csak jó volt leírni  ;-oo-;

Sajnos ilyen ez a putri ország! :angry:
Nem is tudom h EURÓPÁBAN van-e még ennél szarabb ország(1-2-t leszámítva!) ˝=/
Szerintem a vilagon nincs meg egy ilyen orszag.En hala istenek mar harom eve Amerikaban elek itt azert joval konyeb minden sot lehet mondani ez a menyorszag imadok itt leni.Nem is nagyon szeretnek haza menni figyelve a hireket meg mindent ami otthon fogyik borzalmas.Persze azert rakelet jojek hogy az emberek is sokat tehetnek mindenrol,persze a nagyarol a kormany.De a Magyar ember fura es nem egyenes az mar biztos sokan mondjak ha elmesz kulfoldre Magyaral nem alj szoba ez sajnos igaz nagyon igaz.Egy Amerikai meg nagyon segito kesz vagy barmelyik masik nemzet it aztan van boven ok ossze tartanak de a Magyarok nem sajno dehat mi ilyenek vagyunk persze azert jo Magyaral talalkozni neha.

MIND HIBÁSAK VAGYUNK...    egyszerre kéne lépni és cselekedni egy irányba, de erre nem képes egy ország, így a saját sazarunkba fogunk megfulladni.

Ne minuszojjatok má baze... elég legyen máááááá:) :D :D :D

2008. Március 19. - 13:12:25
Válasz #1111
Nem elérhető

sany80



[/quote]

MIND HIBÁSAK VAGYUNK...    egyszerre kéne lépni és cselekedni egy irányba, de erre nem képes egy ország, így a saját sazarunkba fogunk megfulladni.

Ne minuszojjatok má baze... elég legyen máááááá:) :D :D :D
[/quote] Łł=  @:-)

2008. Március 21. - 17:46:31
Válasz #1112
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Producer! Írtam pár hete egy privit.  ;D

2008. Március 21. - 17:59:58
Válasz #1113
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Producer! Írtam pár hete egy privit.  ;D

 :-O

2008. Március 21. - 18:02:31
Válasz #1114
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kösz! Olvastam,értettem!  :-){ ;D

2008. Március 22. - 15:55:47
Válasz #1115
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez most vmi vicc, vagy tényleg 84 vendég van online éppen...?   :-O
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 22. - 17:55:14
Válasz #1116
Nem elérhető

Cressler


Ez most vmi vicc, vagy tényleg 84 vendég van online éppen...?   :-O
96 a mai legaktívabb  :-O 57-es rekordról szép ugrás
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 23. - 09:47:47
Válasz #1117

X fuell

Vendég
Kellemes ünepeket mindenkinek :D
(és sok nyuszitojást)  ;D

2008. Március 23. - 10:56:33
Válasz #1118
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kellemes húsvéti ünnepeket minden fórumtagnak.
Megfelelő alkalom a tömegnövelésre /7% :-oD,aki diétázik azzal pedig lélekben együtt vagyunk,hajrá ne adjátok fel.
Hétfőn valószínűleg esni fog,úgyhogy vigyázzatok el ne ázzatok alaposan ;D ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Március 23. - 16:59:26
Válasz #1119
Nem elérhető

God Vazzeg


Sok tojást mindenkinek, lányoknak is  :D  !+"%

2008. Március 23. - 17:13:21
Válasz #1120
Nem elérhető

fastor


Lehet meni az Extremfitbe Lindát meglocsolni? ::)
 ;D
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MIDNEKINEK? ÉS CSALÁDJÁNAK!!!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Március 23. - 17:18:12
Válasz #1121
Nem elérhető

Telipó


Idézet
Lehet meni az Extremfitbe Lindát meglocsolni? Roll Eyes
 Grin


Persze és cserébe mindenki kap egy doboz fehérjét! :-OO

2008. Március 23. - 17:50:11
Válasz #1122
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Lehet meni az Extremfitbe Lindát meglocsolni? ::)
Lindát csak én locsolom...  ;D <3!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 23. - 22:59:57
Válasz #1123

X fuell

Vendég
Idézet
Lehet meni az Extremfitbe Lindát meglocsolni? Roll Eyes
 Grin


Persze és cserébe mindenki kap egy doboz fehérjét! :-OO

már indulok is  ;)   :-oD  ;D

2008. Március 23. - 23:10:04
Válasz #1124
Nem elérhető

NaturalBoy


nem figyeltél X fuell?? Lindát csak Steve locsolhatja ;D
Egyébként én is szeretnék csatlakozni minden előttem szólóhoz és Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek a fórumon. :-):-)::