2024. Szeptember 29. - 01:29:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987990 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. Március 08. - 11:10:35
Válasz #1080
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...

Ok!  ;)

www.google.hu

én itt egyből megtaláltam. nagy gyökerek vannak ott.

Egyetértek  :angry:  o--O

2008. Március 08. - 11:16:18
Válasz #1081
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...

Ok!  ;)

www.google.hu

én itt egyből megtaláltam. nagy gyökerek vannak ott.

Egyetértek  :angry:  o--O

Nem az a baj, hogy gyökér vagy nem gyökér, mert van alapja annak a fórumnak is, ami megérthető, de csak egy bizonyos szintig! De sokszor tényleg csak a full sötétségbe megy át...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 11:22:05
Válasz #1082
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...

Ok!  ;)

www.google.hu

én itt egyből megtaláltam. nagy gyökerek vannak ott.

Egyetértek  :angry:  o--O

Nem az a baj, hogy gyökér vagy nem gyökér, mert van alapja annak a fórumnak is, ami megérthető, de csak egy bizonyos szintig! De sokszor tényleg csak a full sötétségbe megy át...

Én inkább nem mondok véleményt. Úgy osztom be a fórumokat, hogy segítik-e a céljaim elérését, vagy nem. Egy "olyan" fórum nem segít senkinek semmit, max a beteges flusztrációit kiélni, úgyhogy "az" nem az én fórumom..

Másrészt nagyon rosszat tesz a sportunk megítélésében is, ezért sem tartom jónak ami ott megy, mégha néha egyet értek is az ott elhangzottakkal  /:-)

2008. Március 08. - 11:31:36
Válasz #1083
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...

Ok!  ;)

www.google.hu

én itt egyből megtaláltam. nagy gyökerek vannak ott.

Egyetértek  :angry:  o--O

Nem az a baj, hogy gyökér vagy nem gyökér, mert van alapja annak a fórumnak is, ami megérthető, de csak egy bizonyos szintig! De sokszor tényleg csak a full sötétségbe megy át...

Én inkább nem mondok véleményt. Úgy osztom be a fórumokat, hogy segítik-e a céljaim elérését, vagy nem. Egy "olyan" fórum nem segít senkinek semmit, max a beteges flusztrációit kiélni, úgyhogy "az" nem az én fórumom..

Másrészt nagyon rosszat tesz a sportunk megítélésében is, ezért sem tartom jónak ami ott megy, mégha néha egyet értek is az ott elhangzottakkal  /:-)

Ne törődj vele engem is belekevertek meg a gyurma magazint, de tudom honnan fuj a szél és kinek, kiknek az érdeke feszültséget kelteni.
Szerintem köpj egyet és haladjunk tovább. :----
 ;)

 

2008. Március 08. - 11:37:54
Válasz #1084
Nem elérhető

God Vazzeg


Részemről téma lezárva, már ennyi is sok volt belőle  :-){

 :-!!!

2008. Március 09. - 15:13:27
Válasz #1085
Nem elérhető

Bubee


Részemről téma lezárva, már ennyi is sok volt belőle  :-){

 :-!!!

Én is kaptam egy ilyen emailt  ;D Elég zagyva a szöveg, képtelen voltam elemezni  !+"%  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Március 10. - 11:56:45
Válasz #1086
Nem elérhető

Lalika85


DARKNIGHT
Megtelt a postafiókod 8-)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 11. - 09:59:14
Válasz #1087
Nem elérhető

Lalika85


Sokat gondolkoztam a tegnapi kis vita óta,de már előtte is.

Pl. az ami nagyon érdekel,hogy miért nekem van a legtöbb minuszom ezen az oldalon.
Tényleg ennyire szánalmas vagyok?
Mi az a sok rossz amit tettem,hogy kiérdemeljem ezt a sok minuszt?
Arányaiban tényleg ennyi jó és rossz hozzászólásaim voltak?

Én úgy gondolom,hogy sokszor hamarabb kérdeztem és írtam,mielőtt még gondolkoztam volna,de ez szerintem egy kicsit túlzás.
A fejlődésem is szerintem szembe tűnő. Talán így is kevés?  Nem hiszem.  Életem első tömegnövelési szakasza ez amiben kb.14hónap alatt 20kg jött fel rám.

Min kellene változtatnom szerintetek?
Hogy lehetnék hasznosabb itt köztetek?
Mit tehetnék még még?

Azért kérdezem tőletek,mert tőletek kaptam a sok minuszt is,meg plusszt is.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 11. - 10:44:53
Válasz #1088
Nem elérhető

God Vazzeg


Sokat gondolkoztam a tegnapi kis vita óta,de már előtte is.

Pl. az ami nagyon érdekel,hogy miért nekem van a legtöbb minuszom ezen az oldalon.
Tényleg ennyire szánalmas vagyok?
Mi az a sok rossz amit tettem,hogy kiérdemeljem ezt a sok minuszt?
Arányaiban tényleg ennyi jó és rossz hozzászólásaim voltak?

Én úgy gondolom,hogy sokszor hamarabb kérdeztem és írtam,mielőtt még gondolkoztam volna,de ez szerintem egy kicsit túlzás.
A fejlődésem is szerintem szembe tűnő. Talán így is kevés?  Nem hiszem.  Életem első tömegnövelési szakasza ez amiben kb.14hónap alatt 20kg jött fel rám.

Min kellene változtatnom szerintetek?
Hogy lehetnék hasznosabb itt köztetek?
Mit tehetnék még még?

Azért kérdezem tőletek,mert tőletek kaptam a sok minuszt is,meg plusszt is.

Sok embert flusztrál ha sikeres vagy. Valahol olvastam: örülj neki ha sok az irigyed, mert ez mutatja hogy sikeres vagy!  :) Fogd fel így.. Szerintem mindenki kap hideget is, meleget is, meg kell tanulni a rosszat is jól fogadni, hogy előnyt kovácsolj belőle  8-)

2008. Március 11. - 10:58:46
Válasz #1089
Nem elérhető

Ren


Sokat gondolkoztam a tegnapi kis vita óta,de már előtte is.

Pl. az ami nagyon érdekel,hogy miért nekem van a legtöbb minuszom ezen az oldalon.
Tényleg ennyire szánalmas vagyok?
Mi az a sok rossz amit tettem,hogy kiérdemeljem ezt a sok minuszt?
Arányaiban tényleg ennyi jó és rossz hozzászólásaim voltak?

Én úgy gondolom,hogy sokszor hamarabb kérdeztem és írtam,mielőtt még gondolkoztam volna,de ez szerintem egy kicsit túlzás.
A fejlődésem is szerintem szembe tűnő. Talán így is kevés?  Nem hiszem.  Életem első tömegnövelési szakasza ez amiben kb.14hónap alatt 20kg jött fel rám.

Min kellene változtatnom szerintetek?
Hogy lehetnék hasznosabb itt köztetek?
Mit tehetnék még még?

Azért kérdezem tőletek,mert tőletek kaptam a sok minuszt is,meg plusszt is.

Sok embert flusztrál ha sikeres vagy. Valahol olvastam: örülj neki ha sok az irigyed, mert ez mutatja hogy sikeres vagy!  :) Fogd fel így.. Szerintem mindenki kap hideget is, meleget is, meg kell tanulni a rosszat is jól fogadni, hogy előnyt kovácsolj belőle  8-)

Szerintem is így van!
Egyébként én sem értem h miért van ennyi minusza, az ember azért van h kérdezzen, és nem szokott f...ságokat kérdezni és nem is bunkó, halad előre a maga útján!  =/+'
Ja és szerintem ne változtass semmin, add magadat!  8-)


2008. Március 11. - 11:02:54
Válasz #1090
Nem elérhető

God Vazzeg


Sokat gondolkoztam a tegnapi kis vita óta,de már előtte is.

Pl. az ami nagyon érdekel,hogy miért nekem van a legtöbb minuszom ezen az oldalon.
Tényleg ennyire szánalmas vagyok?
Mi az a sok rossz amit tettem,hogy kiérdemeljem ezt a sok minuszt?
Arányaiban tényleg ennyi jó és rossz hozzászólásaim voltak?

Én úgy gondolom,hogy sokszor hamarabb kérdeztem és írtam,mielőtt még gondolkoztam volna,de ez szerintem egy kicsit túlzás.
A fejlődésem is szerintem szembe tűnő. Talán így is kevés?  Nem hiszem.  Életem első tömegnövelési szakasza ez amiben kb.14hónap alatt 20kg jött fel rám.

Min kellene változtatnom szerintetek?
Hogy lehetnék hasznosabb itt köztetek?
Mit tehetnék még még?

Azért kérdezem tőletek,mert tőletek kaptam a sok minuszt is,meg plusszt is.

Sok embert flusztrál ha sikeres vagy. Valahol olvastam: örülj neki ha sok az irigyed, mert ez mutatja hogy sikeres vagy!  :) Fogd fel így.. Szerintem mindenki kap hideget is, meleget is, meg kell tanulni a rosszat is jól fogadni, hogy előnyt kovácsolj belőle  8-)

Szerintem is így van!
Egyébként én sem értem h miért van ennyi minusza, az ember azért van h kérdezzen, és nem szokott f...ságokat kérdezni és nem is bunkó, halad előre a maga útján!  =/+'
Ja és szerintem ne változtass semmin, add magadat!  8-)



Ha valaki kérdez, hajlamosak egyből butának nézni az emberek. Főleg ha olyat kérdez, ami számukra már egyértelmű.. Szerintem ezért (is) lehet  ::)

Amúgy szerintem se változz Lalika, te így vagy jó, egy színfolt itt a fórumon  /:-) Just do it  @:-)

2008. Március 11. - 11:32:54
Válasz #1091
Nem elérhető

L


Szerintem is minden ok Lalika!
Mindenhol vannak olyan emberek, akik kellemetlenkednek, megpróbálnak a szaros kis frusztrációjuk miatt negatív irányba befolyásolni. Ne törődj velük hanem tedd a dolgod és meglesz az eredménye, ahogy eddig is megvolt! 8-)

 ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 11. - 12:15:23
Válasz #1092
Nem elérhető

Lgy


Szia Lali!

Ne törődj a minuszokkal. Kit érdekel hogy ki mit mond, gondol ha az negativ.
Az olyan emberekkel akik pedig még arra sem képesek hogy elmondják hogy mi a bajuk veled csak nyomkodják a minuszokat, hát azokat meg inkább nem is minősitem.
Most már  dobálhatjátok rám is. ;D

2008. Március 11. - 13:54:15
Válasz #1093
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem beregisztrált a kuktánk vagy mondhatjuk úgy is a fórum kísérletező főszakácsa.  @:-)

2008. Március 11. - 14:43:41
Válasz #1094
Nem elérhető

Lalika85


God Vazzeg,L,Ren,Lgy    :-){ :-){ :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)