2024. Szeptember 29. - 01:18:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3987971 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Március 07. - 12:33:48
Válasz #1065
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*

2008. Március 07. - 12:53:34
Válasz #1066
Nem elérhető

Raymond


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*

...háát ez komoly .....ird neki vissza hogy inkább kérdezze meg személyesen bunnyt........ ;D ;D ;D......biztos kedvesen fog felelni a kérdésre..... O0 O0

2008. Március 07. - 12:53:59
Válasz #1067
Nem elérhető

George


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*
Łł= Ez hatalmas!!!

2008. Március 07. - 13:05:34
Válasz #1068
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*

...háát ez komoly .....ird neki vissza hogy inkább kérdezze meg személyesen bunnyt........ ;D ;D ;D......biztos kedvesen fog felelni a kérdésre..... O0 O0

Kedvességgel én is tudok szolgálni, komoly szókincsem van ilyen téren  ;D De nem írtam neki vissza, remélem észre veszi magát  ˝=/

2008. Március 07. - 13:49:04
Válasz #1069
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*

...háát ez komoly .....ird neki vissza hogy inkább kérdezze meg személyesen bunnyt........ ;D ;D ;D......biztos kedvesen fog felelni a kérdésre..... O0 O0

Kedvességgel én is tudok szolgálni, komoly szókincsem van ilyen téren  ;D De nem írtam neki vissza, remélem észre veszi magát  ˝=/

Ki az a Bunny? : :)

2008. Március 07. - 13:53:29
Válasz #1070
Nem elérhető

Cressler


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*

...háát ez komoly .....ird neki vissza hogy inkább kérdezze meg személyesen bunnyt........ ;D ;D ;D......biztos kedvesen fog felelni a kérdésre..... O0 O0

Kedvességgel én is tudok szolgálni, komoly szókincsem van ilyen téren  ;D De nem írtam neki vissza, remélem észre veszi magát  ˝=/

Ki az a Bunny? : :)
God Vazzeg  !+"%  ;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 07. - 13:55:58
Válasz #1071
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny, most kaptam egy mailt, amiben elmagyarázza nekem miért vagyok hülye  :-p  &5*

...háát ez komoly .....ird neki vissza hogy inkább kérdezze meg személyesen bunnyt........ ;D ;D ;D......biztos kedvesen fog felelni a kérdésre..... O0 O0

Kedvességgel én is tudok szolgálni, komoly szókincsem van ilyen téren  ;D De nem írtam neki vissza, remélem észre veszi magát  ˝=/

Ki az a Bunny? : :)

Így húsvét fele csak egyre tudok gondolni..

2008. Március 07. - 15:37:36
Válasz #1072
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny
Nem látja az avartar-odon, hogy Te súlyzózol?!  ::)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 07. - 15:55:24
Válasz #1073
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny
Nem látja az avartar-odon, hogy Te súlyzózol?!  ::)

Ezt nem akartam írni, mert még azt mondják nagyképű vagyok  8-)

2008. Március 07. - 18:47:01
Válasz #1074
Nem elérhető

Jordan


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny..... 
Hát ez nem éppen dícséret, vannak ilyenek.
Nem kell vele foglalkozni!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 08. - 10:45:27
Válasz #1075
Nem elérhető

God Vazzeg


Valami idióta azt hiszi, hogy én vagyok a Bunny..... 
Hát ez nem éppen dícséret, vannak ilyenek.
Nem kell vele foglalkozni!  ;)

Közben már több ismerősöm is megkapta, úgyhogy nem csak engem "tisztelt meg" vele.. Valószínűleg a hírhedt "derrick fórumról" írkál valaki, csak tudnám mi a faxért kell ellenségeskedést szítani a sportban, van így is elég gond már..  :-Đ Idióta barom lehet az illető  :-/--  &5*

2008. Március 08. - 11:02:43
Válasz #1076
Nem elérhető

Jordan


Húha!
Én ezt a "Derrick fórumót" hol találom???
Már hallottam róla sokat, de eddig még nem kerűlt a látókörömbe.
Valaki tudna segíteni hogy, hol lehet ezt megtekinteni?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 08. - 11:05:15
Válasz #1077
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 08. - 11:06:55
Válasz #1078
Nem elérhető

Jordan


Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...

Ok!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 08. - 11:08:10
Válasz #1079
Nem elérhető

tas


Szerintem hagyd a francba, csak vesztegetnéd az időd...

Ok!  ;)

www.google.hu

én itt egyből megtaláltam. nagy gyökerek vannak ott.