2024. Október 02. - 20:21:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990947 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2009. Február 15. - 16:21:57
Válasz #10245
Nem elérhető

Gabe


mondjuk Gabe most nem is csináltam semmit ugy hogy nem tom mire gondolsz? de biztosan igazad van
Arra, hogy más tantárgyból sem lehetsz virtuóz, de ne legyen igazam...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 15. - 16:55:15
Válasz #10246
Nem elérhető

fastor


Ma Valentin nap van boyz, na ki- mivel kedveskedett a leányzónak? (...vagy fiúnak !+"% ****:))) ****:))) ****:))) )
csináltam, egy szép féláttetszö szívmedált neki, meg kapott egy kis macit, kördobozban <3!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 15. - 17:07:11
Válasz #10247
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma Valentin nap van boyz, na ki- mivel kedveskedett a leányzónak? (...vagy fiúnak !+"% ****:))) ****:))) ****:))) )
csináltam, egy szép féláttetszö szívmedált neki, meg kapott egy kis macit, kördobozban <3!

én pedig aludtam  :D
ki korán kel, proteint lel  :D :D :D  :-oD
én nem aludtam, de nem is csaptelepet cseréltem :-)o-:

És nem fáradt el a kezed? !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 :-!!!
:-}
megadom a tiszteletet azzal, hogy nem válaszolok erre jó? :azn:

Ne bántsátok Fastort! Nem szégyen az.
Jótanács. Ezt használd:

 ****:))))))

2009. Február 15. - 17:09:16
Válasz #10248
Nem elérhető

fastor


Ma Valentin nap van boyz, na ki- mivel kedveskedett a leányzónak? (...vagy fiúnak !+"% ****:))) ****:))) ****:))) )
csináltam, egy szép féláttetszö szívmedált neki, meg kapott egy kis macit, kördobozban <3!

én pedig aludtam  :D
ki korán kel, proteint lel  :D :D :D  :-oD
én nem aludtam, de nem is csaptelepet cseréltem :-)o-:

És nem fáradt el a kezed? !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 :-!!!
:-}
megadom a tiszteletet azzal, hogy nem válaszolok erre jó? :azn:

Ne bántsátok Fastort! Nem szégyen az.
Jótanács. Ezt használd:

 ****:))))))
lány az illetö, de a testápólót megtartjuk ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 15. - 18:54:43
Válasz #10249
Nem elérhető

H. Laci


nem tudja vki hogy lehet-e a metroban vagy az auchanba tojásfehérje rudat vennI? 

2009. Február 15. - 19:29:23
Válasz #10250
Nem elérhető

H. Laci


na akkor magamnak kel kideríteni  :-} :-Đ
na nem baj majd csak lesz vmi  ;D

2009. Február 15. - 19:43:57
Válasz #10251
Nem elérhető

nes


Producert várják a II. Éves A Gyurma Magazin topic-ba!!!

2009. Február 16. - 10:46:02
Válasz #10252
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Lamborghini pipellő lányoknak!  ;D

2009. Február 16. - 10:58:24
Válasz #10253
Nem elérhető

FirstLady


Lamborghini pipellő lányoknak!  ;D
Prod 35-ösben jöhet, köszi   ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 11:04:23
Válasz #10254
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyerek méret nincs  ;D

2009. Február 16. - 11:08:15
Válasz #10255
Nem elérhető

FirstLady


Gyerek méret nincs  ;D
tudtam, a francbaaa ˝=/ ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 16:51:47
Válasz #10256
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 16. - 19:05:33
Válasz #10257

B1ll4

Vendég
Azért csak beírok ide egy posztot ... ha nem olyan nagy gond . Elnézést szeretnék kérni azoktól akik kedveltek , de nem igazán írkáltam a fórumra , akik meg eddig se szeretgettek annyira továbbra sem fognak , persze minden változhat . Újult erővel , kitisztult fejjel , motivációkkal teli kezdtem meg januárban az új életemet , úgyhogy nincs más hátra mint előre és ha nem bánjátok , igaz kivagyok én , hogy bármibe beleszóljak , de ha sikerül valami érdemlegeset hozzászólnom a fórumhoz , akkor azt megteszem majd .

Látod Prod , csak visszatértem !  8-) 8-)


2009. Február 16. - 19:12:31
Válasz #10258
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

Látod Prod , csak visszatértem !  8-) 8-)


Persze mert megijedtél a Johhny-ba amikor megláttad mekkora állat vagyok és milyen keményen edzek.  ;D

2009. Február 16. - 19:14:53
Válasz #10259

B1ll4

Vendég

Látod Prod , csak visszatértem !  8-) 8-)


Persze mert megijedtél a Johhny-ba amikor megláttad mekkora állat vagyok és milyen keményen edzek.  ;D

Igen , de amikor már a harmadik : "Yeahhhhh babyyyyyyy !" üvöltés is megvolt , csak hátrafordultam már , ki lehet ez az állat ! De nem csalódtam , szeded te rendesen !  @:-) :-oD