2024. Október 02. - 12:28:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Chat  (Megtekintve 3990550 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2009. Február 02. - 23:17:41
Válasz #10035
Nem elérhető

Gabe


Beszarás ami itt megy!  ****:)))

Sajna már kissé fáradt vagyok hozzá...  :-}
Rápihensz, aztán majd holnap konstatálod!  :D
fastort Lady küldte padlóra az első menetben, édzslezli pedig titokzatos körülmények közt tűnt el üzenetküldés közben ---az empénéggyel együtt!
nem bírta tovább, rohanni kell, amikor késztetést érez rá  :D :D :D :D

 ****:))) lesz még ezért  :-/-
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 02. - 23:39:27
Válasz #10036
Nem elérhető

mushroom


Engem ez kezd egy kicsit a másik fórumra emlékeztetni. Nem tudom mit csinált "édzslezli" de ez a "hatan oltjuk egyhuzamban, úgysem tud visszaszólni" eddig nem volt jellemző a bb.hu társaságra. Oké, lehet hogy jó röhögni, de azért mindennek van határa. És mindenkinek van önérzete. Ahogy látom Laci nem lehet sokkal több 14-15 évesnél, nyilván vannak meggondolatlan kommentjei, de nem biztos, hogy ez a megoldás.

2009. Február 03. - 00:03:43
Válasz #10037
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem ez kezd egy kicsit a másik fórumra emlékeztetni. Nem tudom mit csinált "édzslezli" de ez a "hatan oltjuk egyhuzamban, úgysem tud visszaszólni" eddig nem volt jellemző a bb.hu társaságra. Oké, lehet hogy jó röhögni, de azért mindennek van határa. És mindenkinek van önérzete. Ahogy látom Laci nem lehet sokkal több 14-15 évesnél, nyilván vannak meggondolatlan kommentjei, de nem biztos, hogy ez a megoldás.

Én direkt nem szólok bele, kíváncsi voltam mikor borul a bili  :-\ Van alapja sajnos az oltogatásnak, bár csak 14 éves a srác, de nagyon nehezen alkalmazkodik, de remélem előbb-utóbb rájön hogy ilyen felfogással semmi keresni valója egyelőre ezeken a fórumokon. Ha rájön, úgy is jó, ha nem, úgy is  8-)

2009. Február 03. - 05:31:13
Válasz #10038
Nem elérhető

fastor


Más: be van csípődve a derekam, ki mit ajánl? Nem bírok felegyenesedni, nem tudom mitől lehet, nem edzettem, semmi. Csak ma reggeltől egyre rosszabb lett, délután már csak fekvő helyzetben tudtam lenni, néha idemászok a géphez  :-\ Csontkovácsot ajánlottak, meg tartsam melegen. Valakinek tapasztalat?  ????...
nekem activon gél, ami úgy ahogy bevált, illetve, nyujtani kéne a hátizmot fekvö helyzetben, amikor épp nemfáj!
menj el egy normális ortopédushoz, és egy normális gyógytornászhoz, hogy tanítson be téged, hogy othon is tudd végezni!
jobbulást!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 03. - 07:20:34
Válasz #10039
Nem elérhető

H. Laci


na vagyok csak töltött a gép és nem jöttem mert csak fog rajta
nyugi fojtathajátok nem valami nagyon zavar mert csak röhögök rajta és már csak azért sem irok rájuk vissza hogy ne tudjátok azt mondani hogy ilyen meg olyan dolgokat irok

2009. Február 03. - 07:22:18
Válasz #10040
Nem elérhető

H. Laci


na vagyok csak töltött a gép és nem jöttem mert csak fog rajta
nyugi fojtathajátok nem valami nagyon zavar mert csak röhögök rajta és már csak azért sem irok rájuk vissza hogy ne tudjátok azt mondani hogy ugatok mindenkinek

2009. Február 03. - 08:09:21
Válasz #10041
Nem elérhető

FirstLady


Gúdmóning evribádi! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 03. - 08:45:17
Válasz #10042
Nem elérhető

Suncity



2009. Február 03. - 10:46:25
Válasz #10043
Nem elérhető

George


Boldog névnapot Balu! #:-)

2009. Február 03. - 10:51:15
Válasz #10044
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Boldog névnapot Balu! #:-)

Köszönöm George!

2009. Február 03. - 10:59:19
Válasz #10045
Nem elérhető

Joel



Egy angyalt küldök Neked, tegye szebbé az életed!
Tegyen pénzt a zsebedbe, vigyen boldogságot a szívedbe!
Vegyenek körül barátok, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Sok boldogságot Balu! ;)
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Február 03. - 11:00:38
Válasz #10046
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Egy angyalt küldök Neked, tegye szebbé az életed!
Tegyen pénzt a zsebedbe, vigyen boldogságot a szívedbe!
Vegyenek körül barátok, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Sok boldogságot Balu! ;)

Kösz Joel!  ****:))))))

2009. Február 03. - 11:01:29
Válasz #10047
Nem elérhető

FirstLady


Igen! Boldog névnapot Baluuu! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 03. - 11:02:35
Válasz #10048
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Igen! Boldog névnapot Baluuu! :-):-)::

Köszi Lady!!!  :-):-)::

2009. Február 03. - 11:07:49
Válasz #10049

nyunyuka2

Vendég
Sok Boldog névnapot Balu!!

 :-):-)::