2024. Október 06. - 22:29:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199575 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Szeptember 14. - 16:47:37
Válasz #600
Nem elérhető

The Rock


Hú !!Nagyot fejlődött ez az Armin  :-Đ.Tavaly nagyon tele volt még hibákkal.Szőrszálhasogatásként tudnám csak hozzátenni,hogy a lába még mindíg picit le van maradva a felsőtestétől.De szenzációs hogy szinte "elvarázsolta a hosszú derekát :-)!

Egy tökéletes példa ez a manus, arra, hogy lehet legyőzni a genetikai hátrányokat! Egy komolyabb comb és vádli kombinációval, nagyon ott lehet a srác!

Viszont Pisti, te csak végezz előtte a versenyen és ennyi  @:-) ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Szeptember 14. - 17:15:26
Válasz #601
Nem elérhető

God Vazzeg


Viszont Pisti, te csak végezz előtte a versenyen és ennyi  @:-) ;D

Ezek után ez a legkevesebb tőle  @-o  !+"%

2007. Szeptember 14. - 23:29:22
Válasz #602
Nem elérhető

Cressler


Azért Milos fórumán akadnak még érdekes képek  ;D ;D ;D

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. Szeptember 15. - 06:12:23
Válasz #603
Nem elérhető

The Rock


Azért Milos fórumán akadnak még érdekes képek  ;D ;D ;D

Nekem nem igazán tölti be a képeket  :(
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Szeptember 15. - 11:41:55
Válasz #604
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hi Cressler,

A képeket inkább mentsd le a gépedre előbb és tedd be az üzenetdbe csatolmányként a További opciók gombot hasznáva üzenetírásnál. Úgy biztosabb. ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 15. - 14:18:54
Válasz #605
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Rövid áttekintő az Atlantic City Pro-ról, hiszen tegnap már lementek az előzsűrizések. Kattints ide.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 15. - 16:07:12
Válasz #606
Nem elérhető

Tomas


Hide azért elég komolyan néz ki a képeken, jól "összekapta magát" durvák azok a vállak...kíváncsi leszek hanyadik lesz...megelőzi e vajon Cormier-t...

2007. Szeptember 15. - 16:37:50
Válasz #607
Nem elérhető

Cressler


Hi Cressler,

A képeket inkább mentsd le a gépedre előbb és tedd be az üzenetdbe csatolmányként a További opciók gombot hasznáva üzenetírásnál. Úgy biztosabb. ;)
;-oo-; köszi
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. Szeptember 15. - 16:59:54
Válasz #608
Nem elérhető

tomi


Ultra brutál megint a mezőny, szegény Pistin látszk, hogy a halálán volt  @-o. Ez volt a legjobb döntés amit hozhatott. Amúgy pont  a Ss-n lesz a születésnapja, remélem eltörpül majd az az ünneplés a helyezése miatti mellett. (szép magyarsággal)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 16. - 11:28:45
Válasz #609
Nem elérhető

tomi


ATLANTIC CITY PRO FINAL RESULTS
September 15, 2007
1. Johnnie Jackson 33
2. Darrem Charles 55
3. David Henry 56
4. Melvin Anthony 60
5. Craig Richardson 109
6. Quincy Taylor 90
7. Chris Cormier 111
8. Fouad Abiad 120
9. Hidetada Yamagishi 128
10. Troy Alves 137

Hát ez is lement, sztem necces lett volna a top10, de majd 23-án.
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 16. - 11:35:52
Válasz #610
Nem elérhető

tomi


nem komázom david henry-t, de ez azért tényleg odabasz:
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 16. - 11:41:38
Válasz #611
Nem elérhető

swarci


Johhnie-ra számítottam az első helyet illetően, de azt nem gondoltam volna hogy Melvin lecsúszik a dobogoról.. Troy meg lehúzhatja lassan magát

2007. Szeptember 16. - 14:34:44
Válasz #612
Nem elérhető

50hideg


Köszi a képeket Steve!
Armin tényleg zorko! Dennisről láttam már jobbakat is, de a versenyre biztos fasza lesz! Sajnos krém nélkül nem túlságosan fotogén ez az "ária gyerek" ;D

2007. Szeptember 16. - 14:36:40
Válasz #613
Nem elérhető

50hideg


Ja és Dave-ről csak annyit, hogy HÚÚ, BAZMEG!!!!!!!!!!!! :-!

2007. Szeptember 16. - 17:17:43
Válasz #614
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
J.O.J....
...határozottan javult.