2024. Október 06. - 18:27:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199556 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Szeptember 10. - 17:09:42
Válasz #555
Nem elérhető

tomi


"hogy nyelne le egy gitárt és a rákok pengessék a gyomrában" Bazdmeg Andro, nehogy azt mond, hogy Te is megrögzött Móricka/Kismalac olvasó vagy!!!???

Egyébként tényleg durva lesz ez a mezőny nagyon. Ha választani kell inkább a Ss. pro., de reméljük addig elfogy még pár vödör protein.  :-)(-:
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 10. - 17:21:56
Válasz #556
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"hogy nyelne le egy gitárt és a rákok pengessék a gyomrában" Bazdmeg Andro, nehogy azt mond, hogy Te is megrögzött Móricka/Kismalac olvasó vagy!!!???

Egyébként tényleg durva lesz ez a mezőny nagyon. Ha választani kell inkább a Ss. pro., de reméljük addig elfogy még pár vödör protein.  :-)(-:

 ;D Nem a gitáros valahonnan máshonnan jött. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 18:48:51
Válasz #557
Nem elérhető

Bubee


Errefele nem akartok üzletet nyitni?  :) Szívesen elvállalom az üzletvezetői/eladói/tanácsadói posztot  ;D  --)

ha jól tudom, te még tanulsz, Mr. Bubee és ezáltal nem lenne időd a vásárlók kedves, teljes kiszolgálására... ;D

Hamarosan végzek, ha kellek, ott leszek  ;) Mellesleg lehet h akkor már BSN Grand Prix bajnok leszek  ;D Who knows?  ;D Persze ez csak 1 álom, de még bármi megtörténhet  ;D Az elhatározás megvan  ;)

Ja és remélem h a héten megkapom a fizetésem és akkor én is tudok 1 nagyon picit segíteni. Ha lenne több, szívesen adnék...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 10. - 19:10:10
Válasz #558
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2007. Szeptember 10. - 20:51:11
Válasz #559
Nem elérhető

Junior


Hello Efitmaster! Jó ötlet ez az akció Steve-ért!!   Łł=  :-)!
Ja és különben élvezetesebb volt a közvetítéseddel Steve versenye! Rendes volt tőled!!
Holnap találkozunk a shopba!! ;)
Na most megyek regenerálódni! {-)

2007. Szeptember 10. - 23:47:44
Válasz #560
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello Efitmaster! Jó ötlet ez az akció Steve-ért!!   Łł=  :-)!
Ja és különben élvezetesebb volt a közvetítéseddel Steve versenye! Rendes volt tőled!!
Holnap találkozunk a shopba!! ;)
Na most megyek regenerálódni! {-)

Ahh, szuper! Örülök, hogy ennyien követtük az eseményeket akkor éjszaka. Én meg köszönöm swarci -nak, hogy ő tette fel leggyorsabban az M Development képek linkjét és sztereó -nak a további elemzéseket!

Egyébként szomorúan kicsit, de bejelentem - miután most beszéltem Steve-el telefonon -, hogy a következő verseny már majdnem 100% biztos, hogy a Santa Suzanna Pro lesz. Az Atlantic City Pro kimarad, ahogy most áll a helyzet. De szerintem Steve is írni fog ma este.

Rettentő sok dolgot kellett mérlegelnie Istvánnak az előző két napban és úgy döntött, hogy egy igazán csúcsformát a Santa Suzannára időzítene inkább, mivel az AC-ig már csak 4 nap maradt hátra.

Hamarosan mégtöbb részletet tudunk majd meg...

Maradjatok vonalban... ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 23:51:29
Válasz #561
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ebben a topicban is nagyon koszonom mindenkinek ezt a rengeteg biztatast es tamogatast...kimondhatatlanul jol esik!!!!

Amint tudok jelentkezek az uj infokkal...jelenleg (megint/meg mindig) rengeteg a szerveznivalo.



Megegyszer koszonom!  :-){ :-)! @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 11. - 01:26:18
Válasz #562
Nem elérhető

scorus


Nos,ha ez így van,hogy a Pisti itt fog versenyezni,akkor nem csak hogy elmegyek megnézni és szurkolni,hanem természetesen felajánlom segítségemet,ha valamiben tudok,bár pár száz km-re van tölünk,de ha szükséges akkor érte megyek és el is szálásolom(majd lelejmolom a tápkiegeit és a cuccait >:D....vagy majd Ő az enyémet ˝=/....
Nos Pisti,ha valamiben segítségedre lehetek akkor you are wellcome avagy hazaibb nyelven con mucho gusto.Van 2fölösleges vendégszobánk és egy vendég wc-nk tehát még a szarszagomat sem kell majd elszenvedned ha esetleg úgy döntesz.Nos ha igen akkor 0034 686059752-on elérsz. #:-)
Born for win...

2007. Szeptember 11. - 08:15:55
Válasz #563
Nem elérhető

tomi


Mi is köszönjük Pisti, hogy képviseled a magyar testépítőket (ilyen szinten). Bernát, király a hozzászólás, és rendes tőled...
Szerintem is a Santa Suzannán kell indulni, mert az Olympiások már vszínűleg nem lesznek ott, míg az AC-n még mindig a kvalifikációkért fog véres harc folyni. Másrészt nagyon kivenne, ha lenne mégegy, ilyen közeli verseny és az elmondottak alapján főleg a kimerültség/idegesség volt a rosszullét oka.
go steve!!! (:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 11. - 10:51:06
Válasz #564
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...éreztem hogy a Bernát jelentkezni fog.  ;D @:-) ;-oo-;

Mert a mi nagy testépítőinknek akkora nagy szíve van!  :-)!

Lehet hogy én most szarul szólok de örülök hogy Pisti a Santa Suzanna pron indul. Mi szól mellette:ugyanolyan publicitást fog kapni,közelebb van ide, a formaidőzítés jobban klappolhat,barátok fogják körülvenni,a bírók mások lesznek akárcsak az indulók.

2007. Szeptember 11. - 12:11:41
Válasz #565
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Bernát, majd küld a bodybuilding.hu neked egy csomagot, csak írd meg emailben megrendeles@bodybuilding.hu , mit látnál szivesen a csomagban és így nem fosztod ki  ;D "szegény" Steve-et fontos tápanyagaiból. ;D .

Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz a Santa Suzanna-i indulással kapcsolatban. Bár azt írtam szomorú vagyok az AC kihagyása miatt, mivel jó lett volna Istvánt ott is látni, amellett viszont én is azt mondom, hogy a Santa Suzanna sokkal jobb választás István karrierje szempontjából is.

Hamarosan rövid esélylatolgatások...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 11. - 15:34:20
Válasz #566
Nem elérhető

máté


Na ellátogatok énis a lurdiba akkor ugyis kell egy valag tápkieg!

Nyomjad István keményen....!  =/+'  (:-)

2007. Szeptember 11. - 15:39:39
Válasz #567
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Egyértelműen a lehető legjobb választás az S.S Pro.Mind a Pisti karrierje szemponjából,mind eredményesség tekintetében..Az Atlantic-kal veszélyeztetné az egészségét és egyáltalán az életét is,tehát kizártnak tartom,hogy a Milos szintén ne ezeket a szempontokat tartaná elsődlegesnek,így egyértelmű és ésszerű választás a Santa Suzanna /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Szeptember 11. - 21:42:28
Válasz #568
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bernatnak nagyon koszonom, hogy felajanlotta a segitseget...amit lehet, majd felveszem vele a kapcsolatot :-* ;D ;)...egyelore 48 oran belul mindent le akarok fixalni, hogy utana csak a felkeszulesre kelljen koncentralnom...

A Santa Susanna-ra mar beneveztem, jelenleg a legkedvezobb repjegyekhez es datumokhoz akarok hozzajutni, itt szervezek egy lehetseges nagyszabasu fotozast az utazasig, intezek meg itt szallast jovo szerdaig stb... + van 1 nemetorszagi projektem is...  Mar csak ennyi... ;D

Annak is orulok, hogy vegul mindenki egyet ertett velem a verseny kivalasztasat illetoen...ha mar Duncan-nek is ez a velemenye akkor minden OK!  :-){ ;)

Most ezekbol a tervekbol akarom 2 het alatt kihozni a maximumot az USA-s temat utana raerek meg folytatni...evrol evre egyenesebb a sin... @:-)


Jojjon par jobban sikerult kep Bill baratom kamerajabol az MD-tol:
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Szeptember 11. - 21:45:24
Válasz #569
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."