2024. Október 06. - 18:14:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199553 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 10. - 14:53:32
Válasz #540
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kösz Tomi!

Kapsz egy ajándék Endorush-t is, mert te vagy az első! ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 14:56:38
Válasz #541
Nem elérhető

tomi


ezzzzzzzzazzzzzzzzz! Nagyon köszönöm. Azért nincs rá szükségem mert beteg vagyok mint a szar, de ezek legalább segítenek majd visszahozni a formát, ha meggyógyultam.  Andro, adj valami nagyobb nyilvánosságot az "akciónak" és akkor tuti sokan csatlakoznak még!  /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 10. - 15:03:07
Válasz #542
Nem elérhető

pókerarc


Gondolom az durva ötlet,hogy ezt az akciót valamelyik(piros,sárga)oldal is kitegye. 8-}


2007. Szeptember 10. - 15:07:34
Válasz #543
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Gondolom az durva ötlet,hogy ezt az akciót valamelyik(piros,sárga)oldal is kitegye. 8-}



Egyáltalán nem számít, hogy kiteszi-e. Minden őket meglátogató, minket is meglátogat, hidd el.  ;) Egyébként, köszi a támogatásod!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 15:10:07
Válasz #544
Nem elérhető

Men


Rendelek egy Gaspari Novedex-et! Mailt ment :-)

2007. Szeptember 10. - 15:11:09
Válasz #545
Nem elérhető

tomi


szép volt men  :D Persze, hogy ide is benéznek, mert már a többi webáruház termékeinek a 70%-át is az extremefit importálja. (ennek mellesleg örülök)  Łł=
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 10. - 15:14:41
Válasz #546
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Valószínüleg a Gyurma.net oldalon is menni fog, hiszen István a műsorvezetőjük és itt a főoldalra is kikerül valahogy hamarosan. (kösz előre is mindenkinek a pozitív hozzáállást és a támogatást!)

Fontos ez, hiszen a magyar testépítő történelem eddigi legelszántabb, legjobb magyar IFBB profijáról van szó.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 15:21:44
Válasz #547
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Azonnal ki is került már!

http://www.gyurma.net 

Köszönjük  :-){

2007. Szeptember 10. - 15:26:30
Válasz #548
Nem elérhető

Atesz


Szia efitmaster!

Az akció (személyes) csak a Lurdy-ba él, vagy Pécsen is?

Atesz

2007. Szeptember 10. - 15:28:11
Válasz #549
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szia efitmaster!

Az akció (személyes) csak a Lurdy-ba él, vagy Pécsen is?

Atesz

Él pécsett is az ajánlat a Pács Plázában!

(erről jut eszembe. Kb 10 napon belül nyílik a nyiregyházi Extremefit Áruház a vasútállomásnál! Szuper lesz!)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 15:52:38
Válasz #550
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 10. - 16:12:42
Válasz #551
Nem elérhető

Bubee


Errefele nem akartok üzletet nyitni?  :) Szívesen elvállalom az üzletvezetői/eladói/tanácsadói posztot  ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 10. - 16:38:43
Válasz #552
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Errefele nem akartok üzletet nyitni?  :) Szívesen elvállalom az üzletvezetői/eladói/tanácsadói posztot  ;D  --)

ha jól tudom, te még tanulsz, Mr. Bubee és ezáltal nem lenne időd a vásárlók kedves, teljes kiszolgálására... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 16:47:07
Válasz #553
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként egy Extremefit üzlet nyitása és fenntartása elég költséges móka. A többi részletről nem is beszélve. Szóval, nem olyan egyszerű dolog ez, különben már előttünk is megtörtént volna, de nem történt meg!
Az, hogy az extremefit létezik és egy olyan új dolgot mutatott be Magyarországon, amit előtte még senki így(egyedülálló Európában is), az egyfajta csodának számít, mégha túlzásnak tűnik is. De mi szeretünk hihetetlen dolgokat megvalósítani.
Annak idején a szürke ezüst cég ugyanilyen bravúrokat csinált, de ma már az egy kicsit kevés, mivel 2007 van, nem 1997. Az idő feljebb teszi a lécet mindíg.

Németh István a legjobb példa erre és a példamutatásra.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 17:05:22
Válasz #554
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Visszatérve a témához

István pro bemutatkozása folytatódik. Ebben az órában még nem tudjuk pontosan, hogy most hétvégén vagy jövő hét végén Spanyolországban.

Az Atlantic City Pro nevezési listája azóta bővül természetesen és ez változtatja Steve esélyeit. Már biztosan indulnak, akik nagyon kemények: Johhny O. Jackson, Chris Cormier, hogy nyelne le egy gitárt és a rákok pengessék a gyomrában  ˝=/, Troy Alves, aki igérete szerint ide időzített, David Henry, aki szintén brutál, Craig Richardson és még jönnek hamarosan az update-ek. Pl. az új kanadai csillag, aki montreálban az 5. lett Fauad Abiad, akire márcsak azért is felfigyeltek, mert nem tudják, hogy kell kiejteni a nevét. ;D Lehet, hogy Istvánnak is meg kellett volna ezért maradni a Németh Istvánnál és hagy gondolkozzanak el rajta. ;D.
Szintén ott lesz szerintem a Francia, aki nagyon jó formában van, Federic Sauvage.
Ők ketten is a Mr. Olympiára fognak hajazni. Szóval a várakozással ellentétben, az Atlantic City lehet, hogy még véresebb lesz, mint a Montreal volt.

It's not easy
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"