2024. Október 06. - 16:24:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199546 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2007. Szeptember 10. - 08:21:26
Válasz #525
Nem elérhető

Bubee


Kozben mar infokat kaptam arrol, hogy az Extremefit es a bodybuilding.hu mar elokeszitette a problemaim megoldasat...remelem sikerul mindent megszervezni. A versenyekrol meg tovabbra sincs dontes...SS, AC...vagy mindketto...meglatjuk...min. 1 kellene es tovabbra is SS-t latom jobb valasztasnak...

De elore is koszonom a tovabbi tamogatast otthonrol...illetve tovabbra is szivesen fogadom az otleteket, tanacsokat... ;)

Just keep up the good work  =/+'
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 10. - 12:38:30
Válasz #526
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...de mégiscsak leírom hátha. Az első körben Kormos Zoli jutott eszembe a másodikban Scorus Bernát a harmadikban egy privát ismerős. Kormos Zoli Valenciában van a privát ismerős Malagán. Nincs térképem...de nem tudom mennyire van tőle.


2007. Szeptember 10. - 13:27:26
Válasz #527
Nem elérhető

BrianB


...de mégiscsak leírom hátha. Az első körben Kormos Zoli jutott eszembe a másodikban Scorus Bernát a harmadikban egy privát ismerős. Kormos Zoli Valenciában van a privát ismerős Malagán. Nincs térképem...de nem tudom mennyire van tőle.


Valencia van "közelebb". Valenciától Santa Susanna északra van 410km-re még Barcelona után kb. 50km.

2007. Szeptember 10. - 13:41:46
Válasz #528
Nem elérhető

Men


Kellene Pistinek egy publikus számlaszámot kitenni ide a lapra. Sok kicsi sokra megy/mehet, ekinek van lehetősége, hozzájátulhat egy kevéssel további jó eredmények eléréséhez. Szerintem.

2007. Szeptember 10. - 13:45:57
Válasz #529
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Időközben egy nap csúszással, de megy a hír a Nemzeti Sport -on is.Kattints Ide! :-!


Méghogy nem lehet a testépítést az országos médiába vinni, legalábbis ezt próbálták itt beadni éveken át. Dehogy nem lehet, csak olyan teljesítmény és olyan menedzsment kell hozzá... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 13:52:08
Válasz #530
Nem elérhető

Men


Időközben egy nap csúszással, de megy a hír a Nemzeti Sport -on is.Kattints Ide! :-!


Méghogy nem lehet a testépítést az országos médiába vinni, legalábbis ezt próbálták itt beadni éveken át. Dehogy nem lehet, csak olyan teljesítmény és olyan menedzsment kell hozzá... ;D

Ha elolvassuk a cikkre érkezett rövid hozzászólásokat, az egy kicsit sokatmondó...

2007. Szeptember 10. - 13:57:12
Válasz #531
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem, nem sokatmondó, csak azt mutatja, hogy az átlagembereknek nagyon kevés az információja erről a dologról, téves előitéleteik és elképzeléseik vannak, és némi érdektelenség is, amik egyébként az élet más érdekes területei felé is ugyanúgy megvannak. Mint pl. Men, te és én is, kb ugyanígy állunk a tőrvívás vagy a szinkronúszás ;D felé.

Ebben szerintem nem sok különleges van. Ez csak az élet.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 14:01:46
Válasz #532
Nem elérhető

Men


Én az összes labdajátékot hülyeségnek tartom, de leginkább a focit! :-)

2007. Szeptember 10. - 14:07:02
Válasz #533
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kellene Pistinek egy publikus számlaszámot kitenni ide a lapra. Sok kicsi sokra megy/mehet, ekinek van lehetősége, hozzájárulhat egy kevéssel további jó eredmények eléréséhez. Szerintem.

Nem hiszem, hogy most ide egy számlaszám kellene. Ha bemész az extremefit-be és veszel magadnak egy doboz proteint, vagy rendelsz telefonon (061 4561262  ;D ), akkor már támogattad Istvánt. (szóval, mindenki vegyen magánek MÉG EGY DOBOZ proteint! ;D )

Ezért van a szponzor...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 14:14:01
Válasz #534
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Csatlakozom az előttem felszólalóhoz!

2007. Szeptember 10. - 14:36:15
Válasz #535
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tényleg, István támogatására játszunk egy játékot akkor!

Csak ezen a héten! Ha bármilyen terméket most innen a bodybuilding.hu -ról kiválasztassz, és felhívsz minket telefonon a 061 4561262 -es számon és megrendeled, úgy hogy hozzáteszted, hogy István támogatása miatt csináltad, akkor a termék árából még 10% kedvezményt kapsz! Bármelyik termékre!

Fair enough?(elég fair?)

Égjenek akkor vonalak barátaim!!!

Több ezer dollárt szeretnénk István számlájára tenni 2 naon belül. Ez nem vicc!

Atlantic City nem egy olcsó mulatság.  :-!

(A kedvezmény személyesen is él ha bemész az Extremefit áruházba a Lurdy-Házban)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 14:36:57
Válasz #536
Nem elérhető

tomi


Andro, én csak jövőhéten megyek addig utald már át a nitro tech után Pistinek az 1000-est. köszi :D (nem szóltam ok: fennt)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 10. - 14:40:01
Válasz #537
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A jövő hétben én nem hiszek. ;D Cselekedj ma! Telefon 061 4561262!

Az Atlantic City most szombaton van, nem jövő héten. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 10. - 14:46:38
Válasz #538
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 @-o  (ez nem Nektek szól,hanem a Pistinek).Remélem sikerült egy kis reményt és örömöt szereznem neki
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Szeptember 10. - 14:47:17
Válasz #539
Nem elérhető

tomi


Nitrotech, endorush berendelve. (bár semmi szükségem rá, na nem azért mert kurva jól nézek ki!) :D go Steve

ui.: hanem mert térdig járok a saját taknyomban... @:-)
Up the dose, lift the most!