2024. Október 06. - 14:32:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199541 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 09. - 13:19:02
Válasz #495
Nem elérhető

máté


Gratulálok,ez sztem jó eredmény,még pár versenyen biztos részt kell vegyél,hogy figyeljenek rád,és a téged megillető helyezést kapd meg!

A hányásról pedig anyit,h van egy CERUCAL nevű gyógyszer(inyekció),ez egy elég érdekes gyógyszer,központi idegrendszeri hatása van és megakadályozza a hányást kiváltó idegi működést=nem hánysz,még ha megveszart eszel akkor sem!

Nem tudom,hogy ez a vízvisszatartást befolyásolja e,de ki kell próbálni!

2007. Szeptember 09. - 13:48:17
Válasz #496
Nem elérhető

Big Bear


Szép volt Pisit, gratulálok!  :-! efitmaster neked meg köszi a hajnali "közvetítést"  /:-) ötig birtam, akkor dőltem ki  {-)

2007. Szeptember 09. - 15:15:33
Válasz #497
Nem elérhető

BrianB


Gyerekek, álljunk meg egy kicsit! Itt sokan mondják, hogy szép volt Pisti,szép eredmény az a 12.hely egy ilyen mezőnyben. Mintha azt mondanátok kihozta a maxot,első jó az a 12. a 23-ból. Szerintem meg nem,és ezt Ő is tudja és le is írta az okát, hogy mi történt. Semmi gömbölyűség,ami tipikusan Pistis, mitha ne is ő lett volna. Ha nincs az a k**va gyomorprobléma,akkor benne van az első 6-ban. Ez tuti! Az elődöntő előtt lehetett látni az arcán,hogy valami gáz van. Úgyhogy ne könyvelje el senki,hogy van még ideje, ennyit tud most,mert az az Atlantic City-n, akkor nagyon meg fog lepődni! Szóval Pityu felejtsd el ezt a versenyt és csapj szét mindenkit Atlatic City-ben!!! :-/- =/+'

2007. Szeptember 09. - 15:17:54
Válasz #498
Nem elérhető

Tomas


nekem ez a kép tetszik nagyon, szerintem nagyon jól kihozza Pisti adottságait: [img]http://www.graphicmuscle.net/photos/transferred/QW5Q1886_LAOWOEIXBV.jpg/[img]

Cormieren én meg voltam lepődve amúgy, nekem nagy kedvencem, de szerintem az a 4. hely az inkább a nevének mint a kondíciójának szólt. Istinek nagyon nagy gratuláció, az az Europa Super show-s postban tényleg lehetnek jó gondolatok, a jelen kondíció szerintem ott igen-igen tekintélyes helyett hozott volna, nem mintha a mezőny közepén depütálni ne jelentené a nagyon jó eredményt (főleg hogy rosszul lett a versenyen, amiknek a képeken nyoma sincsen :-)!)   
Kíváncsi leszek hány évet, vagy hónapot kell várni amire le adják a hiradóban hogy Németh István - Steve Namat, végülis már így is volt egy kis publicitása, és szerintem ez egyre csak nőni fog...

Várjuk a következő versenyt, keep your way, keep your shape  @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) @:-) :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!

2007. Szeptember 09. - 15:19:25
Válasz #499
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Közben felkerült a rövid összefoglaló. Kattints ide is!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 09. - 15:24:12
Válasz #500
Nem elérhető

Men


Ilyen eredményt jelenleg senki más nem ért volna el Magyarországról indulva. Szép volt Pisti! Várjuk a folytatást!

2007. Szeptember 09. - 15:25:02
Válasz #501
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szép volt Pisit, gratulálok!  :-! efitmaster neked meg köszi a hajnali "közvetítést"  /:-) ötig birtam, akkor dőltem ki  {-)

Huhh, kemény éjszaka volt... :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 09. - 15:32:00
Válasz #502
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...de legalább már értem hogy Steve Namat-ból MIÉRT lett Steve Nemeth.  Łł=
Kuksizzátok meg: http://www.newyorkrangers.com/tradition/atr/bio.asp?PlayerID=790&FirstName=Steve&LastName=Nemeth

Legendás hokis az ürge.  Łł= 

2007. Szeptember 09. - 15:51:08
Válasz #503
Nem elérhető

tomi


Szegény Pisti, mikor felkel elkezdi olvasni a sok gratulációt és mire a végére ér már indul a gép A.c. -be :D  Brian, a látnok szóljon belőled.  @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 09. - 16:28:52
Válasz #504
Nem elérhető

ViCtor


Con.Grat. Pistie : Łł=
Jersey már vár  /7%!
Hajrá  @:-)!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 09. - 16:48:29
Válasz #505
Nem elérhető

BrianB


Szegény Pisti, mikor felkel elkezdi olvasni a sok gratulációt és mire a végére ér már indul a gép A.c. -be :D  Brian, a látnok szóljon belőled.  @:-)
Ez nem látnokság. Én együtt edzettem vele közel 2 évig, és tudom,hogy mire képes. Ebből a lelapult fizikumból,Ő nagyon-nagyon komolyat tud "dagadni" egy jó töltéstől (lásd SB2004). Márpedig a töltéssel nem hinném,h gondok lesznek(legalábbis, ha úgy dönt a gyomra,hogy működik rendesen),mert elég jó kezekben van.

2007. Szeptember 09. - 17:24:35
Válasz #506
Nem elérhető

The Rock


Ez fasza volt Pisti!!!  @:-) Pár éven belül, egy kis publicitással és ismertséggel Mr. Olympia  kvalifikáció lesz ebből!!!

Hajrá new Jersey-ben és szerintem reális lesz a top 6!!!

Drukkolunk: Power & Glory Gym Békéscsaba!  ;-oo-;

Jah és üzenem a kogszos nyúlnak, hogy ennyit a nagy pofájáról!!! Szép volt Pisti, mindenkinek bizonyítottál!!!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Szeptember 09. - 17:33:43
Válasz #507
Nem elérhető

scorus


Hombre!-Pistikém!
"Öszinte szívböl jövő jókivánságom a hétvégéhez.Fantasztikusat fejlödtél,ösztönző lehet mindannyiunk számára...Bassz oda nekik,nehezítsd meg a dolgukat! :-/-".....nos ez volt az az űzi amit nem sikerült sms-ben elküldenem idöben..a lényeg.hogy :-)!gratulálok!Még így sem rossz eredmény,fogd fel bemelegítésnek. :)Sajnos magam is tudom,mert már átéltem milyen az amikor az utolsó pillanatban elbaszodik a versenyforma,és ennek a rosszullétes hányásos formája a lehető legrosszabb....már az teljesítmény ha járni tudsz,nem hogy megfesziteni az izmokat.Az utolsó napok  képeit összehasonlítva  látható hogy romlott a forma,ami nem azt jelenti hogy nem kellett volna pár hellyel elöbre végezned,csak mert igen,de még sem az.Remélem a következöre sikerül alaposan betöltened és berobbantanod az izmokat csak hogy a pozaid kitörölhetetlen emlékképet vágjanak a bírák memoriájába...és a riválisaid javát  :--:és lehuznod a :-/].Nos egy kalappal,elégtételt már csak azért is!!!
Born for win...

2007. Szeptember 09. - 17:35:33
Válasz #508
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ohh, már a Hír TV online-on is megy száll a hír.  ;-oo-; Kattints ide.

...és ezáltal a hírstart sport legelső híre ezekben a percekben!!
http://hirstart.hu/sport.html
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 09. - 17:36:49
Válasz #509
Nem elérhető

máté


Gyerekek, álljunk meg egy kicsit! Itt sokan mondják, hogy szép volt Pisti,szép eredmény az a 12.hely egy ilyen mezőnyben. Mintha azt mondanátok kihozta a maxot,első jó az a 12. a 23-ból. Szerintem meg nem,és ezt Ő is tudja és le is írta az okát, hogy mi történt. Semmi gömbölyűség,ami tipikusan Pistis, mitha ne is ő lett volna. Ha nincs az a k**va gyomorprobléma,akkor benne van az első 6-ban. Ez tuti! Az elődöntő előtt lehetett látni az arcán,hogy valami gáz van. Úgyhogy ne könyvelje el senki,hogy van még ideje, ennyit tud most,mert az az Atlantic City-n, akkor nagyon meg fog lepődni! Szóval Pityu felejtsd el ezt a versenyt és csapj szét mindenkit Atlatic City-ben!!! :-/- =/+'

Ja amugy teljesen igazad van,a most muscular pózban látszik a legjobban,h nincs meg a jó kis gömbölyűség!

szerintem mindenképp szerezz be metoklopramid-hidroklorid tartalmú inyekciót(10 mg körüli tartalom kell),ha van ilyen amerikában,a hányás elkerülésére,mert ez a 10* hányás eléggé durva!