2024. Október 06. - 04:37:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199512 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2007. Augusztus 30. - 09:47:03
Válasz #345
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Vigyazat jelenleg anyukam is a topicban van!!!  !+"% Łł= ;) @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 30. - 09:50:25
Válasz #346
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 30. - 10:28:36
Válasz #347
Nem elérhető

ViCtor


Hellooo Sztíííviii nixxx.
Milyen a napos cali? Sejtem,h miket élsz át a városban, milyen érzést kellt benned az egész, mennyire motivál, stb. Ott te is yenki vagy (sztem vágod,miért írom).
A legjobbakat!
Ciao
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 30. - 18:59:53
Válasz #348
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...beugrott a kép az Állj vagy lő a mamám című filmből. Szegény Steve!  ;D ;D ;D

"Anya ne mosd el az új krómozott súlyzóimat...és anya már megint a nagy vödörben lévő whey proteinnel meszeltél ki...és különben is a nagy fekete zacskóban ON Whey Protein felírattal tudod hogy nem mosópor van...most megint kimostál mindent vele....jó-jó tiszta....de hogy még íze is van az alsógatyámnak.  ;D ;D ;D Łł= Łł= Łł= !+"%"

2007. Augusztus 30. - 19:41:04
Válasz #349
Nem elérhető

marcinko


hi steve,
nem ertem mit irtal a filmes hasonlattal, de nem is baj, nem is erdekel, feladom....lindanak a valaszara, amit az angoloddal minositett sem tudok mit kezdeni...ne is torodj velem, nem kell semmit orvosolni, csak tankold a kocsit, meg lakj a motelben....sok sikert... kesobb majd sztem te is rajossz, teljesen lenyegtelen ki milyen izmos, ahogy dopeman mondta egy a lenyeg kocs...g ne felejtsd el hogy, honnan jotel.. neked mar sikerult ugy tunik, de biztos en latom igy...

2007. Augusztus 30. - 19:47:23
Válasz #350
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hi steve,
nem ertem mit irtal a filmes hasonlattal, de nem is baj, nem is erdekel, feladom....lindanak a valaszara, amit az angoloddal minositett sem tudok mit kezdeni...ne is torodj velem, nem kell semmit orvosolni, csak tankold a kocsit, meg lakj a motelben....sok sikert... kesobb majd sztem te is rajossz, teljesen lenyegtelen ki milyen izmos, ahogy dopeman mondta egy a lenyeg kocs...g ne felejtsd el hogy, honnan jotel.. neked mar sikerult ugy tunik, de biztos en latom igy...

marcinkó,

értjük mi, hogy te az USA-ból írsz, de azért szerintem nem kéne neked sem elfelejtened, hogy hol vagy, melyik fórumon.

Miért kéne rájönnie egy IFBB profi testépítőnek, hogy lényegtelen, hogy ki milyen izmos? Szerinted akkor Becham-nek meg arra kellene rájönnie, hogy lényegtelen, ki hogy tud focizni? ;D Te most komolyan írod ide ezeket, vagy csak bevettél valami gyógyszert és rájöttél, hogy osztanod kell egy kis észt Istvánnak?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 30. - 19:59:33
Válasz #351
Nem elérhető

nes


sztem nem szállt el Steve, csak leírja mik a tervei, magas célokat tűz ki, és hajt is érte h véghez vigye, én ezt látom
ha vki az első profi versenye elött elbízná magát, akkor már azt tervezné h mire költi majd az elsőhelyért járó díjat!!
dehát itt a lényeg most a top 10,amibe persze beletartozik az első helyezés is de.... meg pl a kocsijára is csak kérdés után tért ki h mi is az pontosan, nem dicsekedett vele
szerintem...

2007. Augusztus 30. - 20:54:25
Válasz #352
Nem elérhető

máté


hi steve,
nem ertem mit irtal a filmes hasonlattal, de nem is baj, nem is erdekel, feladom....lindanak a valaszara, amit az angoloddal minositett sem tudok mit kezdeni...ne is torodj velem, nem kell semmit orvosolni, csak tankold a kocsit, meg lakj a motelben....sok sikert... kesobb majd sztem te is rajossz, teljesen lenyegtelen ki milyen izmos, ahogy dopeman mondta egy a lenyeg kocs...g ne felejtsd el hogy, honnan jotel.. neked mar sikerult ugy tunik, de biztos en latom igy...

Ja hát végülis igen,dopeman egy igen intelligens és értelmes ember,jó,hogy ezt a fantasztikus uriembert idézted aki mindannyiunk példaképe....! Łł=    !+"%

2007. Augusztus 31. - 02:44:58
Válasz #353
Nem elérhető

kukacomone


Itthon lehet amerikai testépitö magazinokat kapni? :O

2007. Augusztus 31. - 06:49:50
Válasz #354
Nem elérhető

Woodslave


Steve, azt leírhatnád, hogy a napi kajád, meg kieged a magyar helyzethez viszonyítva mennyiből jön ki.

2007. Augusztus 31. - 08:54:06
Válasz #355
Nem elérhető

tomi


kukacommune! Igen lehet én mondjuk csak FLEX-et meg néha MUSCLE AND FITNESS-t szoktam venni, nem tudom, hogy más van-e. Sztem az amcsi MD a legjobb, de sajna én még nem találtam itthon. Kálvin téren van egy nemzetközi újságos és ott lehet kapni. Ha szembe állsz a korona hotel hídjával a kálvin felől. Balra a jobb oldalon találod az újságost, a térképbolt mellett. Van ott egy rövid parkoló is. 3500 ft. sok sikert.
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 31. - 10:37:20
Válasz #356
Nem elérhető

marcinko


hi,
en az egesszel csak arra akartam utalni, ha en idegen orszagban egyetlen magyarkent indulnek versenyen, es adott esetben lennenek mas magyarok, paran, akik eljonnenek megnezni - szurkolni - nekem jol esne, es mindent megtennek aert, hogy segitsem oket, nem lehurrogom, hogy nezz utana a googlen, meg majd angolul beszelgetunk utana, meg ilyenek, sztem ez bunkosag....de nem baj, mert bar ott leszunk atlantic cityben, mivel van mar szobam foglalva, legfeljebb, majd nem megyunk el, ezek utan minek is?? attol meg sok sikert a versenyhez...mi meg  majd keresunk mas elfoglaltsagot, mert hat utana neztem a googlen a verseny idopontnak, baromi nehez volt.....es pont akkor leszek ott par ismerosommel....ez van...

2007. Augusztus 31. - 10:37:21
Válasz #357
Nem elérhető

carl


Steve szerintem legyél kishitű, meg persze depressziós, mert Magyarországon ez a divat.

2007. Augusztus 31. - 10:54:28
Válasz #358
Nem elérhető

Tomas


Azért kint az USA-ban Dopeman-t idézni az már kemény, jóhogy nem mingyár Győzike  intő szavait idézed :D (kb. Leettem a fekpadot pacallaaaa hee  :-)! )

2007. Augusztus 31. - 10:59:45
Válasz #359
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
marcinkó,

kb. fél perc alatt lehet megtalálni a neten az Atlantic City Pro össsze információját.

Kattints Ide és olvasd el itt. ˙

Ha kimentek a versenyre, akkor küldhetnél pár képet a versenyről nekünk beszámolónak, illetve nekem emailben az info@extremefit.hu -ra. Előre is köszi.

Cool down my man...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"