2024. Október 05. - 20:25:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199479 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2007. Augusztus 25. - 12:17:03
Válasz #270
Elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem a mekiben fogja csinálni a visszatöltést, csak nem meri ide nekünk leírni, de a bodybuilding.hu oknyomozó riportere úgyis utána fog ennek járni és az igazság feltárul... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 25. - 13:05:10
Válasz #271
Nem elérhető

tomi


Pisti, Te gyúrsz?
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 25. - 13:41:53
Válasz #272
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Szia Pisti!!

Nagyon jó a forma!
Esztivel szorittunk neked, hogy sikeruljön amit elterveztél!!!
Jót tenne ennek a sportnak itthon, ha megtanittanád nekik ott kint, hol van az a Magyarország!

SOK SIKERT!!!

B. család

2007. Augusztus 25. - 13:52:09
Válasz #273
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szia Pisti!!

Nagyon jó a forma!
Esztivel szorittunk neked, hogy sikeruljön amit elterveztél!!!
Jót tenne ennek a sportnak itthon, ha megtanittanád nekik ott kint, hol van az a Magyarország!

SOK SIKERT!!!

B. család
Koszi Laci/Eszti!!!  ;)

Megteszek minden tolem telhetot, aztan majd meglatjuk, hogy a birok adnak-e mar iden eselyt a bizonyitasra...

De az viszont mar uncsi, hogy mivel tavaly is dietaztam az USA-ban, meg iden is...es a legtobb amerikainak mar megint az a legviccesebb, hogy en vagyok a "hungry hungarian"... ::) ;D

O CH-val en is roppant jot tudok nevetni ezeken az elmes huncutsagokon... ˝=/ Łł= !+"% [:-o] ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 25. - 15:21:25
Válasz #274
Nem elérhető

God Vazzeg


Pisti, Te gyúrsz?

Ezen jót röhögtem, valahogy nem passzolt a topik témájába   !+"% De kaptál érte egy tapsot  Łł=

2007. Augusztus 25. - 17:36:19
Válasz #275
Nem elérhető

Bubee


Pisti, Te gyúrsz?

Ezen jót röhögtem, valahogy nem passzolt a topik témájába   !+"% De kaptál érte egy tapsot  Łł=

Tudod, ez a Tomi gyerek nagyon vicces fijúcska  !+"% ;D ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 25. - 19:22:18
Válasz #276
Nem elérhető

kukacomone


es a legtobb amerikainak mar megint az a legviccesebb, hogy en vagyok a "hungry hungarian"... ::) ;D

:D :D :D :D :D  :-):-):: :-):-):: :D :D :D :D  :D :D :D :D

2007. Augusztus 25. - 20:37:21
Válasz #277
Nem elérhető

máté


Na most,h látom ezeket a képeket,megnyugodtam.....de azért kíváncsi vagyok a hegylakó véleményére! 8-)

jó helyezést fogsz elérni,ez biztos!  Łł=

Ezután hogyan lesz a CH bevitel versenyig? kíváncsi lennék! leírod?  /7%

2007. Augusztus 25. - 23:13:06
Válasz #278
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na most,h látom ezeket a képeket,megnyugodtam....
Miert, eddig ideges voltal?  ???
Csak nemhogy megint emeltek Mo.-on a benzin arat???  ;D ;D ;D
Vagy mi volt a problema...?  ::) :P ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 26. - 01:11:39
Válasz #279
Nem elérhető

máté


Combhajlító/fenék nem tetszett!Néztem régebbi verseyképeket,tavalyról,meg régebbieket és változó volt a kondíciója,de most jobb lett sokkal,mint az előző képeken!   :-!

Meg a feneked nem látszik,h milyen,a fekete gatyó miatt!  8-)




2007. Augusztus 26. - 04:37:58
Válasz #280
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Combhajlító/fenék nem tetszett!Néztem régebbi verseyképeket,tavalyról,meg régebbieket és változó volt a kondíciója,de most jobb lett sokkal,mint az előző képeken!   :-!

Meg a feneked nem látszik,h milyen,a fekete gatyó miatt!  8-)




Versenyfotokkal hasonlitgattad a "verseny elott 3.5 hettel" fotoimat...?   ::);D
 
Hadd ne kezdjem el meselni, hogy 3.5 hettel a 2004-es MB elott milyen volt a hajlitom es a seggem... ::) :-\ !+"% @-o

Szar. ;D

De mutathatnek Troy Alves segget es hajlitot... ::)...sztem nem tetszene... ?:-/ ;D


Majd nezz meg szeptember 8-an...14-en es 15-en...aztan hasonlitsd ossze a korabbi fotokkal. Es ne felejtsd el kifejteni a velemenyed!  ;) Ugyanis kivancsi leszek ra. ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 26. - 10:39:05
Válasz #281
Nem elérhető

BrianB


Hát ez van. ;) Minél nagyobbra teszed a mércét, annál nagyobbak lesznek az elvárásai másoknak valed szemben. Még ha az illetőnek megközelítőleg sincs semmi köze az általa kritizált fizikumhoz. De Te mindig is jól kezelted az ilyeneket. ;D A fenék-hajlítóról meg annyit, hogy mikor 2004-ben készültünk, 1 héttel a magyar előtt nagyon szar volt(Te fogalmaztál így), de tudtam, hogy jó lesz és jó lett. Akkor ebből mi lesz? Ha már most majdnem úgy néz ki, mint akkor a színpadon? Igen úgy. 8-)  A keresztszálkás segg, meg genetika, illetve edzésmúlt kérdése. Nézd Cutlert.

2007. Augusztus 26. - 13:54:53
Válasz #282
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Erdekessegkeppen...

Azt nem tudom irtam-e mar, hogy Milos o maga is szinte minden edzest vegigcsinal velunk...es legtobbszor o birja a legjobban, o csinalja a legnagyobb sullyal, o csinalja a legszabalyosabban...es ez igy megy egesz evben...legalabb 25 eve mar. Hihetetlen! Pedig o elvileg nem is keszul versenyre...azert elvileg, mert habar jovo tavasszal szeretne meg versenyezni...de igazabol elmondta, hogy legbelul o mar nem versenyzo...egyszeruen csak imadja ezt az eletformat, az edzest...igazi szerelmese ennek a sportnak!

Ime par aktualis kep az edzeseinkrol...

Az egyiken epp a combfeszito szinpadon valo legelonyosebb bemutatasanak a trukkjeit osztja meg velunk...

Hihetetlen ez az izomminoseg, kidolgozottsag, szeparacio... Foleg, hogy egesz nap rohan, altalaban napi 2 kaja (kenyer, leves, toltott kaposzta, gyorskaja, napi talan 1x csirke/marha), turmixok...meg 5-6 ora alvas...


 ??? :o :-):-):: ;-oo-; @:-) :-){
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 26. - 16:11:30
Válasz #283
Nem elérhető

máté


Hát ez van. ;) Minél nagyobbra teszed a mércét, annál nagyobbak lesznek az elvárásai másoknak valed szemben. Még ha az illetőnek megközelítőleg sincs semmi köze az általa kritizált fizikumhoz. De Te mindig is jól kezelted az ilyeneket. ;D A fenék-hajlítóról meg annyit, hogy mikor 2004-ben készültünk, 1 héttel a magyar előtt nagyon szar volt(Te fogalmaztál így), de tudtam, hogy jó lesz és jó lett. Akkor ebből mi lesz? Ha már most majdnem úgy néz ki, mint akkor a színpadon? Igen úgy. 8-)  A keresztszálkás segg, meg genetika, illetve edzésmúlt kérdése. Nézd Cutlert.

Érdekes....!   :-}

2007. Augusztus 26. - 16:17:15
Válasz #284
Nem elérhető

tomi


ez a Milos kissé fanatik.... Jézusom hogy néz ez ki?! @:-) @:-) @:-)
Up the dose, lift the most!