2024. Július 04. - 13:38:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 193396 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. Augusztus 06. - 03:14:41
Válasz #90
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Koszi! Megteszek minden tolem telhetot! Jah, rolad jut eszembe juniusban neztem a Madach-ban a 'Producerek'-et...szuper volt!  ;D Ajanlom mindenkinek!


Amugy ha valaki keszult mar magasabb szinten testepito versenyre az tudja, hogy mi mindenrol szol ez az egesz...de hadd ne reszletezzem, hogy ahhoz mennyi szerveznivalo csapodik meg hozza az en jelenlegi helyzetemben...elkepzelni sem tudjatok... Es most nem panaszkodom, mert en mindig is csak akkor voltam igazan elememben, ha vmi igazan nagy kihivassal alltam szemben. Na ez most az! Igaz, nem fogom fel drasztikusan, nincs veszitenivalom...kezdo vagyok meg ebben a kozegben. Megprobalom kihozni magambol a maximumot es meglatjuk az iden mire lesz eleg. Ez meg csak a kezdet...

Eppen pihinap van...epp ezert 1 oran belul itt lesz Hide es Milos a teremben...vadlizunk, hasazunk, kardiozunk egyet...csak hogy ne lopjuk a napot... =/+'

Holnap BRUTAL labedzes lesz... + 1-2 napon belul felkerulnek az elso fotok rolam a netre...a szombati edzes utan keszultek... En sem lattam meg oket...meglatjuk. 5 hettel a Montreal Pro elott... @:-)

1 heten belul jon majd Johnnie Jackson is es 5 napra csatlakozik hozzank az edzeseken...ugyebar o a cimvedo...tavaly o nyerte a Montreal Pro-t.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 06. - 08:17:12
Válasz #91
Nem elérhető

tomi


Köszönjük a beszámolót és jó behányást a lábedzésre...... :---- :-)! @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 06. - 09:07:53
Válasz #92
Nem elérhető

ViCtor


"... hogy ne lopjátok a napot..." ez jó  ;D
hi. Steve,a táplálkozásod most hogy áll? Milosék átvették az irányítást és azt kell enned ,amit ők mondanak,vagy rádbizzák?
És ide kapcsolódóan, mizújs a táp.kiiegekkel? Milosék teszik eléd vagy te választod meg magadnak? Ugyan azokat tudod használni,mint itthon?
 :-oD
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 06. - 18:39:48
Válasz #93
Nem elérhető

BrianB


Steve 5 weeks out  :-)!

2007. Augusztus 06. - 19:18:31
Válasz #94
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...már nagy ügybuzgón énis beregisztráltam a milos fórumra...hátha ott hamarabb is történik valami.  ;D Nézd Pisti nagy dolog idáig "is" eljutni.Nem sokan (senki) mondhatja el magáról hogy Milos Sarcevvel edzett. Már ezt testépítő sikerként könyvelheted el! Hogy hogyan végzel a versenyeken? Nemhiszem hogy abból bármilyen következtetést is le lehetne vonni a további karrieredet illetőleg.
Jó edzést és felkészülést!

2007. Augusztus 06. - 19:33:30
Válasz #95
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...na nézzük csak  Łł=


2007. Augusztus 06. - 19:34:20
Válasz #96
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. Augusztus 06. - 19:36:00
Válasz #97
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2007. Augusztus 06. - 20:34:54
Válasz #98
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Koszonom a kepeket es a biztatast!  ;)

A kepek amugy aug. 4-en keszultek...a sulyom 96 es 97 kozott van. Egyenlore meg sok a szerveznivalo, 2 napot a Miloseknal laktam...az anyukaja eleg jo csirket csinal... /7% Tegnap inteztek nekem egy hotelszobat, Hide-vel elugrottunk bevasarolni es most ott leszek amig lehet. Mo-rol vitaminokat, asvanyi anyagokat, glutamin-t hoztam magammal...minden mast itt intezunk...hogy milyen strategiaval az titok.  :-oD ;D

Minden esetre otthon Milosnal pl. Nitro Tech, Six Star, Gaspari cuccok voltak... ;)

Na megyek mert 15 perc mulva kezdjuk a labazast... Road To Hell....  >:D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 06. - 20:39:24
Válasz #99
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Augusztus 06. - 20:47:56
Válasz #100
Nem elérhető

ViCtor


 @:-)
Hajrá!
Milyen az idő Cali-ban. 30 fok felett tartósan? Szörfölni azért menjél le a bícsre.
 =/+' kemény edzést!
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 06. - 22:12:39
Válasz #101
Nem elérhető

szv


zorall vagy Steve!  8)

2007. Augusztus 06. - 22:18:37
Válasz #102
Nem elérhető

tomi


Pisti bazdmeg....... Mondta Máté, hogy amikor a jhonny-ban voltál átértelmezted a szemében a "NAGY LÁB" fogalmát, de ezt azért nem gondoltam volna.  :-)!       
Mindent bele.... (mindenbe) :D:D:D:D
Up the dose, lift the most!

2007. Augusztus 06. - 23:18:44
Válasz #103
Nem elérhető

Bubee


Pisti bazdmeg....... Mondta Máté, hogy amikor a jhonny-ban voltál átértelmezted a szemében a "NAGY LÁB" fogalmát, de ezt azért nem gondoltam volna.  :-)!       
Mindent bele.... (mindenbe) :D:D:D:D

Hja, rohadjon meg az összes befőttje h ilyen mammutlába van  ::) ;D :-)! :-){

Nekem is köll ilyen  :-)->  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 06. - 23:34:33
Válasz #104
Nem elérhető

parrre


Na b+ :)
Kb. annyit tudok mondani mint Danny De Vito az Ikrek c. filmben Arnoldnak ...  Hé.. Mindenféle puklik vannak rajtad .. vagy ez normális .. ?

Yo a forma !  :-)!