2024. Október 07. - 00:46:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Profi debütálás  (Megtekintve 199587 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2007. Szeptember 23. - 19:20:12
Válasz #675
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tényleg hihetetlen ez a Pro verseny most Santa Susannában magyar részről.

A bírói karban nem is egy, hanem kettő magyar is van tehát, Mr. István Huber :-oD és Aradszky Zita. Valószínüleg nem mertek egy második kihívást kérni Pistinek, mert féltek, hogy megszólják őket a többiek a nemzetközi bírói karban... ˝=/

Mondtam én Pistinek a BSN Grand Prix-en tavasszal, hogy ne bántsa Mr. Hubert. Na most tessék, itt van, ;D megkapta...Ő itélkezik felette.

Kiváncsian várjuk a döntőt, ami hamarosan kezdődik...!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 19:24:27
Válasz #676
Nem elérhető

Cressler


ejha ...  :-oD

köszi a közvetítést  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. Szeptember 23. - 19:33:06
Válasz #677
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most kávészünet... :-}

Akartok hallani egy vicceset a szünetben, vagyis miközben arra várunk, hogy meglegyen a végeredmény... ;D

Aradszky Zita, az egyik női tagja a nemzetközi bírói karnak, most súgta meg odakint, hogy a 16. helyre tette Istvánt mert nem állt szépen hátul a szinpadon. >:D Ez most egy vicc, vagy egy vicc...??? :-Đ

Ezt nem akarom elhinni, hogy tényleg létezik...(megpróbálom megerősítetni ezt a hírt :D)

Huber úr, hogy egy kis pozítív PR-t is csináljak neki, viszont sokkal kedvesebb volt, mert ő hivatta ki Istvánt, ahogy tudom mostmár, és a 8-9.helyezettel, tehát hamarosan be is tudjuk lőni, mi lesz a vége. Ha most fogadni lehetne, akkor vagy 9. vagy 16. lesz... :-! :-}

Még kb. 1 óra és kiderül...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 19:40:31
Válasz #678
Nem elérhető

tomi


beszarás.... Azért reméljük a legjobbakat.  :-!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 23. - 19:44:45
Válasz #679
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
AJAJ!Igen csak megerősíteni tudom hogy így van.Nem értem,nem értem és nem értem.Az imént beszéltem Pistivel és ezt az egészet elég "bánatosan" fogadta.
Nincs még minden veszve..Reméljük a szabad pózával bele tudja verni abírói kar fejébe,hogy mekkorát hibáztak a kihívásoknál..Minden jó ha jó a vége,én bizakodom :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Szeptember 23. - 19:49:58
Válasz #680
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
God bless the Hungarians...!!! Isten áldd meg a Magyart...!

Hajrá Steve!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 19:55:34
Válasz #681
Nem elérhető

ViCtor


Minél jobb helyzést Stevieeeeeeeeee!
ÁMEN
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 23. - 20:06:21
Válasz #682
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most kaptam a hírt, hogy István szabadpóza(kűrje) kb. 2 perce ért véget. Még nem tudni, mi lesz. Már az is nagyon jó hír, hogy volt mégegy lehetősége megmutatni magát...Remélem, a bírók az elődöntők alatt megvacsoráztak és ezt kidülledt szemekkel nézték végig... :o
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 20:15:24
Válasz #683
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Én e pillanatban beszéltem Pistivel.MINDKÉT magyar bíró 16.-ra tette ?:-/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. Szeptember 23. - 20:15:48
Válasz #684
Nem elérhető

tomi


hát ha a bírók nem is én biztos jól bezabáltam: summer morning koktél (2db), leves (szar), 500g bélszín, zöldségkörettel, képviselő fánk vanilia fagyival, karamellel.  [:-o]
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 23. - 20:16:50
Válasz #685
Nem elérhető

tomi


hát ha ez így van ismét, büszke lehetek arra, hogy magyar vagyok.  :-)! (és ez a bíróknak szól)
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 23. - 20:19:31
Válasz #686
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én azt hiszem, ezt nem hiszem el.

Még mindig nincsennek eredmények, de azért további háttérinformációkat megosztok veletek itt. Aradszky és a mi kis kedves Mr. Huberünk, Pistit a 16.nak helyezte, mindekettőjük. Ezek idióták vagy csak egyszerűen idióták? ˝=/

Miért fontos ez? Mert az első 15 szabadpózolhat! Tehát a többi nemzetközi bíró jóval előbbre rakta Pistit, mint a mi magyar bíróink, mivel végül mégis szabadpózolhatott. Ezt elhiszitek? Pedig igaz! Tehát más bírók mentik meg Pistit, nem a mieink segítik, a dilettánsok...

Istenem, mi lesz ennek a vége...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 20:23:14
Válasz #687
Nem elérhető

Bubee


Sztem haza se jöjjenek mert itthon lincselés lesz. Megérdemelnék.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 23. - 20:33:28
Válasz #688
Nem elérhető

szv


Hát ez nagyon durva!Elég hihetlen ,hogy a magyarok ennyire nem tartanak össze ?!Ez már szerintem nem vicces  :-/-

2007. Szeptember 23. - 20:35:37
Válasz #689
Nem elérhető

tomi


Tudjátok, ez az a tipikus magyar hozzáállás: "Kurva inteligens vagyok, mert én tudom magam türtőztetni, hogy ne legyek elfogult." És ezért szánalmas ez a nemzet, mert képes erre.... Egy francia, német, akákri..., hol pontozná le a saját emberét. Egyébként Huber mi a faszt ért el a testépítésben, vagy a másik nő (leszarom a nevét), hogy ott picsázhatnak a bírói székekben. Van egy olyan érzésem, hogy azon kívül nem sokat, hogy a fajtájuknál tudták tartani azt a pénzt, amit a keményen készülő sportolóinkon fogtak meg.
Pont azon gondolkodtam, hogy ha van pokol, akkor kell hogy legyen azon belül is "dark room", ahova a magyarok kerülnek, mert mi nem egyszerűen hibásan élünk, hanem veleéig romolottak vagyunk.
Tudom, hogy ki lesz moderálva, de a véreres faszomtól öklendezzen mind a két patkány.
Up the dose, lift the most!